Про спідницю, женшчіну і світ.

62 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Про спідницю, женшчіну і світ. Хто мені нагадав про Лору Ешлі в темі про платтячка, чи я сама собі нагадала, але сьогодні в обід попхалася на свою голову. Міряла одне платтячко, яке давно подобалося, виявилося, що це випадок "не льсти себе, Лорик", ще одного не було мого розміру... Але я почала гортати нову колекцію і лишила там своє серце. Ось:http://laura-ashley.com.ua/product/%D0%A0%D0%A200000008718/І тепер питання - а з чим же її носити? Понятне діло, що до такої вульгарщини, як на моделі на фото, я не дойду. Носила би її з грубими чорними чоботами на низькому ходу. А от який верх? якого силуету та головне, якого кольору? Щоб не боже збав банальне поєднання фіолетового з рожевим, як пропонують стилісти ЛЕ. Зара у мене такого ж кольору шарф на пальто асфальтового кольору - наче нічого, але чи не буду я виглядаи як карга в чорній кофті і цій божественній спідниці? Форум, рятуй![+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

грубої вязки сірий оверсайз-светр? хочеться збити її мімімішність трохи)щось типу такого[+sign]Змінити себе, щоб змінити країну (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ага, годицця. А колір? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я вам заздрю) мені чогось так злочинно байдуже до луків - аби зручно і тепленько. Мабуть, старість)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

то сірий жеж)+ хоча там класний відтінок фіолетового, до нього й фісташковий пасуватиме, і асфальтовий, і гірчичний... головне, щоб колір був складний, не плоский...[+sign]Змінити себе, щоб змінити країну (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

фісташковий і гірчічний - так. Але хочу чогось стриманішого, щоб спідниця була головною у тандемі :) А який сірий? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

косуха и черные боты
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я шкіряне не ношу. А взагалі, мене хвилює, якій светр чи блуза, чи що там. На самий верх у мене є темно-сіре оверсайз пальто [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а оверсайз не скраде дивний пояс цієї спідниці? Хоча мені особисто область талії краще таки прикрити светром [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Укорочённый свитер. Можно грубой вязки, с косами. И пояс не спрячет. Цвет - очень нейтральный. Серый, беж. Хотя может, наоборот, в тон подобрать?) [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

кыця моя, в Джи Аутлет висят юбки Кос (правда, черные) - подобного плана за 1000 грнно они чуть жестче и держат формуя не меряла, бо знаю что столько за юбку не отдам. но зайти чтобы примерить фасончик и поиметь представление как оно сидит на фигуре -очень даже можно
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дик мона вузенький ремінець
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а как вам такой? http://www.shein.com/Grey-Long-Sleeve-Hollow-Dipped-Hem-Knit-Sweater-p-182194-cat-1734.html +Боты + Шарф темную фуксию намотать. Ну, или без него
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так у мене магазин лора ешлі за рогом, поміряти не проблема [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Нє, не то пальто :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ага, щось таке згодиться :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Розкажіть чому на фото вульгарщина? Всі причинні місця прикриті; довжина спідниці така; що й до церкви можна [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Сочетание верха и низа)() [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

не гарно це ще не = вульгарно) [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

може, я неправильне слово підібрала... для мене поєднання кольорів фуксія - фіолетовий в плані "верх-низ" - то страшенна банальщина. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вульгарный значит обычный) те просто слишком как я поняла, дело не в голом теле [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. likarbox@ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+ http://jetsetter.ua/data/storys/12/73/3/12733_169021_1399961454.jpghttp://looks.in.ua/userfiles/editor/large/3818_1f4554f1e64d3557286caefbb5718f87.jpg[+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

"обычный" українською - звичайний; а вульгарний це щось по типу не пристойного [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

фуксія з фіолетовим дійсно не дуже) [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас