Хочу поділитись

80 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Тяжело, когда разные города... Сложно редко видеться, ездить к друг другу... Чаще всего не получается... Хотя у кого какЛюбовь коначается на третей троллейбусной остановке - сказал один мой приятель
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По теме:+ http://video.i.ua/user/2989/25721/247407/[+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) саме так!))) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мене від сексу без презервативу ковбасить страшенно - дуже боюся болячку підчепити довго лікувала молочницю, раніше мала уреаплазму, вилікувала все це, рік живу просто без проблем, і секс без презу для мене означає декілька тижнів "самобичевания", жалкувань і т.д. А як Ви? звідки така впевненість у юнакові-військовому?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а у нас не було незахищеного сексу+ звісно, що я так само як і ви переживаю за своє здоров"я. Теж в минулому молочниця і для успішного її лікування необхідно лікуватись обом партнерам. І в нас була розмова на предмет вен.захворювань, він сказав, що проходив недавно медогляд і все норм у нього. Він не брехав, це вже перевірилось часом. До речі, я зробила тест - результат негативний. Але через декілька днів усе стане на своє місце))Я незнаю звідки така впевненість у ньому.. інтуїція, довіра... спокій...я не можу це пояснити... 6-те чуття...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение