А ким працюють випускники факультету географії?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А ким працюють випускники факультету географії? Сьогодні видушила зі своєї малої, що ж їй було б цікаво вивчати з огляду на університетську освіту. Бо вапше-та вона хоче бути дизайнером, але вчитися академмалюнку їй не цікаво, і взагалі непонятно, дизайнером чого. Короче, схоче - закінчить курси дизайну, буде хоббі, нема чого на це тратити 5 університетських років :) Або прошу в коледж, але з тим свої особливості, побачимо. Сьогодні сказала, що вона хотіла б вивчати психологію або менеджмент, і ще її цікавить географія. Ну, менеджмент я відмела відразу, що це за спеціальність така :) А от психологія або географія - нічого так, наче. І з цих двох географія мені бачиться навіть більш приземленою, прикладною, надто вже та психологія емпірична. Тільки от яка в географії точка прикладання? Ким може працювати випускник географічного факультету, окрім вчителя географії та дослідника? Ну і заодно, які точки прикладання у психології :) Дякую. Я так позавидувала недавно своїй канадській подрузі - у неї дочка поступатиме на морську біологію. Подобається людині біологія - і вона стане біологом, і працюватиме біологом, а не якимось кон*юнктурним менеджером ніочем, як в наших реаліях :( Отаке.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

факультет географії має декілька кафедр фізична географія, економічна, менеджмент туризму, картографія, метеорологія, гідрологія. Відповідно випускники цих кафедр можуть працювати в цих сферах. Найбільшим попитом в мій час користувалась кафедра економгеографії. Випускаються спеціалісти в сфері щось на зразок зовнішньоекономічних відносин, але як на мене необхідна ще додаткова освіта в галузі економіки.Фізична географія-дорога в дослідні інститути, школи, і в принципі суміжні науки.Я за фахом не працюю-трохи спробувала одразу після універу, не сподобалося, зараз вже втратила кваліфікацію.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я розглядаю не укр. вуз, а польський. Поки що не дуже розібралася, але схоже, що там дві спеціальності: власне географія і Gospodarka przestrzenna (Просторова економіка? Шо воно таке?) Подивилася на програму спеціальності Географія - багато предметів, пов*язаних з довкіллям і охороною довкілля, теж наче актуально зара, нє?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо розглядаете Польщу може варто десь на їхніх форумах поцікавитися, тому що з огляду на те як розвиваеться Польща і Україна у нас ці природоохоронні науки актуальні лишень на папері, а що це в грошовому еквіваленті приносить окремо взятому спеціалісту-питання інше. Я теж думала у 90-ті що буде актуальною моя професія, однак час іде а все як і раніше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перше, що пришйло в голову, менеджмент+географія=спеціальність логістика На магістратуру на логістику беруть як раз після бакалаврату менеджментаПроблема природноохоронних спеціальностей - брак державних коштів, ми ще не дожили, що це повинно бути дорого та пріоритетно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Может, в туризме? [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, менеджмент - то виключено, ІМХО. Та й я не думаю, що вона вернеться в Україну, хоча як карта ляже.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

імхо, для того щоб бути спеціалістом в галузі логістики зайвим буде занурюватися у вузькі географічні науки на зразок кліматології, географіїї грунтів чи геоморфології
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Геологом-разведчиком в нефтяных компаниях, в туризме, в каких-нибудь конторах по изучению климата, космоса, может даже НАСА. Еще можно в разных организациях и миссиях ООН по помощи, изучению и развитию стран и народов, племен и т.д. Влияние изменения климата на почвы, запасы воды, озоновый слой и т.д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Геологов другой факультет выпускает) - это я Вам как выпускник д того (геологического) факультета говорю, но я геофизик
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

геологія, це відмінна від географії наука, хоча об*єкт вивчення має один(Земля) ну і теоретично так -ООН, НАСА, але практично це так недосяжно для випускника вузу, спочатку треба десь "руку набити" щоб претендувати на роботу в таких організаціях
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а для геологорозвідки в нафт. компаніях нічого кращого за Івано-Франківський інститут нафти і газу не придумали :))) І дешево, і сердито. Тільки не про нашу честь :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

экологами, но проектов мало и найти работу по специальности в международном проекте за счастье я бы предложила международную экономикупо крайней мере когда я училась по второму кругу у меня в группе была студентка КНУ географического факультета... учиться очень интересно - куча поездок, походов, а на выходе отсутствие профессии, поэтому она училась в двух вузах параллельно - на стационаре и на заочном в КНЕУтолько у нее был полный разрыв шаблона, 5 лет в КНУ она учила важность Киотского протокола, а экономисты свели всю его важность на нет, обозвали коррупционным сговором экологов против корпораций, бизнеса и развития мировой экономики
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю, не знаю, одноклассница у меня в каких-то проектах с НАСА задействована, правда она математик, после нашего КПИ получала степень в Праге, там и устраивалась, оттуда укатила в США.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сын моей учительницы работает в турфирме, тот же менеджер по туризму. Если это не в Украине, то надо не у нас спрашивать, а ТАМ, где ваша дочка может остаться.Но любить географию это еще не значит, что нужно идти на нее учиться :)[+sign]________________________________________Стали батьками доньки й сини,Все кольорові бачили сниІ цілували руки брехні,За тихі ночі віддали дні...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та то ще три роки до поступлення, чи навіть всі чотири... Треба просто якось фокусуватися вже а "там" я спитати ще не можу, бо у мене недостатній рівень польської.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Керують одним із телеканалів, приміром :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))), я ж не написала що не можливо взагалі, але мріючи про роботу в НАСА необхідно усвідомлювати що це не лишень диплом вузу а й ступені, наукові роботи, відповідні регалії, іноземні мови . Це якби запитали де працювати випускнику економічного факультету а отримали відповідь що в МВФ або СТО.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кем угодно, как, впрочем, и люди других специальностей... [+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларис, это вопрос пальцем в небо+ мы же живем в условиях извращенной ценности высшего образования:(выпускник географического фак-та У НАС может работать где угодно - от тв до таксиста..а как у людей, тут никто не скажет, кроме тех, кто там живет) но и там все больше повышается ценность не столько самого высшего, сколько дальнейшее развитие квалификации доп.образованием.интересно на стыке наук - типа география+биология, география+экология..ну а номинально "география" + "психология" - просматривается туризм, не?:) вообще, еще времени вагон. может крутануть еще на 180град.давай возможность узнавать о как можно большем кол-ве наук, сфер деятельности, новых применений технологий, современных открытиях, направлениях развития - куда-то выгребет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знакомая руководит проектами на ICTV [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибі, Юля, тебе особливо чекала [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слушайте, может, пройти какую-то профориентацию? + часто ребенок говорит, что ему нравится какая-то наука, просто потому что у него легко идет изучение школьного предмета и учитель по нему хороший. Ну психология - это дань моде, мне кажется, менеджер - совсем неясно, что должен делать выпускник, если его родители не возьмут работать к себе в компанию... Остается, конечно, география. Может, в Польше работа учителем географии или научные изыскания в этой области - это то, что надо? Вот если на Кипре у учителя школы средняя зарплата 50 тыс евро в год, то здесь это была бы оооочень хорошая специальность.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня подруга закончила такой факультет+ потом даже кандидатскую защитила, но ушла в психологию. Из ее группы никто по специальности первой не работает, все получали второе образование
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, как про своего мужа прочитала) Все те же исходные данные, после факультета географии работает арт-директором в РА) до этого - дизайнером много лет)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах