Набридло бути телепатом! (про чоловіка і порозуміння)

71 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Набридло бути телепатом! (про чоловіка і порозуміння) Ой, ну крик душі уже. Якщо здогадуватись про причини поведінки 6 річної доньки і десятимісячного сина ще є сили, то від зусиль зрозуміти чоловіка вже тіпає. Набридло вгадувати ЩО він має на увазі своєю мовчанкою. Мовчати у відповідь не вмію. Починаю кидатись на людей і гавкати, грюкати дверима і каструлями. Розпитування ні до чого не призводять - "я тобі уже казав КОЛИСЬ ЩО не так, ти не міняєшся, тому більше я з тобою не говоритиму" Знає, зараза, що це для мене найгірше - мовчанка... Дівчата - ну що робити? Я знаю він такий, я про це знала коли одружувалась із ним. Але сили вже все - каюк. Меланхолік, котрий може абсолютно без поважних причин (на мою думку звісно, мені він не пояснить чому воно так сталось) впасти в свою улюблену апатію і сидіти там поки щось у лісі не здохне.а-а-а-а-а-а рятуйте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Эпидемия видать))Как оказалось в темке про романтику почти все такие))Мой такой же
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, це дуже знайоме мені. Я теж мовчу, коли у мого такі періоди трапляються))) Істерики, сльози-це все було, і більше не буде! Хоче страждать і займатися фігньою-вперед! Я побуду осторонь і почекаю)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ага - я бачила саме про Вашого чоловіка впало у вічі %-) а шо ж робити? може якісь аффірмації? чи якийсь Зеланд? Чи перечитати Пять язиков лювбі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а як? як мовчати? я не можу :-((( мені дах рве! Ну добу можу - бо він більшу частину часу на роботі + а далі як? приходить з роботи а я знов мовчу - я вже стільки всього пережила поки він приходить. Кароче - давайте рецепт %-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))))))))))) А він з Вами читає? Мого нереально примусити) а я вже з цими книжками така вумна зробилася. шо аж страшно)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гы)) ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я, коли на свого ноль уваги і ігнорую, він починає виходити з цього стану) Спробуйте з вашим такий експеримент. Неділю мовчати не буде ж! Чи буде?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я пытаюсь с ним общаться по методу Гиппенрайтер - активно слушание, а когда задра-вает то запускаю чем то тяжелым в голову и посылаю подальше))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

попробуйте общаться с подружками (желательно что бы он слышал)) помогает иногда)))Самое смешное, что нажаловавшись поруге, мой муж идет и звонит ее мужу, ее муж говорит с подружкой а потом я от подруги узнаю что и как))))гыыыыыыы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

боюсь що буде - йому шо? він на роботі, а я вдома Тре собі якісь уділа знайти, закусити, стиснути зуби і мовчати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

смішно - він вважає себе найкращим психологом, а я типу дурню всяку читаю і на мене всі впливають
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ех, він вдома буває не довго :-( і виходить своїм покаранням просто позбавляє мене спілкування із ним -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

значит надо выходить Вам на работу -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Обычно когда я молчу это означает Оставьте меня в покое!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))))))))))) Наш человек!) ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дык мы это уже давно выяснили, кажись))) гы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Займайтесь своєю справою вдома і не реагуйте на нього! ему стане нецікаво, шо Вам однаково) Вони -ж, як діти) А взагалі, у нас раніше, до того, як я пішла працювати це траплялося частіше, а зараз мені ніколи, і він може впадати в свою апатію і виходити з неі, не підключаючи мене))) Я, коли сиділа вдома. а він працював. накручувала себе, не дай Боже!)) Йдіть на роботу!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А если это длится 3 суток? Это нормально? в такие моенты я своему говорю: я счас тебе вечный покой и вечную память устрою!)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))) кажись, у меня раздвоение... Вы - не я? :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Неее))Нас просто много)) гы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

разом нас багато.... :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))))))))))))) () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не хочу на роботу :-))) + Та не скажу що прямо сиджу вдома - маю якісь проекти, задумки, підробіток. Але він бред віннер, а я офіційно займаюсь дітьми і домом. Ну і чоловіком...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Просто у мене мабуть комплекс :-( я хочу бути хорошою дружиною, мамою і теде + а він типу комісія мабуть :-((( От і виходить що я дратуюсь на його мовчанку, бо розумію що "стратіла"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение