Як правильно йти до цілі?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

спасибо :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) будь-ласка! шукайте своє, дієве))) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Уже нашла - мне первое очень подходит :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) мабуть воно усім до душі))) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от і отримала сьогодні 90% відмову...(((( а 10% залишаються на майбутнє, тобто через 6 міс-рік цілком можливо щось і поміняється, але і мені тоді більше буде... і обставини можуть бути іншими... ... і головне прозвучало те найболючіше - "3-4 міс назад ще можна було і ми б вас взяли..." .. от і пече мені зараз, і сльози ллються ... Чому, чому я тоді не прислухалась до себе? Чому не зробила рішучих кроків..я втратила і час і можливість(((( і поговорити немає з ким про це, вибачте за сумбур...((9[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не гризіть себе.. вже нічого не повернути, немає сенсу себе мучити. живіть майбутнім.. знаю, банальність, але спробуйте, відпустіть ситуацію.а зрештою у вас в запасі є ще 10%, є до чого прагнути :) тримайтеся!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Опыт - сын ошибок".... чи як там... Хороший урок, щоб з легкістю сприймати життя, розширювати варіанти дій, кругозір... не відкидати абсурдних на перший погляд пропозицій і слухати серце своє частіше. А ще бути уважнішою до знаків долі....але той шлях, що я пройшла - він безцінний... і зрештою у мене є дитина, якій я потрібна......і таки тих 10% тримають в серці надію()Дякую за підтримку![+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я заметила, что если+ чего-то очень сильно хочу, прилагаю все усилия, а оно не идет - то по итогу оказывается, что не очень оно мне было нужно, даже когда сбывается или несет за собой что-то достаточно неприятное. Поэтому внимательно смотрю и анализирую все подсказки на пути, если после трех попыток не вышло - отпускаю ситуацию.[+sign]Где твои крылья, которые нравились мне?...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Така уважність - теж досвід і розуміння Життя. Тепер це є і у мене() Вчора відревіла цілий вечір... вирішила відпустити на ті ж 90%...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах