Про дитбудинки.

68 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Моя дитина відвідує школу інтернат-спеціальний заклад.Про Ладижинський і Меджибіжський я знаю теж із перших волонтерських рук і не треба тут розказувати про злу радянську систему.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Проте вам не перешкодило з першого поста назвати це маячнею, замість того, щоб розібратися.Тому ваше замало вважаю безпідставним, а вас вимогливою до оточуючих, але не до себе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) не-не то все злобні тролі наговорюють.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Потому что я в курсе о ДД не по наслышке, потому что сталкивалась лично, потому что у меня есть усыновленный ребенок из детдома. А пройдя этот путь лично, могу уже отделить зерна от плевел.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я думаю что автор очень переживает что такое происходит, поэтому и создает подобные темы. [+sign]Я люблю патриотов , которые выступают за праведное дело и я не люблю подонков , которые пользуются искренностью патриотовhttps://www.youtube.com/watch?v=bu1HGVkQRSEhttp://zakarpattya.net.ua/News/128618-Makarevych-prezentuvav-pisniu-"Moia-stra[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

додам, до написаного, що цю тему саме Ви підняли саме при цій владі, раніше вона вас не турбувала?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Саме тому я вам тричи повторювала свої слова, а ви ніц не розумієте і досі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

правда в том, что чужие дети никому не нужны. И это не зависитт от власти, это зависит от уровня жизни в стране, религиозности и менталитета
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, вы правы, в первую очередь от менталитета я считаю. У меня в отряде были еще татары пару человек, так вот они все жили у теть-дядь, ни один не жил ДД, и к ним ко всем приезжали родственники в родительские дни, а к нашим буквально пара родителей приехало. Помню, нас на вокзал вез татарин, так он сказал - надеюсь, детей татар, которые живут в ДД у вас не было? Я говорю - нет. Он - это потому, что мы своих детей не бросаем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Всиновити заради грошей можна, але ПС набагато прибутковіше. волонтер щось плутає, адже до 2015 вигідніше було народжувати, ніж всиновлювати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

где связь? Автор поста писал про усыновление, а не ДДСТ. это разные вещи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

читайте внимательней Отож, почали актівнєнька за зека, а тепер ще активніше за цієї влади. Просто мегаактивно, закриваючи дитбудинки і дітей віддаючи в дитбудинки сімейного типу.Для прикладу є матушка та отець, яким в примусовому порядку натякають від влади, тобто соцслужб, яку саме дитину треба забрати під опіку і з якого дитбудинку.І нічого, що в них вже таких дітей 11 чоловік і нічого, що влада житла не надає. Є парочку кімнаток, де можна всім тусити на купі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хочте цюцюрками мірятись? Яктація це супутник дитбудинків і не важливо корекційної чи загальної спрямованності. І так, радянська дефектологія для мене не синонім злочинної недбалості, а система яка дозволяє максимально скореґувати відхилення та наблизити людину до норми. Але з плином часу і необхідністю виживати концепція дещо змінилась...Молоді і завзяті теж хочуть їсти і щоб не говорили прихильники "а шо вони там в дитсадках халявлять і раніше на пенсію виходять" ця професія потребує не тільки достойної оплати, але дещо більшого періоду відновлення ніж у офісного планктону.І все це при умові абсолютного бюджетного фінансування.Про те, що зараз лише наслідки.Правильно, я про це і пишу, що те колесо, яке запустили з 2010 року треба зупиняти.Бо буде катастрофа.І це стосується і дитбудинків, і реформи освіти і реформи медицини.Було дуже грубою помилкою набирати на здійснення реформ "іноземних" реформаторів. ПС Вибачте за помилки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бляха муха, то капєц(с) А не можна змінити старт-пост на цей більш вдумливий і поступовий)) Я не фанат радянськой системи але вважаю, що і в соціальній, і в освітній, і тим паче медицині були унікальні переваги, які не мають аналогів у світі. Але ц Я бачу вихід, намагатися протягнути в нове вдалий старий досвід. Але приблизно такий стан був в мене, коли вбили піонерію) але ж знайшлася заміна, і не гірша, а можливо набагато краща)Я віру ми прорвемося, і жопа в ДД, і хоч якось, в ДД для дітей з особливими потребами, буде подолана)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) нє, тут теріторія емоцій панує, а аналітика та довгі тексти вганяють в нудьгу Проблем в тому, що об"єднувати старий досвід з новими можливостями буде нікому.Класичне втрачене покоління, яке мусило виживати, тому зараз йде деградація по майже всіх соціально важливих сферах.Навіть не так-руйнація(обрушение).Я не маю іллюзій та даремних сподівань щодо цього, бо спостерігаю ці процеси у двох кардинально різних видах діяльності он-лайн.Витягнути це могли б мислячі люди, але не люди бізнесу.Але ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

странно тогда, что так трудно усыновить ребенка + Это не из личного опыта. Но даже здесь на форуме неоднократно попадались темы про трудности усыновления.Недавно кто-то писал, я не запомнила автора, что они хотят взять двоих детей, все у них для этого есть, но по какой-то причине им можно только одного ребенка усыновить... Квадратным метров не хватало, что ли...Нелогично как-то это все...[+sign]Буду воспитывать в себе силу Оли! :)Every time I look at the keyboard, I see that U and I are always together.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это все не логично, пока не знаешь сколько детей потом возвращают в детдома. Те сложности, которые проходят потенциальные усыновители, возможно, помогают кому то одуматься-задуматься. Хотя лучше бы помощь потом организовывали. Моей знакомой очень по могли курсы перед тем. как они взяли под опеку ребенка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах