Про спідницю, женшчіну і світ.

62 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Про спідницю, женшчіну і світ. Хто мені нагадав про Лору Ешлі в темі про платтячка, чи я сама собі нагадала, але сьогодні в обід попхалася на свою голову. Міряла одне платтячко, яке давно подобалося, виявилося, що це випадок "не льсти себе, Лорик", ще одного не було мого розміру... Але я почала гортати нову колекцію і лишила там своє серце. Ось:http://laura-ashley.com.ua/product/%D0%A0%D0%A200000008718/І тепер питання - а з чим же її носити? Понятне діло, що до такої вульгарщини, як на моделі на фото, я не дойду. Носила би її з грубими чорними чоботами на низькому ходу. А от який верх? якого силуету та головне, якого кольору? Щоб не боже збав банальне поєднання фіолетового з рожевим, як пропонують стилісти ЛЕ. Зара у мене такого ж кольору шарф на пальто асфальтового кольору - наче нічого, але чи не буду я виглядаи як карга в чорній кофті і цій божественній спідниці? Форум, рятуй![+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

грубої вязки сірий оверсайз-светр? хочеться збити її мімімішність трохи)щось типу такого[+sign]Змінити себе, щоб змінити країну (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, годицця. А колір? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам заздрю) мені чогось так злочинно байдуже до луків - аби зручно і тепленько. Мабуть, старість)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то сірий жеж)+ хоча там класний відтінок фіолетового, до нього й фісташковий пасуватиме, і асфальтовий, і гірчичний... головне, щоб колір був складний, не плоский...[+sign]Змінити себе, щоб змінити країну (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фісташковий і гірчічний - так. Але хочу чогось стриманішого, щоб спідниця була головною у тандемі :) А який сірий? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

косуха и черные боты
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я шкіряне не ношу. А взагалі, мене хвилює, якій светр чи блуза, чи що там. На самий верх у мене є темно-сіре оверсайз пальто [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а оверсайз не скраде дивний пояс цієї спідниці? Хоча мені особисто область талії краще таки прикрити светром [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Укорочённый свитер. Можно грубой вязки, с косами. И пояс не спрячет. Цвет - очень нейтральный. Серый, беж. Хотя может, наоборот, в тон подобрать?) [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кыця моя, в Джи Аутлет висят юбки Кос (правда, черные) - подобного плана за 1000 грнно они чуть жестче и держат формуя не меряла, бо знаю что столько за юбку не отдам. но зайти чтобы примерить фасончик и поиметь представление как оно сидит на фигуре -очень даже можно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дик мона вузенький ремінець
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как вам такой? http://www.shein.com/Grey-Long-Sleeve-Hollow-Dipped-Hem-Knit-Sweater-p-182194-cat-1734.html +Боты + Шарф темную фуксию намотать. Ну, или без него
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так у мене магазин лора ешлі за рогом, поміряти не проблема [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нє, не то пальто :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, щось таке згодиться :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розкажіть чому на фото вульгарщина? Всі причинні місця прикриті; довжина спідниці така; що й до церкви можна [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сочетание верха и низа)() [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не гарно це ще не = вульгарно) [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може, я неправильне слово підібрала... для мене поєднання кольорів фуксія - фіолетовий в плані "верх-низ" - то страшенна банальщина. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вульгарный значит обычный) те просто слишком как я поняла, дело не в голом теле [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ http://jetsetter.ua/data/storys/12/73/3/12733_169021_1399961454.jpghttp://looks.in.ua/userfiles/editor/large/3818_1f4554f1e64d3557286caefbb5718f87.jpg[+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"обычный" українською - звичайний; а вульгарний це щось по типу не пристойного [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фуксія з фіолетовим дійсно не дуже) [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах