Уявімо собі штані, точніше - спіднє. Яке?

60 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Уявімо собі штані, точніше - спіднє. Яке? Дівчата! тре вдягти в тепленьке спіднє (нє ржать!!!) мотоциклістів )))) Знаю, що є термобілизна для лиж та всякого такого, активного відпочинку. Сама носила, але ж там ти рухаєшся. А тут сидиш і не ворухаєшся, примерзаєш дупою до того мота. Нарадьте мені терміново, бо холоднішає. Люда Космос, спокійно, я на подарунок! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну ты ж вазяные трусняки видела, со слониками? Или тебе для девочек надо?) [+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тре щось дивитися з вовною, не чисту синтетику. трохи колотися буде, але ж то іноді навтіь приємно) http://www.amazon.com/Minus33-Merino-Wool-Kancamagus-Midweight/dp/B002TS9U3Y/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=undefined&sr=8-3&keywords=mens+wool+underwearабо флісове[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Есть такие с памперсом Но они скорее для велика
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчатка, кидайте лінки, бо на памперсі - я аж заклякла! ))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ ось таке знайшла http://www.amazon.com/Gi-Plus-Black-Polypro-Bottoms/dp/B000KBB88C/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1411048036&sr=8-14&keywords=mens+winter+underwear[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лєнка, ти жартуєш?! зі слоніками : )))) куди того слоніка в мотоштані запхати, ти щоооо [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хлопчик ням-ням [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна зовні залишити;) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ще питаннячко, хіба вєлосипедисти їздять взимку?! хоча я думала, що і мото їздить тіко влітку [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я знала, що сюди до вас з такими питаннями не можна! ))))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивись, питання в тому, що справжня термобілизна - вона меріносівська, вовняна. Але я сумніваюся, чи не примерзне дупа все одно, бо там ти у горах рухаєшся, а тут - ні. От як би розібратись, що саме потрібне? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларис, це ти до зими вже готуєшся чи так вже холодно зараз? Я на вихідні минулі+ на мопеді ганяла по селу, так в трикотажних трусах і в майці))) А насправді є такі труси, я бачила, ще сина питала, мо, йому такі на зиму.Вони зверху як трикотажні, а з середини з начосом. Бачила на... не ржать))) на Троєщинському ринку, прям коло дороги, як іти в сторону овочевого оптового, один з останній контейнерів.Тіко вони там були всі оранжевого кольору))) Не подарочний варіант)))[+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ездят http://bike-rep.ru/Winter.htm
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://bikerway.com/forum/index.php?topic=10655.0
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

офіцерське.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До зими, до зими )) нє, оранжеві не варіант ))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

га? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Термобелье с шерстью, НН - моя любовь () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то тоді потрібен підігрів сидіння, а не штанці. чи попю ковзати час від часу)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))) опошлят всё мероприятие))))(-) [+sign]У человека две жизни... и вторая начинается тогда, когда он понимает, что жизнь всего одна.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Рибацька термобілизна. Купувала таку батьку на ринку на М Дніпро - спеціально для малорухливого відпочинку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ооо!!! шукайте лінк, пліз-пліз-пліз!!!!! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Купували кілька років тому, модель не пам"ятаю. Брали на рибацькому ринку, там продавці добре консультують. Думаю, що і в рибацьких магазинах таке теж є. Але там склад - синтетика, хоча батько каже, що на зимовій рибалці в ній тепло.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Термобілизна. Вони відрізняється за складом в залежності від застосування. Найтеплішими вважаються (хоча можу плутати) вироби з 100% мериносової вовни. http://uk.wikipedia.org/wiki/Меринос
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах