А ким працюють випускники факультету географії?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А ким працюють випускники факультету географії? Сьогодні видушила зі своєї малої, що ж їй було б цікаво вивчати з огляду на університетську освіту. Бо вапше-та вона хоче бути дизайнером, але вчитися академмалюнку їй не цікаво, і взагалі непонятно, дизайнером чого. Короче, схоче - закінчить курси дизайну, буде хоббі, нема чого на це тратити 5 університетських років :) Або прошу в коледж, але з тим свої особливості, побачимо. Сьогодні сказала, що вона хотіла б вивчати психологію або менеджмент, і ще її цікавить географія. Ну, менеджмент я відмела відразу, що це за спеціальність така :) А от психологія або географія - нічого так, наче. І з цих двох географія мені бачиться навіть більш приземленою, прикладною, надто вже та психологія емпірична. Тільки от яка в географії точка прикладання? Ким може працювати випускник географічного факультету, окрім вчителя географії та дослідника? Ну і заодно, які точки прикладання у психології :) Дякую. Я так позавидувала недавно своїй канадській подрузі - у неї дочка поступатиме на морську біологію. Подобається людині біологія - і вона стане біологом, і працюватиме біологом, а не якимось кон*юнктурним менеджером ніочем, як в наших реаліях :( Отаке.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

факультет географії має декілька кафедр фізична географія, економічна, менеджмент туризму, картографія, метеорологія, гідрологія. Відповідно випускники цих кафедр можуть працювати в цих сферах. Найбільшим попитом в мій час користувалась кафедра економгеографії. Випускаються спеціалісти в сфері щось на зразок зовнішньоекономічних відносин, але як на мене необхідна ще додаткова освіта в галузі економіки.Фізична географія-дорога в дослідні інститути, школи, і в принципі суміжні науки.Я за фахом не працюю-трохи спробувала одразу після універу, не сподобалося, зараз вже втратила кваліфікацію.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я розглядаю не укр. вуз, а польський. Поки що не дуже розібралася, але схоже, що там дві спеціальності: власне географія і Gospodarka przestrzenna (Просторова економіка? Шо воно таке?) Подивилася на програму спеціальності Географія - багато предметів, пов*язаних з довкіллям і охороною довкілля, теж наче актуально зара, нє?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

якщо розглядаете Польщу може варто десь на їхніх форумах поцікавитися, тому що з огляду на те як розвиваеться Польща і Україна у нас ці природоохоронні науки актуальні лишень на папері, а що це в грошовому еквіваленті приносить окремо взятому спеціалісту-питання інше. Я теж думала у 90-ті що буде актуальною моя професія, однак час іде а все як і раніше.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

перше, що пришйло в голову, менеджмент+географія=спеціальність логістика На магістратуру на логістику беруть як раз після бакалаврату менеджментаПроблема природноохоронних спеціальностей - брак державних коштів, ми ще не дожили, що це повинно бути дорого та пріоритетно.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Может, в туризме? [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та ні, менеджмент - то виключено, ІМХО. Та й я не думаю, що вона вернеться в Україну, хоча як карта ляже.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

імхо, для того щоб бути спеціалістом в галузі логістики зайвим буде занурюватися у вузькі географічні науки на зразок кліматології, географіїї грунтів чи геоморфології
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Геологом-разведчиком в нефтяных компаниях, в туризме, в каких-нибудь конторах по изучению климата, космоса, может даже НАСА. Еще можно в разных организациях и миссиях ООН по помощи, изучению и развитию стран и народов, племен и т.д. Влияние изменения климата на почвы, запасы воды, озоновый слой и т.д.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Геологов другой факультет выпускает) - это я Вам как выпускник д того (геологического) факультета говорю, но я геофизик
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

геологія, це відмінна від географії наука, хоча об*єкт вивчення має один(Земля) ну і теоретично так -ООН, НАСА, але практично це так недосяжно для випускника вузу, спочатку треба десь "руку набити" щоб претендувати на роботу в таких організаціях
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а для геологорозвідки в нафт. компаніях нічого кращого за Івано-Франківський інститут нафти і газу не придумали :))) І дешево, і сердито. Тільки не про нашу честь :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

экологами, но проектов мало и найти работу по специальности в международном проекте за счастье я бы предложила международную экономикупо крайней мере когда я училась по второму кругу у меня в группе была студентка КНУ географического факультета... учиться очень интересно - куча поездок, походов, а на выходе отсутствие профессии, поэтому она училась в двух вузах параллельно - на стационаре и на заочном в КНЕУтолько у нее был полный разрыв шаблона, 5 лет в КНУ она учила важность Киотского протокола, а экономисты свели всю его важность на нет, обозвали коррупционным сговором экологов против корпораций, бизнеса и развития мировой экономики
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Не знаю, не знаю, одноклассница у меня в каких-то проектах с НАСА задействована, правда она математик, после нашего КПИ получала степень в Праге, там и устраивалась, оттуда укатила в США.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

сын моей учительницы работает в турфирме, тот же менеджер по туризму. Если это не в Украине, то надо не у нас спрашивать, а ТАМ, где ваша дочка может остаться.Но любить географию это еще не значит, что нужно идти на нее учиться :)[+sign]________________________________________Стали батьками доньки й сини,Все кольорові бачили сниІ цілували руки брехні,За тихі ночі віддали дні...[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та то ще три роки до поступлення, чи навіть всі чотири... Треба просто якось фокусуватися вже а "там" я спитати ще не можу, бо у мене недостатній рівень польської.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Керують одним із телеканалів, приміром :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

))), я ж не написала що не можливо взагалі, але мріючи про роботу в НАСА необхідно усвідомлювати що це не лишень диплом вузу а й ступені, наукові роботи, відповідні регалії, іноземні мови . Це якби запитали де працювати випускнику економічного факультету а отримали відповідь що в МВФ або СТО.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

кем угодно, как, впрочем, и люди других специальностей... [+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ларис, это вопрос пальцем в небо+ мы же живем в условиях извращенной ценности высшего образования:(выпускник географического фак-та У НАС может работать где угодно - от тв до таксиста..а как у людей, тут никто не скажет, кроме тех, кто там живет) но и там все больше повышается ценность не столько самого высшего, сколько дальнейшее развитие квалификации доп.образованием.интересно на стыке наук - типа география+биология, география+экология..ну а номинально "география" + "психология" - просматривается туризм, не?:) вообще, еще времени вагон. может крутануть еще на 180град.давай возможность узнавать о как можно большем кол-ве наук, сфер деятельности, новых применений технологий, современных открытиях, направлениях развития - куда-то выгребет.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

знакомая руководит проектами на ICTV [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Спасибі, Юля, тебе особливо чекала [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

слушайте, может, пройти какую-то профориентацию? + часто ребенок говорит, что ему нравится какая-то наука, просто потому что у него легко идет изучение школьного предмета и учитель по нему хороший. Ну психология - это дань моде, мне кажется, менеджер - совсем неясно, что должен делать выпускник, если его родители не возьмут работать к себе в компанию... Остается, конечно, география. Может, в Польше работа учителем географии или научные изыскания в этой области - это то, что надо? Вот если на Кипре у учителя школы средняя зарплата 50 тыс евро в год, то здесь это была бы оооочень хорошая специальность.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у меня подруга закончила такой факультет+ потом даже кандидатскую защитила, но ушла в психологию. Из ее группы никто по специальности первой не работает, все получали второе образование
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ой, как про своего мужа прочитала) Все те же исходные данные, после факультета географии работает арт-директором в РА) до этого - дизайнером много лет)
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас