Давайте посмеемся, что-ли. Предлагаю+

216 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Згадалось із народного, непристойного: "Злякав бабу товстим х***м"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаю, тоді коли якась безрезультативна неякісна робота робиться. У нас тільки перші два слова "с** - мазали"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бабушка мужа - про нас с ним: "Закохався як чорт в суху вербу" .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ссыки без пердыки, как свадьба без музЫки говорила бабушка, когда моя малая на горшке симфонии выводила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні циці, ні пи..диці))) -- знайома так примовляє [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, так і моя говорила: на базарі за старцями, а дома за дітьми. [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

срала-мазала-пекла)) [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас: довгий, як циганська пісня [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

голий-босий при часах)) [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цуцик не з*їсть поки не покача (щось їстівне упало)(+) ще встигнеш з козами на торг (про поспішні збори)тільки того й знає: з носа та в рот (про обмежену, нерозумну людину)кусючий, як муха в спасівкуаби грошам горе (марнотратство)яке їхало - таке здибалопише, як курка лапоюзаглядає, як сорока в кісткуяк свиня на коня, тільки шерсть не таканічого собаці робить -- то вона ср..ку лиже))))ще бабуся передражнювала говірку "западенців":почЕкай хвилину - піду посЕру в долинуДякую за тему! Так приємно було згадати дитинство і бабусю[+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Видно Химку, що хліб пекла: бо й ворота в тісті))) [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про Савку -- насмішили до сліз!!! [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах