А как вы относитесь к подаркам?

103 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Не люблю выбирать подарки, мучение какое-то. Предпочитаю покупать вместе, поехали в магазин, выбрали, купили и нет вопросов или обид :) Детям покупаю всегда то, что они хотят, перед этим они в интернете показывают или сами заказывают.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Передбачається, що про другу складову той, хто отримує подарунок, не повинен знати... То ж залишається орієнтуватися тільки на сам подарунок. І якщо подруга Вам подарувала футболку NY/міський рюкзак, які зовсім не вписуються у Ваш гардероб... або чоловік подарував парфюм, який подобається йому, але не подобається Вам... або співробітники подарували відвідування ресторану східної кухні, яку ви не переносите... Чи є це ознакою уваги? Чи може навпаки байдужості?До того ж... я зовсім не зрадію, подарунку, коли дізнаюся, що за ним їздили чорт зна куди, переплатили удвічі, потріпали нерви і т.п. Ні, я буду вдячний людині і навіть буду трохи засмучений, що через мене так потерпали. Але радіти такому подарунку... сумніваюся.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень Вас понимаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, картины ((. Из нескольких десятков подаренных картин (хороших, известных художников, некоторые сами мастера дарили), у меня дома висят 3 (три) штуки. Остальные складированы в качестве коллекции ))) (кстати, в интернет поглядываю, некоторые художники прилично в цене поднялись )))) ). [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Исходим из условий стартового поста, в котором это описано Во вторых необязательно об этом говорить, чаще всего это понятно по каким-то признакам, была ли вторая составляющая. Но в любом случае благодарность, корректность, формальная радость - это элементарная вежливость. Для меня странно показывать свое недовольство подарком, детский сад просто :).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

речь о хорошем воспитании принимающего, а не тех кто дарит. Воспитанность принимающего не должна меняться от качества подарка или от воспитанности дарителя. Она или есть или нет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я домовилась ) Не з дитиною, звичайно, але з ним все просто )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ооо, цвет не угадали? иль пуговки не перламутровые?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ничто не остановит меня v попыткe сделать человека счастливым если мне этого очень сильно хочется:) [+sign]Красота требует жертв, но соглашается обычно и на скромные пожертвования. ©Прежде чем диагностировать у себя депрессию и заниженную самооценку, убедитесь, что вы не окружены идиотами.©— Хочешь анекдот про психологов? — Да! — А почему?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я в першому пості нічого такого не побачив.... Йшлася мова про подарунки, які подобалися тому, хто дарує... Це не означає, що була приділена відповідна увага щоб визначити, що дитину/чоловіка цікавить та, що вони хочуть отримати. Результат ми знаємо 100%.Я, як раз, і привів таки ознаки другої складової, що подарунки свідчать про байдужість (як на мене), хоча про це нічого сказано вголос не було.Я писав про людей, подарунки яким/які я отримую та дарую періодично і регулярно. Це люди, до яких таке поняття як "формальная радость" взагалі не може застосовуватися. Тільки щирі відчуття. До речі, я теж хотів би, щоб мені сказали, якщо я дарую щось не те... щоб я не дарував такий самий непотріб у майбутньому... Мене тішить, якщо моїми подарунками будуть користуватися, згадувати не злим тихим словом і т.і. А не передарювати і продавати...А показувати свою радість або невдоволення - це багато у чому залежить від акторських здібностей. Особисто я не зможу щиро радіти.... наприклад, набору Gillette. Хоча, оскільки у нас подарунки дарують, коли гості заходять, то тут незрозуміло, чи я радий подарунку, чи людині, яка прийшла.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Что не увидели? Что речь о подарках, в которые даритель вкладывается морально и ресурсно? Перечитайте, там это есть. То, что это не видит принимающий, это в большей степени проблема принимающего. Разница между такими подарками и подарками, скажем, которые просто передаривают, видна в 95%. И да, я считаю, что то, что человек тратится морально, когда выбирает, покупает мне подарок, само это уже стоит признания и благодарности. Даже если это Жиллетт.Даже если и не было второй составляющей, воспитанность остается у принимающего и есть какие-то нормы поведения и этикета, в конце концов. Вести себя как обиженный ребенок и надувать губы на "не тот подарок"... мне это непонятно и смешно :).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и что? Вы не смогли скрыть разочарование? Дали понять дарителю, что картина не нужна? [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот поэтому я никогда не дарю то, что сделала своими руками. в это я вкладываю частицу души. только покупное.в этом году один раз сделала исключение. но правилом его делать не буду
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по поводу моего случая+ Все было согласовано, и сам предмет, и фирма и функционал. Какие нюансы и оказалось человек любит сам такое покупать. Но было очень нужно и не получалось - вот я и подарила. К слову все, ок много лет радовал подарок, кроме момента вручения. [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

усе абсолютно те ж саме. я не пам"ятаю жодного подарунка, від якого була би щиро в захваті чоловік знає таку мульку, тож я сама собі вибираю, купую, показую - і кажу "це ти мені подарував"тож розчарування нема в принцпипі :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вішлист - це добре, але якщо мої забаганки вартують чималої суми, то я не хочу людей таким пружити а "спиці Адді розмір 3 мм довжина льоски 100 см" - та який дурень попхнеться їх шукать?а якщо і знайде - коштує 200 грн, а прийти в гості з малесеньким пакуночком -якось незручно..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пыталась зацепить на ссору Я не стала вестись на провокацию. Потому что человек пожилой, не хочу выяснений отношений в таких тонах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До чого тут вихованість людини, яка дарує? Моя вихованість (здається і всіх) залежить від людей довкола. Те, що я колегу називаю Олександр Григорович, а друга називаю Саша, а не Олександр Сергійович, мою вихованість не змінює.Є близькі люди... з якими я спілкуюся регулярно, які більш-менш знають мене, чим я цікавлюся, куди ходжу, що роблю і т.і. Також вони знають, чого я НЕ роблю/цікавлюся/люблю і т.і. То ж навіть якщо хтось подарує пляшку дуже дорогого алкоголю... - всі розуміють, що можуть отримати мій здивований погляд.З іншого боку, я чудово розумію, що також на гостини можуть приходити люди, які мене знають погано. Стосовно подарунків цих людей дійсно лунають формальні слова подяки, не залежно від того що подаровано. Але такі гості і подарунки поодинокі...Так само і відносно тих, кому я дарую подарунки.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, всё куда более запущено. + Просто этот человек очень-хочет внимания. Но ведёт себя таким противоестественным образом, что его, это внимание, просто невозможно ему давать. Ну, или ценою своего здоровья. В итоге термобельё есть теперь у моего мужа, котором особо и не нужно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я написав, чого я не побачив там... уваги. Можливо людина дійсно, шукала саме те, що цікавило дитину і чоловіка, але в пості я цього не побачив. Покажіть будь-ласка. Я знайшов тільки, що подарунки сподобалися людині, яка дарувала.Крім того я не знайшов там ображених дітей з надутими губами...Починаючи з деякого часу, я не відчуваю захоплення від неефективного витрачання будь-яких ресурсів. То ж така реакція на невдалі подарунки у мене через те, що людина витрачала свої ресурси (час, гроші, нерви,...) марно. Марно - це означає, що мої близькі все одно дізнаються, що їх подарунок мені не до душі (я його не використовую), навіть, якщо під час дарування їм здасться, що я радий. І на майбутнє я буду намагатися, щоб використання ресурсів людини на подарунки було більш ефективним.Про норми поведінки та етикету ми можемо згадати 9-го березня, коли тут почнеться обговорення подарунків 8-го березня.... звісно, які були прийняті з усіма вимогами норм етикету. Минулі обговорення.... AFAIR жесть була...[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

8 марта...та да... "А в Америке негров линчуют" :)). По теме - ваша т.з. понятна. Разные взгляды на одинаковые ситуации. Такое бывает. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Великі подарунки можна купувати гуртом. Спиці можна красиво запакувати і покласти до пакунку з цукерками або квітами або пляшкою улюбленого лікеру/шампанського/вина/соку...[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Опаньки, оказывается моя мама еще не самая "неодариваемая". В этом году перемога! приняли с папой НГ подарки с улыбками возможно, просто поняла что обижает меня и я когда-нибудь могу обидеться совсем, а она меня все-таки любит (несмотря на свой ангельский характер).насчет "мамы от Оли" - это очень приятно, оказывается мамы особых детей бывают благодарными, это очень хорошая новость:)))(у меня есть причастность к этим вопросам)[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень хорошо вас понимаю, раньше сама очень много сил вкладывала в подарки Сейчас попустилась, отношусь спокойно, люблю радовать, но не люблю кидать деньги на ветер. "Обезьянки из перехода" - точно не вариант, лучше тогда вообще ничего не буду дарить.У меня есть, правда, одна хорошая знакомая, которая любит неожиданно дарить "обезьянок" но так тепло и душевно, что очень радуешься:)))[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах