принимаю поздравления... нашла, наконец-то работу (yaninon)

89 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Це просто тобі мінус як професіоналу А моїх секретарів залиш в спокої.От коли ти будеш платити з/п своїм людям, тоді мене зрозумієш, шо з/п платять за роботу а не за присутність на роботі.А про ідеї-на те і професія називається креативний директор-він має бути повним чемоданом ВЛАСНИХ ідей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибач, це не метод збору інформації принаймі не професійний.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це хіба анкетування? Це прохання -підкиньте ідеї.Анкетування трохи інше, принаймі я тоді мабудь ноу хау якогось не знаю в цій області.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поясни чому? чи не тому, що просто ти його не застосовуєш і вважаєш, що всі люди - не люди, а вовки, що живуть заради того, щоб одне одному горло гризти. У когось існують методи перекупки інфи, у когось - силдіння в бібліотеці, хтось горілку п"є з інформаторами, хтось ночами за компом сидить..... Буває по-різному.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вот такого подхода я вообще не понимаю При чем тут то, кто от кого бежит? Это имеет отношение к теме обсуждения??А вот насчет того, где человек берет идею - разница есть и она огромная, не обольщайтесь... Одно дело, если директор агентства сам "рожает" идеи, вот я придумал - да нее, уже контора Васи Пупкина давно такое сделала, лажанулись да и ладно, а другое - когда для этого нанимают креативного директора. Это изначально подразумевает наличие фонтана совершенно оригинальных идей, причем желательно с ними конкурентов не знакомить... И компания дозрела до понимания ценности собственно идей.А рекламный мир у нас в Киеве достаточно тесный, и я лично знакома с некоторыми женами немелких рекламных агентств, которые тусуются на ликаре, недавно родили деток или ждут таковых и ищут инфу.И если, не дай боже, о таких экзотических способах узнает руководство, то ничего хорошего из этого не будет... Тем более это не кризис жанра, такое бывает со всеми творческими людьми, не поиск ассоциаций, когда любое слово может натолкнуть на решение, а конкретная задача, тем более первая... И потом, раз столкнувшись с комитетом по защите авторских прав и судебным процессом со штрафом, компании обычно себя ведут аккуратнее с такими вещами..[+sign]Песни счастливой зимы на память себе возьми... [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, ты упомянула именно то, что мне было нужно - ассоциации тем более, опять же, повторяю, я не собиралась вычитать отсуюда идейки и представить их как свои.Так что при чем тут авторские права? При чем судебные процессы и штрафы? И должность креатив-директора - рождать идеи, а каким образом - какая разница, главное, действительно, не воровать чужие.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По перше ти не розказала для чого акція(яка мета?), для кого акція(магазин, ТМ, і т.д.)як ця акція має висвітлюватися і т.д.Це перше шо прийшло на думку.те що ти написала-тобі може прийти маса хламу, яке тобі зовсім не потрібне і не пригодиться.І не треба кричати при цьому шо ти працюєш в РА.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

удивили однако.....Нет это не метод. Эти методы не так проводятся в жизни.КД должность серьезная и престижная....Впрочем... решать Вам.В любом серьезном агенстве вы загремели бы с работы в один день.А интернет такое дело, что все тайное всегда становится явным.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так я й не кажу, що анкетування - це одне й те ж із моїм опитуванням чи питанням, називай, як хочеш я ж не просила надати мені "проект проведення ПР-акції " мені цікаві були думки людей, звичайних людей, як вони сприймають свято Валентина, а ти перевела моє прохання у суто професійну сферу. А з мого боку це було, знаєш, є таке гарне слово з полтащини "балакання", тобто коли люди, бабці старі, сидять на лавочці і триндять, і з того триндьожу часто такі ідеї можна вицепити, власне навіть не ідеї, а якісь зацепки, натяки із яких можна потім розробити шикарну штуку. Так ти ж не подаєш на бабцю в суд за те, що вона говорить про рекламу чи про ПР, чи про той же День Валентина?????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дивно мислиш.И должность креатив-директора - рождать идеи, а каким образом - какая разница, главное, действительно, не воровать чужие. Якщо так думаєш, то навіщо тут просити щоб підкинули пару ідей?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, якраз навпаки, я спеціально не написала нічого, щоб була свіжість сприйняття, щоб і був хлам Звичайно, якби я описала все, що ти тут пишеш, то, вибач, до чого тоді був би в такій розмові цей форум?І звідки ти знаєш, що мені пригодиться, а що ні?????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та тю, я ж тобі вже вкотре торочу: я ж не збиралася переписати ці ідеї, мені треба було побачити хід думок, хід асоціацій і потім виходячи із цього генерувати ідеї.Ти просто дуже буквально сприйняла тему, причому не стільки буквально, скільки надто професійно. Тобто не як людина, яка прийшла на Лікар, щоб почитати те-се, а як людина-рекламіст, яка сидить на сайті професійному.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ладно..... Во-первых, президенты - тоже люди, а во вторых, почитайте выше, что я Оле писала. Разные методы бывают. Главное - результат.Про загреметь - откуда вам знать??? Иногда странных во всех смыслах сотрудников державтся намного больше, чем стандартных, со стандартными методами.Про интернет - а я не боюсь. Ну станет явным и что - что плохого? Главное, опять же повтрою - результат. И если, допустим, я заработаю на агенство 10 штук (образно), то какя разница, в интернете я инфу собирала или анкетировала народ, или создавала мозговой штурм на работе, или еще чего.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То так і запитання став: як ви сприймаєте свято Значить неграмотно формуєш запитання.Як запитала-так і відповіли.І спокійно реагуй на зауваження, просто звертай увагу та більше не роби таких помилок.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, еще одно захотелось сказать Оле пирс и памурке: а почему тогда нормально воспринялся топик о слогане-девизе для юбилея фирмы???Все нормально, народ потрындел-поприкалывался, никаких вопросов.......Получается, если ты обычный человек и спрашиваешь чего-то - так это нормально, а если типа из рекламистов - так уже все - о связанном с работой - ни-ни?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну ти ж сама знаєш що люди тут різні є, в т.ч. і з області реклами.Тому треба було бути готовій до такої розмови.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну якщо тобі треба був хлам то особисто я ше б по іншому написала:)))))))))))))))))))))Поговорили однако.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все я удаляюсь............спор смысла не имеет. Вы меня не поняли. А насчет откуда мне знать. Знаю я , знаю.За людей креативных, в прямом смысле,( пусть даже со странностями в общении и поведении) агенство держиться руками, ногами, и деньгами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибач, але я завжди в першу чергу думаю про клієнта, а не про те що я зароблю 10 шт.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я хіба якось ненормально реагую на зауваження? Хіба я казала, що образилась, чи матюкалась :) ???І звідки ти взяла, що це мої помилки, я для себе винесла надзвичайно багато винесла.І ніхто мені не встиг відповісти -ти ж не дала, налякала людей! І вони всі вирішили, що тут рекламісти б"ються - краще не влазити, бо з"їдять.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є професійна етика Я не буду опускатися до того, щоб на форумі запитувати такі речі.Я до речі не заходила навіть в той топік і не приймала участь в такому.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А че мы такие страшные? Гы-гы. Мы ж белые и пушистые .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну вибач, що я всіх розігнала просто не втрималася, щоб не написати свої коментарі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я готова - якби я була не готова, то, мабуть, сказала - ой, вибачте, я помилилась, простіть нещасну..... більше не буду, я дура не понімаю нічого.А я відстоюю свою позицію, аргументую. Адже саме в спорі народжується істина і саме із спору отримуєш дуже багато нового (от ще один метод збору інфи, не досить популярний, до речі, провокування людини)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а зато як продуктивно - за годину - 40 реплік! давай похвалимо одна одну за гостроту пера і за гостроту язика :))))Хіба не так?Але моє зверху!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах