Про дитбудинки.

68 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про дитбудинки. Так, я підтримую думку про те, що злочинні реформи треба зупиняти поки не сталось катастрофи.А ще я точно знаю, що злочинці ще сидять при владі і їм до балабеників, що позитивний звіт на папері не завжди означає поліпшення життя людей."Юля СмірноваПро дитячі будинки. Читати тим, хто розуміє дитячий біль і життя, яке їх оточує.На чому починають перше економити, коли криза в країні?Не вгадаєте. На дитячих будинках. Діти, які живуть з батьками наркоманами та алкоголіками, живуть з ним далі. Я не буду описувати довго, що з такими дітьми стає, коли вони підростають.Я сьогодні опишу, як влада обдирає дітей.Ще за часі Ющенка хтось з умніків придумав закон, по якому всі діти мають бути в родинах. Воно то так і дуже круто, щоб всі діти мали сім"ї. Але отой умнік не врахував одне, що Україна це не Європа та Америка, де всі діти роздаються в родини і там живуть довго і щасливо.В Україні це дебільний закон. За зека почали впроваджувати цей закон в дію. Почали віддавати дітей в родини. І ці так звані родини всиновлюють дітей. А потім випадково ці діти психологічно ламаються, бо в основному ці так звані родини їх всиновлюють заради бабла від влади, яка виділяє на утримання дітей.Отож, почали актівнєнька за зека, а тепер ще активніше за цієї влади. Просто мегаактивно, закриваючи дитбудинки і дітей віддаючи в дитбудинки сімейного типу.Для прикладу є матушка та отець, яким в примусовому порядку натякають від влади, тобто соцслужб, яку саме дитину треба забрати під опіку і з якого дитбудинку.І нічого, що в них вже таких дітей 11 чоловік і нічого, що влада житла не надає. Є парочку кімнаток, де можна всім тусити на купі.Але і ще не все. Влада надумала швиденько позакривати дитбудинки, щоб менше на них витрачати.А давайте тепер порахуємо скільки влада витрачає на дітей, що вони закривають чудові дитбудинки, бо типу в країні бабла нема.Ми сьогодні з Lena Shetsko та директором рахували скільки в місяць витрачає влада на утримання дитбудинку.Увага!! А ж 10 000 грн!!! Це зарплата директора, одного вихователя, двох кочегарів, повара і прибиральниці. А також комуналка.Все!!!Двох вихователів, психолога влада вирішили скоротити, бо грошей нема!Всі продукти, речі, взуття, канцелярія, засоби гігієни для тіла, засоби миття, навіть туалетний папір купують ВОЛОНТЕРИ. Спонсори, яких директор шукає, волонтери, які привозять харчі. Щоб ви розуміли харчі всі - крупи, олія, цибуля, морква, закрутка, цукор і т.д. Цим всім забезпечують ВОЛОНТЕРИ (спонсори і звичайні люди). Денна норма олії в дитбудинку на дитину - 1 столова ложка. Мені просто огидно від людішок, які таким чином знущаються над дітьми!Ми сьогодні з Лєною заплатили із своїх грошей прибиральниці, щоб та могла кожен день в дітей прибирати. І вирішили платити зарплату повару, щоб вона кожен день варила їжу, а не раз у два дні, як це вирішила влада, скорочуючи їм зарплату.Директор дитбудинку і одна вихователька на весь дитбудинок!!!!Я просто слів не маю.А в дитбудинках купа дітей психологічно зламаних після життя з батьками наркоманами чи алкашами. Ці діти собі ріжуть руки, голками деруть руки, привчають себе не відчувати болю. Ти розумієш, що треба допомогти таким дітям, а психолога, який би постійно приділяв увагу просто НЕМА. Директора дитбудинків просять соцслужб дати їм дітей. Купа просто таких зломаних дітей,к упа тих, хто типу живе з батьками, які забувають взагалі що в них є діти.Міліція привозячи дітей в дитбудинки, розказує про кількість таких дітей на вулицях. Але в нас соцслужби мають,як в совку, виконати план і показати, що в нас всьо афігєна. І сиріт у нас практично нема, і діти всі щасливі, прямо таки щасливе майбутнє України.А тим часом діти нас просять допомогти, щоб вони всі і надалі жили в дитбудинку, бо повертатись в ті умови, в яких вони жили до того, просто не хочуть. Або "не віддавайте нас в ту родину, бо там б"ють дітей. Ми туди не хочемо"...Я вже не маю сил це слухати.Але ж у нас закон в дії - діти в родинах! І крапка. І по фігу на дітей."
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какой-то провокативный бред. Практически каждое слово, написанное в этом опусе можно оспорить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы хоть одну тему позитивную дать можете ? И как вы живете в постоянном выискивании негатива ? Про детдома давно всё ясно , но вот зачем вы нам тут это вывалили ? Что хотите услышать ? Лучше бы занялись реальным делом: пошли с плакатом под ВР , отвезли памперсы в ДД , написали запрос депутату , создали бы общественное движение в защиту ДД и т.д ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Удалила прошлое и решила подвести итог, раз я уже тут так расписАлась) Эмоции бьют через край. Много передергивания и откровенно странной инфы(про зарплату уборщицы). Проблема есть, она эмоционально поднята и от этого ушел смысл. Суть в том что сейчас продолжает действие реформа начатая Ющенко, активно продолженная Яныком, так как появилась возможность поддеребанить и экономить. Реформа обсуждалась уже на форуме. Эту истерику надо было активно начинать 2 года назад, но барышня решила облить именно эту владу.Суть реформы в том, что бы убрать ДД как таковые вообще. Максимально соцслужбы должны не забирать детей из семьи - уговаривать, помогать маме оставить ребенка в семье. Понятно, что хочется как лучше, но в наших реалиях может получится как всегда.Потом если таки забрали - патронат до полугода. Что тоже нам ментально дико. Все это время семью уговаривают встать на путь истинный. И если уговорили, то дите назад. Что у меня лично вызывает шевеление волос на голове(Потом - если не отдали родне, в опеку или усыновление. На все это надо приличное финансирование и желание многих семей не заработать на детях, а улучшить им жизнь.Если спокойно, то реформа эта, как по мне, мало реальна. Но как бы она, лично мне, не казалась ужасной и кощунственной, реально ужасное положение детей она не ухудшит. И есть надежда, основанная на мировом опыте, что есть шанс таки улучшить жизнь хотя бы части этих детей. П.С. для Колеги. Я надеюсь я правильно поняла Ваш изначальный пост)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я была вожатой в лагере смена была детдомовцы и детдома семейного типа Крыма. Всего в двух семьях дети имели детство - это в нашем корпусе из 200 человек. Остальные либо в детдоме - ужас-ужасный, либо детдом семейного типа - рабы на плантациях - с утра до ночи огород, куры-гуси-коровы-орехи миндаль собирали и продавали. Помню, поначалу волосы дыбом стояли от этих рассказов. Еще запомнила девочку из ДД семейного, она ходила в резиновых тапках на 3 размера меньше, чем надо, ей приходилось ходить на цыпочках. Идем на море, а мимо нас проезжает квадроцикл. Она говорит - у нас тоже такой есть. Я говорю - так ты умеешь на квадроцикле кататься? Она - нет, на нем катаются только папа с мамой и их родные 3 дочки. Я говорю - а вы? Она - а мы на огороде целый день, нам в ту часть двора заходить нельзя....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

правда это было 7 лет назад
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

эти претензии скорее к службе опеки и как вожатая Вы могли сообщить об этой проблеме директору лагеря и начать бороться за детей. Вы это сделали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коли аргументів немає, переходять на особитості.Проте до вашого рівня опускатись не стану.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

емм, цей волонтер приїхав з дитбудинку. І я вірю їй
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

достали. Вы бы изучили сничала этоту проблему, хоть по статьям, в инете. Наши ДД не курорт, но статься - просто без комментариев. Зайтите на Детдом.инфо и познакомьтесь с ребятами волонтерами, можно съездить и все увидеть своими глазами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу, боротись, звучить оптимістично
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С какого именно? Что за детдом такой?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

берізка, по моєму.Вона допомагає постійно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какого? Название в студию, будем разбираться. Это легче, чем Вы думаете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) ага.Я спілкуюсь з працівниками соцслужби.Правда не так регулярно як цього хотілося б Проте ця дівчина-волонтер і їздить давно по дитбудинках
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

странно, что Вы не понимаете, что это реально
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не верю ни одному слову. .[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже давно и что. Сейчас не езжу, из-за здоровья, но связь поддерживаю постоянно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Берізка где?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гмм, я цього не стверджувала, проте мені дивно, що ви це прочитали в моїх рядках
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это полное название? Какой город? Дайте точные координаты.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я читала-перечитывала.. сути не поняла+ Но скажу, что сама была в ДД. Впечатление очень хорошее. Я общаюсь с ними уже месяцев шесть. Да, помогают добрые люди. Но и воспитатели, и все-все педагоги-няни-дефектологи на очень высоком уровне и видно, что детки ухоженные и воспитанные. Но я была только в одном ДД. Как обстоят дела в целом по стране, не скажу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что Вас так развеселило?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не хочу бути проміжною ланкою.Ця дівчина є в мордокнизі.Якщо вам не важко і ви знаєте як залагодити це сконтактуйтесь з нею, будь-ласка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах