Лучший совет ликаря (и не только) в номинации личных отношений

59 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ага, тобто права на помилку ви людині не даєте? і на те, щоб виправити цю помилку?звісно, ліпше сидіти і казати - я така нещасна, він мене покинув, а зробити хоч щось (от тільки не розумію, чому всі слово "боротись" сприймають буквально - йти і бити морду. боротись можна по-різному) це занадто для мене, гордої. так потім і буду сидіти - нещасна, зате гооорда.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну і ще.. "любиш - відпусти" справедливо тільки, якщо почуттів справжніх нема. як можна відпустити частинку себе? це все ІМХО і не претендує на істину в останній інстанції. але я так відчуваю. що значить відпусти? це як "на тобі пістолет, сама собі в скроню вистрілиш". а я не хочу стріляти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так что, если любишь, а половинка уходит - держать и навязывать себя? Это точно хорошая стратегия? Ибо если я, например, перегорела, а меня догоняют и навязчиво предлагают продолжить отношения, то так можно и на ненависть нарваться...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ГлиссеР - начитанная женщина :) [+sign]He wants a commitment. She wants a creme-brulee.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с учетом того, что фраза была написана мной лет 7 назад, не могли бы вы мне подсказать - где же я ее прочитала? спасибо () [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви, мабуть, на Ваше щастя, ніколи не були в описаній Вами ситуації. І ніколи не бачили, як людина, яку ви кохаєте, чорніє і повільно перетворюється на мару. Бо відчуває закоханість і бажання жити з іншою, а живе з Вами. Тому що обовязок, клятви, з Вами багато прекрасних років, діти, родини брати сестри батьки, прекрасні стосунки, багато років щасливого життя, для всіх шок, все змінити, все зламати, а Ви без нього не можете, і йому боляче від того, що Вам боляче... Капкан.А тут ще й Ви з боротьбою. Відпустити, щоб людина добровільно і самостійно прийняла власні рішення. А Ви свої. І якщо вони співпадуть, може люди ще житимуть разом. На зовсім іншому рівні стосунків.[+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) какая прелесть!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну чого одразу "тримати"... просто випадки бувають різні. як і люди. і якщо не спробувати навіть, а просто відпустити, то все життя потім картати себе за те, що сиділа, склавши руки? а раптом половинка помилилась, але так само, як і ви -горда. і тепер одна не скаже "овернись", бо горда, а другий не скаже "пробач і прийми", бо гордий. всі ситуації індивідуальні, але одразу опускати руки - як на мене, неправильно. і спроби и"утримати" в кожному випадку мають бути різні. без спроб - тільки якщо обоє перегоріли. ну це я так думаю. бо правильно написали - якщо в нас крадуть машину, ми щось робим, а якщо нас полишає кохання - то треба просто сісти і відпустити? чому всі побиваються за матеріальним більше, ніж за почуттями?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах