А многодетные на форуме есть?

84 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Спасибо! Это то, что надо! Вечером покажу мужу)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам чуть выше ссылку дала с ответами на все ваши вопросы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все ли многодетные в курсе, что они имеют право на льготное налогообложение при небольших доходах? Для нашей семьи эта льгота оказалась самой ощутимой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А можете рассказать поподробнее про налоговую льготу?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

насколько я знаю, то это льготное налогообложение только для матерей имеющих не менее двух детей до 14 лет а не для многодетныхно могу ошибаться, может что-то поменялось?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Есть многодетные, есть из Свят. р-на Вам выше дали ссылку на закон, всё верно.Льготы: свет, вода, телефон, квартплата (но нормам "споживання" т.е. по лимиту.Из того, чем я сейчас пользуюсь и чем пользуются почти все многодетные - это основные льготы.Для начала Вам надо оформить СВИДЕТЕЛЬСТВО многодетной семьи - это и есть основной документ.[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще один из родителей может ездить бесплатно в метро по карте киянына [+sign]Ни стыда, ни совести... ничего лишнего.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, верно. Но я об этом узнала уже имея 3 детей.) Многодетным до 18 лет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот например http://www.visnuk.com.ua/ru/pubs/id/2150 Родители двоих или более детей имеют право на налоговую льготу, если общий доход на семью не больше определенной суммы (в 2013 году около 3500 грн). Один из родителей приносит копии свидетельств о рождении детей, своего паспорта, пишет заявление по образсу: http://dtkt.com.ua/show/0sid0111.html?id_rubrik=&id_specific=&name_blank=%C7%E0%FF%E2%E0+%EF%F0%EE+%E7%E0%F1%F2%EE%F1%F3%E2%E0%ED%ED%FF+%EF%EE%E4%E0%F2%EA%EE%E2%EE%BF&type_search=all&Search_blank=!&search.x=-772&search.y=-230&search=! И все :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Приклад: Пунктом 169.1.2 Податкового кодексу встановлено, що для платника податків, які утримують двох чи більше дітей до 18 років, розмір податкової соціальної пільги становить 100% у розрахунку на кожну дитину. При цьому граничний розмір доходу визначається також в залежності від кількості дітей. Слід зазначити, що у пункті 169.1.2 йде мова про одного з батьків. Тобто, якщо сім’я утримує двох чи більше дітей до 18 років, то на податкову соціальну пільгу на дітей має тільки один з них.сім’я має трьох дітей віком до 18 років. Дохід батька дорівнює 6 000,00 грн. Дохід матері складає 3 500,00 грн. Граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги на трьох дітей складає (станом на 2012 рік) 1 500,00 * 3 = 4 500,00 грн. Отже батько не має права застосовувати пільгу на дітей. Таке право має мати. Розмір пільги в її випадку становить 536,5 * 3 = 1609,5 грн. Розрахуємо її заробітну плату. Утримуємо єдиний соціальний внесок та отримуємо базу оподаткування ПДФО 3 500,00 – (3 500,00 * 3,6%) = 3 374,00 грн. Віднімаємо податкову соціальну пільгу 3 374,00 – 1609,5 = 1764,5 грн. Утримуємо податок на доходи фізичних осіб та отримуємо заробітну плату на руки 3 374,00 – (1764,5 * 15%) = 3 109,32 грн.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Без змін залишилася податкова соціальна пільга в 2015 році Згідно зі статтею 8 Закону України від 28.12.2014 р. №80-VIII "Про Державний бюджет України на 2015 рік" станом на 1 січня 2015 року мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлені у розмірі 1218 гривень.На основі значень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму та відповідно до норм Податкового кодексу України (ПКУ) податкова соціальна пільга (ПСП) у 2015 році буде мати такі показники:Гранична сума для застосування податкової соціальної пільги: 1710 гривень,Звичайна соціальна пільга (100%) – 609,00 гривень,Підвищена соціальна пільга (150%) – 913,50 гривень,Підвищена соціальна пільга (200%) – 1218,00 гривень.Зауважимо, що частиною 4 пункту 1 розділу XIX (Прикінцеві положення) Податковий кодекс набирає чинності з 1 січня 2011 року, крім підпункту 169.1.1 пункту 169.1 статті 169 цього Кодексу, який набирає чинності з 1 січня 2015 року. До 31 грудня 2014 року для цілей застосування цього підпункту податкова соціальна пільга надається в розмірі, що дорівнює 50 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, - для будь-якого платника податку.Відповідно до Закону України "Про державний бюджет України на 2015 рік" в бюджеті на 2015 рік закладені наступні соціальні показники:Мінімальна заробітна плата у 2015 році:з 1 січня 2015 року – 1218 гривень;з 1 грудня 2015 року - 1378 гривень.Прожитковий мінімум у 2015 році:для працездатних осіб:з 1 січня 2015 року – 1218 гривень;з 1 грудня 2015 року - 1378 гривень.в середньому на одну особу:з 1 січня 2015 року – 1176 гривень;з 1 грудня 2015 року - 1330 гривень.для дітей віком до 6 років:з 1 січня 2015 року – 1032 гривні;з 1 грудня 2015 року - 1167 гривень.для дітей віком від 6 до 18 років:з 1 січня 2015 року – 1286 гривень;з 1 грудня 2015 року - 1455 гривень.для осіб, які втратили працездатність:з 1 січня 2015 року – 949 гривень;з 1 грудня 2015 року - 1074 гривні.Нагадаємо алгоритм розрахунку ПСП:Гранична сума для застосування податкової соціальної пільги: прожитковий мінімум для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 гривень (п. 169.4.1 ПКУ)Величина податкової соціальної пільги: дорівнює 100% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (п. 169.1.1 ПКУ)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Распространяется ли эта льгота на матерей, имеющих статус одинокой матери? Спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зависит от количества прописанных в квартире - от дохода не зависит его никак не проверяют - если более трех детей - три сведет. о рождении - автоматом льгота 50%[+sign]/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы тоже делали с фото двоих родителей так два фото в свидетельстве и вклееныкарта Киянына оформлена на муже - он по ней в метро бесплатно ездит[+sign]/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а второй может ездить на всех остальных видах транспорта по удостоверению:) троллейбус, автобус, трамвай, городская электричкаскоростной трамвай - тоже по картке киянинадети из многодетной семьи имеют право на бесплатный проезд в МЕЖДУГОРОДНИХ автобусах, независимо от формы собственности перевозчикапросто на всякие автолюксы есть лимит таких льготных билетов на рейсу меня старший сын частенько пользуется - ездит по городам Украины
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а кто-нибудь на газ оформлял льготу? в частном доме? тоже ведь положено вроде интересует реально ли? потому что по квартире оформили все без проблем и быстро
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на сайте киевгаза все подробно написано - какие документы им надо предоставить я все никак до них не дойду... но у нас квартира, и сумма небольшая
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И у меня, на проспект перемоги, в райдержадминистрацию никаких справок о доходах. Но надо форму 3, чтоб все были прописаны[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я все понимаю,но почему никто не пишет,что льготы сняли ?! в новом бюджете сняли все льготы с многодетных(вступит в силу с 1.06.15),оставят только для малоимущих.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну пока еще не сняли - все платежки приходят со льготами до 1,06 еще дожить надо...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сейчас и второй родитель может ездить по карте Киянина, Я 2ю неоформляла, нам не надо, УЗНАВАЙТЕ В СОВБЕЗЕ о картах киянина.[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы оформляли осенью, сказали что только одну дают на двоих
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аня, нет такого закона, что многодетные папы и мамы могут ездить в транспорте бесплатно ЭТО ТОЛЬКО МЕТРО такое решение приняло, закона нет[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах