Хочу поділитись

80 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хочу поділитись Нарешті у мене за 2 роки (!) був секс!... мені 28, йому 23) чесно кажучи, думала, що уже забула, що і як і куди... та взагалі все було би норм, якби не 2 маленьких нюанса - відсутність додаткової стимуляції і порваний презерватив.. от чому вони рвуться? виробник чи моя сухість? ...а сухо, бо мене не сильно збуджували... ?я чомусь на 99,9% впевнена, що не вагітна, а партнер навпаки... заставляє пити таблетки, тести на вагітність... а у мене спокій, бо я не вагітна!..порадьте щось конструктивне чи не конструктивне на майбутнє... дякую!)[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Совет на будущее: не связывайтесь с детьми))) [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) враховано! [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вітаю:))) "Перший" млинчик завжди ...:))) + Спробуйте поговорити з ним про стимуляцію, але може і не допомогти, імхо. Все ж він ще досить молодий. То ж просто купіть лубрикант:))) [+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может у Вас сухо з переляку?) Потому что давно ничего не было?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))))))))))))Вы меня порвали))))) С лубрикантом.....)))))) [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Поговорити - поговорю, і думаю, що допоможе... ну може не мені, так іншій повезе...))) але ж є молоді і навчені... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну... сухо там стало уже після 3-го разу за ніч і після 3-го вдень...)))) справа не в давності, а в стимуляції... я вже не в тому віці, що від одних поцілунків мокріють... хоч для мене ще непокореною вершиною залишається інформація як то жінки кінчають від мінету... думаю, що все попереду!але вагінальний оргазм у мене був!!!!![+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Скажу Вам так - я несколько старше...и мокрею от прикосновения))) Так что у Вас еще все спереди. Войдете в ритм, все будет пучком))) [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Постійний ритм - велике діло! Дякую!))) Так , настрОЮ особливого не було...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сорри, но организму нужно отдыхать)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))) голодна була я))))).... через те і вложила його спати... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А сьо?:))) 23 рочки! Він поки не натр...ся буде лише слухати і кивати:)))+ Лубрикант намазюкала і вперед третій, четвертий... бо те, що рветься, більша проблема ніж відсутність "правильних дотиків":))))[+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Є:))) Так він абсолютно нормальний, бо вчаться усього вже пізніше:))) У нього інший етап сексуального розвитку:))) Але ви йому розповідайте, бо слова в голівку (гиии) вкладаються, колись згадає:)))[+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) в голівку))) вкладу)))) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вагінальний оргазм це вже не абищо:))) Молодець хлопчина, значить є чим і не спішить, це вже щось:))) [+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Девы вы чего, я тут на днях сексилась с 18-леткой, так это ж песня, куда там 40-летним мужчинкам браться. Просто "ребёнок" автору попался ленивый видать:-) ах да, мне 30)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дійсно, поважати його є за що... і не тільки секс. А на рахунок є чим... воєнний, голубі берети)))) там тіло... мммм..[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))))))))то ж усе буде! [+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Там тема нижче, від ДрімСпіріта, якраз для вас:))) [+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Меня интересуют юные стахановцы, а не старички-ленивцы :-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да ему ж 18ть, куда уж юнее:))) Пасодють:))) [+sign][+sign] ..).. ]((. ("")o"""" [-sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так 18-летние уже были, пора обновлять возрастной асортимент :-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

23, 23, 23- 32!так думаю будет лучше)) "а партнер навпаки... заставляє пити таблетки"-пра у него паника и кипишь, а Вам расхлебывать([+sign]Я как шампанское, могу быть игривой, а могу и в голову дать…))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

паніка це точно... але чому я така спокійна? сама собі дивуюсь... правда секс був на 5 день після місячних...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение