раньше на Ликаре тоже так было?

158 сообщений в этой теме

Опубликовано:

+100 по большому счету мало что поменялось.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

здесь еще цветочки были по сравнению с другим ресурсами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

2-4 года в воздухе вообще напряженность витает, а форум часть общества - что удивительного? люди не стали меняться, просто жизнь стала тяжелее, вот и реакции нормальные
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как же:) в конце тему снесли, шоб не повбивали одне одного:) виртуально или мощными биополями:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, ну тут точно агрессивность беспричинная:) капец:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пошла читать:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

здесь еще очень и очень толерантно () сижу читаю е о барышне, которая вчера по стенке размазала женщину на Прорезной - как говорится, найдите 10 отличий с ликарем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ахаха:) насмішило:) не судіть усіх по собі! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, как бы, секрет подмечен в одном из постов:) кто то в нем высказал надежду/предположение, что конфлик возник только из-за полнолуния:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і "Тирандот" :))) () .[+sign]Everything is what it is and not another thing[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как только приходит неоперенный новый люд - жди темы об агрессии + всякое бывает, ищите хорошее и запомните, никто здесь не собирается меняться.. а по сути частично вы написали неразумно, особенно про разделение языков[+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Плюс небольшая и компактная [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аааа... класс :)). Наш человек () [+sign]"И совсем не обязательно отправляться на конец Вселенной, чтобы узнать - Самое Главное находится совсем рядом".[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такого не видела :))) () [+sign]"И совсем не обязательно отправляться на конец Вселенной, чтобы узнать - Самое Главное находится совсем рядом".[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тему не читала, эх, а так хотелось цинично понападать). Про язык+ Как говорила одна из моих репетиторов по украинскому - "Українська мова не така лайлива як російська. Найбільша лайка, яку я чула від моєї бабусі, що жла на Гущульщині, - "суча дочко". Канеш, некоторые ТВ-каналы нас порадовали новыми открытиями на сей счет, но все равно украинский значительно мягче...поэтому, в частности, мне ближе русский)[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, там є ще запозичені "курва" і "шльондра" і "хвойда" (кажуть, останню використали для перекладу-субтитрів у фільмі "Покоління П", замість широковживаного російського "блять").А ще, кажуть, в українській тематиці не так по матері, як по батькові лають. І направлення не стільки "генітальне", скільки "копрофільне".Але я з цим мало знайома, у нас взагалі лайка не вживалася і тому я знаю українську лайку лише із друкованих джерел.[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та польські лайки - окрема тема. Про батька та мати....+ чомусь мені завжди здавалося. что українська ментальність ближче до матріархату, це у російській чоловік - голова.Я дуже мало чула лайки від україномовних, крім того, українського варіанту "олбанского" немає, тому бесіда українською, вона - бесіда, не така жорстка і динамічна як російськомовний стьоб із усіма найнеможливішими запозиченнями.Навіть ті форумчанки, що не так давно перейшли на українську, одразу стали сприйматися мною (пишу тільки за себе) інакше, так вони стали якимись розважливими.Щось гостро українською виходить лише у материнки. Вибачайте, інші україномовні колежанки)[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

іншим воно, мабуть, не порібне а щодо українсько-олбанського діалекту - були такі розробки, але не прижилися. Хіба лиш "тварець ятрить" [+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені здається, що аналогом олбанської в українській є суржик, в його іронічній (не автентичній) версії.Приклади:http://faina-kaplan.livejournal.com/[+sign]Everything is what it is and not another thing[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в українській замість олбанського можна писати тіпа суржиком українськими буквами:) наприклад+ мені здаєцця, шо ета власть гоніт бєсаабо щось подібне
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хм..не змогла читати, до такого треба звикнути. Я й до олбанської довго звикала, напевно я - мовний консерватор)[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах