рибки-приліпалки шукають нові домівки (від ПтаХи)

91 сообщение в этой теме

Опубликовано:

рибки-приліпалки шукають нові домівки (від ПтаХи) шановне товариство! експеримент з заплідненням, пологами та розведенням сомиків-анциструсів (у народі - "приліпалки") увінчався успіхом! Дитина вивела і виростила штук 30 малюків. Їм час шукати нові акваріуми. риба невибаглива, симпатична, корисна - жере непотріб. Оптимально - дві три в одну домівку. Прайс - 1 гривня, або яблуко, або корм для рибок, або Ваша посмішка. хто обурився, що не в ту конфу, прошу пробачити і купити трьох одразу. Вам недорого, моїй молодшій - приємно. Віддам тільки у добрі руки! Бо вони наші дітки :)))) Адмін, прошу "понять і простіть" на певний час, бо тре розселити всіх скорше. мій телефон 067790- шіть-чотири-76 або 050-613-вісім-сім-18 (вісімнадцять мені вже). Забираймо! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ти почекай, якщо 30 штук одразу, то вони ще маленькі. Їх як правило штук 6 з приплоду лишається [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларко, не вчіть татка займатись ділом ;) це вже наші треті дітки, їх у нас завжди БАГАТО, вік - приблизно 3 місяці вже саме час розселятися. а може й старші.... я спитаю малу, але точно пора. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ваші "старшенькі" живут у мене, можу ще взяти десь наступного тижня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, родичі :) як риба? норм? ) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вау))) у нас тоже такий випадок траплявся))) Мадмуазель, Ви вбили в мені бажання осушити наше болото)) зателефоную ввечері) Ларисо, штук 6 я заберу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аа. У нас сомів тих теж плодилося до біса, завели новий акваріум - віддали всіх за копійки, бо чоловік вирішив створити в акві сади семіраміди, а соми втручалися в аграрний процес :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шість тобі не багато? ))) їм же ж простір потрібний. Подумай! мені не шкода, але ж аби до діла :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, але не всі прижилися, 2 точно непогано себе почувають штук 5-6 можу взяти, в середу наприкладДе забирати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, они у Вас обычные или вуалевые?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ці сидять з ікри в нерестовику і за ними такий догляд, що нам з тобою заздрісно! ото нас би хто так пестив :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звичайні-презвичайні [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я забула, де ми зустрічались? можна м. Житомирська, можна МегаМаркет на Горького [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я совоих, кто быстро плодится (креветки-анцитрусы) отдаю в ближайший зоомагазин (меняю на корм) :) Может и у вас в ближайшем возьмут сразу всех. [+sign]Мне все надоело... Пойду, брошусь под одеяло...Мне бы хотелось каждое утро вставать на рассвете, делать пробежку, обливаться холодной водой... Но я сильнее своих желаний!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ми тільки першу партію пересаджували, потім забили. якось чоловік чистив акву, випадково перевернув корягу, а звідти як шуганули! Потім у нас надто багато самців розвелося, всі здорові, рогаті, то вони перестали плодитися - не могли дійти консенсусу, хто папа. Коли ми віддавали своїх крокодилів - по 12 см, інакше не назвати, - найстаршим самкам було десь по 10 років :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не хочу, аби вони там мучились. Хочу до людей і в люди :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вау, оце клас! так, вони ж не можуть плодитися, коли багато пап! точно, клас, рогаті :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

десь біля планетарію, але можна і Мегамаркет, де вам зручно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в мене 140 літрів) їм вистачить, бо риб залишилось 6 штук взагалі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, вони не звичайні, а дуже классні!.. Ларіса, я у вас брала для школи (+) Живуть, і дуже виросли... такі классні!.. я кожен раз, коли заходжу до класу за дитиной, дивлюсь на них.. Дякую вам!! [+sign]- А пмс может быть целый месяц?- Нет. Это характер.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

соми - донні риби, їм інші риби не дуже заважають. у нас в акві 70 л жило десь 12 здоровенних сомів. Баланс в акваріумі був прекрасний, найстарші соми прожили до 10 років.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я взяла бы парочку, у меня 240 литров тара, только мне бы через пару недель. Аквариум в процессе запуска только, надеюсь, останется кто-то из малявок для меня.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ми дуууже щасливі :) що вам подобаються! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно, ноу проблем! занотуйте собі мої номери, наберіть, як будете готові! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

всьо, чекаю на тебе :) дорогу знаєш! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах