А ви коли-небудь стикалися з дискримінацією киян в Києві... по роботі?

108 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А ви коли-небудь стикалися з дискримінацією киян в Києві... по роботі? Ось зранку сиджу думаю, не спиться. Мене навіщось узяли з жовтня до кінця року в держструктуру по тимчасовому контракту, тільки на три місяці. Лишився ще тиждень роботи. В принципі, робити там є що, але колектив... Всі їздять на роботу на електричках з області - весь відділ, на який я працюю, а також начальник відділу кадрів. Перші пару тижнів я регулярно вислуховувала філософствування про міських ледацюг і нічкем, та про те, як село всіх годує і змучується бла-бла-бла. Кожен день починається з півгодинного обговорення, як доїхала сьогодні електричка - бо вони всі одне одному знайомі і їдуть з одного напряму. А чого я тільки не наслухалася в свою адресу... А рівень самоконтролю... В половини відділу регулярно стаються істерики з соплями і слізьми по будь-якому поводу, інша половина в гніві кидається на кожного другого відвідувача, якого обслуговує відділ, а за умови хорошого настрою просто виклянчує шоколадки і цукерки... Майже всі працівники інших віддділів бурно критикуються, і це займає як мінімум половину робочого часу - як мінімум.От що робити? З одного боку, мені потрібен страховий стаж, і моя кваліфікація дозволяє мені там працювати, я можу виконувати ту роботу і сприяти функціонуванню тієї установи, хоча це морально важко. З іншого боку, персоналу, який там укорінився, це, схоже, взагалі нецікаво... Тим більше, що вони б могли всю роботу виконувати й самі, якби бажали зібратися, а не нили постійно, що "ввели список в екселі на сотню позицій і на два стовпчики - і змучилися"(тобто, пора поговорити про недоліки роботи неугодних), "програмісти не хочуть допомогти роздвинути в екселі чотири вертикальні графи" і т.п. Така розпущеність, таке бажання витісняти всіх оточуючих своїм напором, така незацікавленість у своїй роботі...І мені ще забирати в кінці тижня звідти свою трудову, реально з боями добиватися, щоб у ній зробили запис на ті три місяця...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И мне не спится, разбудил шум в трубах от давления на весь дом, представляете, после звонка в жек через 20 минут все починили:) Работают!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сейчас почитаю вас, предполагаю что опять будет популярная тема:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это не дискриминация, а бескультурье
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Або у них, дійсно, як кістка в горлі та тимчасова декретна посада... І вони справляються з роботою самі. Так чого в такому разі мені було голову морочити і брати мою трудову з центру зайнятості, так само як і трудову попередніх працівниць - просто поясніть. Взяти "полоненого" і познущатися? Шо за блін...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я приезжая, не согласна с вами. Не такая как вы описываете, зависит от воспитания. Просто вы работаете среди сборища некультурных людей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Закрыть вакансию
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я завжди рано встаю. в держструктурах взагалі чомусь люди псуються. тому туди неохче йдуть ті люди, які вже попрацювали на нормальній роботі - де треба нести відповідальність за результат, розвивати свої уміння, та й оплата нормальна.з області доїхати до києва справді досить важко, але жалітися люблять не тільки приміські жителі, а й ті, що живуть у києві. у нас одна їздить на машині з борщагівки. так всі повинні кожен ранок переслухувати її детальну доповідь, як вона добралася (з трудом), вона думає, що це всім цікаво.якщо вам треба ця робота - терпіть і не зважайте на них. Заробите стаж, влаштуєтесь на нормальне місце.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А людину, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, куди подіти? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для госсструктур вообще такой стиль работы характерен Я раньше не верила. Поработала недавно -жуть. Для них там нормально, когда начальник орет на подчиненного, когда между подразделениями идет натуральная борьба с подставами друг друга, с жалобами и клеветой руководству. Нормально не решать проблему, а искать виноватого. Бррррр. Надеюсь, в такое больше не попадать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

що стосується нарочитого обговорення теми, в якій я не можу взяти участь - то це взагалі не жаління (тим більше переді мною), і тим більше не пошук цікавої для всіх теми, а у даному випадку трайбалістський ритуал.Так само, в принципі, як і повсякчасне голосне лаяння якихось нікому нєвЄдомих і на ходу вигаданих "незугарних кікімор", "загальмованих тупих товстих коров, які прожирають по кілька тисяч в місяць", "працівників сусідніх відділів, які відмотують забагато туалетного паперу і отримують премії за сидіння в туалеті" :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Жизнь прикольная штука, как не крути))) в который раз убеждаюсь в том, что не случайно в нашей жизни, в определенные моменты, появляются определенные люди. И эти товарищи пришли в Вашу жизнь, чтобы показать Вам со стороны, как выглядит человек, который все время чем-то недоволен, но при этом ни-че-го не делает и обвиняет во всем окружающий мир))))Только давайте без обид))) а то все мы тут натуры тонкие и чувствительные. Подумайте, зачем Вас кинуло в эту ситуацию? Чтобы какой урок извлечь для себя?[+sign]экс_МАШКАНам ли, брошенным в пространстве,Обреченным умереть,О прекрасном постоянствеИ о верности жалеть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви знаєте, сама ламаю над цим голову... Які причини цього, по-Вашому, можуть бути?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) Ну-ну))) [+sign]Хорошие девочки делают то же, что и плохие...Только хорошо.Я дышу радостью. Нет большей сладости -жить...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

те же мысли)) [+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А вдруг)))) [+sign]экс_МАШКАНам ли, брошенным в пространстве,Обреченным умереть,О прекрасном постоянствеИ о верности жалеть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Посмотрим. Я уже это раз 45 проходила. Удачи) [+sign]Хорошие девочки делают то же, что и плохие...Только хорошо.Я дышу радостью. Нет большей сладости -жить...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а зачем Вы вообще шли на работу, которая всего на 3 месяца ? Честно, не понимаю смысла
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня на сегодня другие планы))) подарки не все куплены)))[+sign]экс_МАШКАНам ли, брошенным в пространстве,Обреченным умереть,О прекрасном постоянствеИ о верности жалеть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скажите, а чем вы вот сейчас занимались пока писали эти развернутые характеристики ваших коллег? причем подробно так писали, с нюансами и цитатами..мне кажется или занимались тем же, чем занимаются они ежедневно по полчаса утром и на протяжении всего дня?по-моему, у вас идеальное место работы для вас именно[+sign]Лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной дрянью.Вот я грубовата, правда? - А у них это называется эксцентричностью. (с)Мудрость в том, чтобы доказыть невозможное. Глупость в том, чтобы подтверждать очевидное[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

але головне, аби я тямила хоч чимсь іще займатися і вирішувати якісь реальні свої проблеми, еге ж? :) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что, без центра занятости никак нельзя работу в Киеве найти ? Насколько я знаю, требования к з/п у Вас были невысокие, почему бы самостоятельно не поискать работу ? Образование у Вас есть, на те же 3 тысячи вакансий море без перебирания секонда.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То вы не сталкивались еще с таким - "ты киевская у тебя квартира есть, а нам снимать надо" -это было к вопросу о зарплате,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До цього етапу теж дійду коли/якщо звільнюся - тільки мені ще до того треба забрати трудову. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какие проблемы могут быть с трудовой ? Если это бюджетная организация, то запись сделают в любом случае, а если и не сделают, то 3 месяца погоды в стаже не делают, ИМХО.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах