не пора ли начать готовиться к рождеству?:) черный пудинг.

99 сообщений в этой теме

Опубликовано:

клева... я пока решалась, обрубила себе палец, так что "квасить" сухофрукты буду позже:) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по рецепту для мужиков обрубила? [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бляяяяяяяя:))))))))))) практиццки... по рецепту для куриц: "прежде чем ковыряться пальцАми у ножей блендера (оно шото неправильно жужжит!), выдерните дивайс из розетки.".[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кстатЕ, прикольный вышел совус из печеного перца... и крови туда почти ен попало, бгг:)[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Охренеть, у тя рецепты... Я дочитать не смогла.. Не то, что все купить и приготовить.. () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та ладно:) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну ты даешь.. а шо за совус? рассказуй [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

жужу, я дивлюсь, ти принципово е навыдуэш перцевий діп2 кіла болгарського перцю (у мене був здоровий, з добрий чоловічий кулак)запекти на грилі до коричневої скоринки, перевертаючи щоби загнітилися усі боки,покласти у ємність з кришкою або в кульок, щоб краще чистилися,почистити від шкірки та насіннязбити блендером з2 зубки часнику1 столова (або більше) ложка бальзаміко /лимоннмй сіксільоливкова олія (ну, я багато ллю, а ви радьтеся з совістю:))да, коли чистите перець, збирайте з нього сік, ним потім можна регулювати густоту соусу.і, да, не суньте пальців у блендер, бо я випадково натиснула кнопку і в мене вже півпальця нема:)[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хачю, и на брускетту его, а сверху того твоего козлячьего творожка:) [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я вчора з грильованими цукыны жерло [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я к довго він може зберігатися? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну... з того об"эму продуктыв у мене вийшла майде лытра, на зараз залишилося грамм 150... сама зжерла в одне рило за 2 дны.особисто я б быльше 4-5 дныв не ризикувала.[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я такой делаю из печеных овощей лет 5 уже - вкусно очень перец-помидоры-лук, запечь, потом зелень любую. [+sign]Мама и маленькая банда:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

з печеною цибулею? цыкаво:) ы без часнику? [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зробила, це бомба)) не очікувала, що НАСТІЛЬКИ смачно. навіть вмачати палець та облизувати його)) а не знаєте часом, як його на зиму заготовити? мож як песто заморозити в стаканчиках?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

навіть не уявляю:( а як кетчуп закривають? проварюють, заливають гарячим у стерилізовані банки? (це я теоретизую) мабудь якось так...але я, якщо чесно, і з цими двома кілограмами заманалася чистити, не уявляю собі подібної процедури у промислових масштабах... хіба протерти через сито?[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не, его вон в банках продают (долькаме), состав типа такого: перец грильованый, вода, масло ол., соль, уксус..я собираюсь пару банок закрыть, и чисто перца и разных миксов овощныхв духовке испеку, почищу-порежу, сложу в кастрюльку, добавлю все шо нужно, прокипячу и в стерильные банки, как-то так.. [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

звізда блін! 40 градусів на вулиці, а вона "прокип"ячу!" [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і твій перець - то варщє другє. у тебе - маринований, у мене - совус.[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я кондер включу:) [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и хто мешает этот совус закрыть? [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

клаааасно, у мене кондєр тільки в нинішній дитячій [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нічо не знаю, пачіняю прімус! [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение