• Объявления

• Кто поедет на Евровидение?   20.02.2019

Как вы считаете, кто должен быть представителем Украины в этом году? В этом году ужесточенная борьба между представителями! Делитесь вашим мнением, как вам выступления конкурсантов в обоих семи-финалах http://forum.likar.info/topic/1015849-как-вам-выступление-казки-во-втором-полуфинале/ 
    • Жизнь с ВИЧ (история про сильного подростка)   21.02.2019

Есть люди, для которых слово "положительный" играет совсем не ту роль, которую мы привыкли слышать и понимать. Ежедневно им нужно совершать ряд манипуляционных мероприятий, проходить контроль и постоянно быть внимательным к себе. Противостоять стрессу, жизненным неудачам и решению проблем, необходимо также в тандеме с борьбой за выживание. Как жить со статусом ВИЧ -положительный и понимать, что ты его с рождения имеешь?  История Яны . http://forum.likar.info/topic/1015861-подростковый-вич/ , которая восхищает! 

Лучший совет ликаря (и не только) в номинации личных отношений

59 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ага, тобто права на помилку ви людині не даєте? і на те, щоб виправити цю помилку?звісно, ліпше сидіти і казати - я така нещасна, він мене покинув, а зробити хоч щось (от тільки не розумію, чому всі слово "боротись" сприймають буквально - йти і бити морду. боротись можна по-різному) це занадто для мене, гордої. так потім і буду сидіти - нещасна, зате гооорда.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну і ще.. "любиш - відпусти" справедливо тільки, якщо почуттів справжніх нема. як можна відпустити частинку себе? це все ІМХО і не претендує на істину в останній інстанції. але я так відчуваю. що значить відпусти? це як "на тобі пістолет, сама собі в скроню вистрілиш". а я не хочу стріляти.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так что, если любишь, а половинка уходит - держать и навязывать себя? Это точно хорошая стратегия? Ибо если я, например, перегорела, а меня догоняют и навязчиво предлагают продолжить отношения, то так можно и на ненависть нарваться...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ГлиссеР - начитанная женщина :) [+sign]He wants a commitment. She wants a creme-brulee.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

с учетом того, что фраза была написана мной лет 7 назад, не могли бы вы мне подсказать - где же я ее прочитала? спасибо () [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ви, мабуть, на Ваше щастя, ніколи не були в описаній Вами ситуації. І ніколи не бачили, як людина, яку ви кохаєте, чорніє і повільно перетворюється на мару. Бо відчуває закоханість і бажання жити з іншою, а живе з Вами. Тому що обовязок, клятви, з Вами багато прекрасних років, діти, родини брати сестри батьки, прекрасні стосунки, багато років щасливого життя, для всіх шок, все змінити, все зламати, а Ви без нього не можете, і йому боляче від того, що Вам боляче... Капкан.А тут ще й Ви з боротьбою. Відпустити, щоб людина добровільно і самостійно прийняла власні рішення. А Ви свої. І якщо вони співпадуть, може люди ще житимуть разом. На зовсім іншому рівні стосунків.[+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:)) какая прелесть!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну чого одразу "тримати"... просто випадки бувають різні. як і люди. і якщо не спробувати навіть, а просто відпустити, то все життя потім картати себе за те, що сиділа, склавши руки? а раптом половинка помилилась, але так само, як і ви -горда. і тепер одна не скаже "овернись", бо горда, а другий не скаже "пробач і прийми", бо гордий. всі ситуації індивідуальні, але одразу опускати руки - як на мене, неправильно. і спроби и"утримати" в кожному випадку мають бути різні. без спроб - тільки якщо обоє перегоріли. ну це я так думаю. бо правильно написали - якщо в нас крадуть машину, ми щось робим, а якщо нас полишає кохання - то треба просто сісти і відпустити? чому всі побиваються за матеріальним більше, ніж за почуттями?
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас