Як правильно йти до цілі?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Як правильно йти до цілі? Щось я останнім часом зациклилась на реалізації однієї мрії... і ніби люди потрібні знайшлись, і позитивно налаштовані, але закон поки не дозволяє. Може дати собі часу трохи перепочити?... а то я кожну можливість використовую, і рухаюсь далі незалежно від результату; не здаюсь... та й моя мрія має обмеження по віку, я вже і так досить років загубила - чи може то не моє?Оця завзятість і напористість вимотує страшенно... але і здатись не можу.А ви як йдете до мети? Що порадите?[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я разделяю поход к цели на два типа: 1) если не достигну - умру? смогу жить (не буквально), если маршрут не преодолею?? и вариант 2) выживу/переживу/ не умру/не засохну. если вариант №1 то иду, не, пру напролом, трудности на пути только бодрят и подталкивают.если вариант №", то отпускаю ситуацию и иду, куда ведет/плыву по течению.Если вопрос о ребенке (ну, мне так показалось), то я бы шла, ломилась, бурила...... [+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, питання не про дитину... у мене є дочка))) її моя мета теж торкнеться, але в основному це потрібно мені))За Вашим підходом, по першому варіанту - буду жити, але це надто мене зламає(( може варто повчитись не так емоційно сприймати усе, менше горіти ідеєю...життя певно підштовхує мене до 2-го варіанту....[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже послушаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как вы достигнуть ее собираетесь, если закон не позволяет ? что за мечта такая ? ))) [+sign]Спешу жить....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви б конкретніше питання задали, можливо, якісь поради й почули б, а так.. Не зрозуміло, про яку мету йдеться... важко щось радити, коли не розумієш питання.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це наразі не дозволяє, наскільки я інформована... але от відчуваю, що його можна обійти... просто ціна питання неприйнятна для мене... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конкретніше про мету? не можу її написати.. запитую про те хто як іде до цілі - напором чи відпускає, а потім вертається... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

.. але в загальних рисах+ це те про що мріяла ще в школі, де хотіла бути, жити, працювати, бути причетною до цього... і я буду ще гармонічніше почувати себе, працюючи там...це так зненацька затянуло, захопило...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви про переїзд до іншої країни? а напором йде людина до цілі чи відпускає, тут все залежить від важливості цілі. Важливо прорахувати, яку користь мені принесе досягнення тієї цілі і на скільки краще зміниться моє життя. Якщо це не просто якась примха, а серйозний план на майбутнє, то я докладу всіх зусиль, щоб його реалізувати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

саме так - це план на майбутнє.. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

внимательно. + внимательно и вдумчиво я иду к любой цели. поднимаю каждый камушек-шанс-подсказку, брошенный на моем пути Всевышним, вдумчиво рассматриваю его, выжимаю максимум, не барахтаясь на одном месте, продолжаю идти дальше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Шаг за шагом. Шаг за шагом. Вперед и вперед. Порой с зажмуренными от страха глазами иду и иду потихоньку. Боюсь, но делаю то что нужно.[+sign]Не будите во мне стерву! Она и так не высыпается, бедняжка.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вдумливість розуміє під собою деякий холод у відношенні до мети. У мене це є, але надто мало, я гаряча людина(( [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вдумчивость помогает вам определиться, а цель ли это, либо же мимолетное желание () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене вже деякий імуніте виробився до страху, я знаю як себе змобілізувати, використовуючи чудодійні фрази)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сама ціль - потяг, крик серця, яке довго мовчало і тепер наказує тільки вперед і я вибрала іти за ним, бо спокою не матиму. а критерієм робити чи не робити крок є важливість інформації, яку отримаю в результаті .... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы не путаете значение слова "цель"? или вы + хотите идти ровно до тех пор, пока ваше сердце кричит? а если завтра оно устанет кричать и скажет вам а-ля "мне бы отдохнуть, хозяйка, а? я чай не железное...", что вы тогда будете делать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, научите! Как победить страх?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не можу написати, про яку мету йдеться, але вона обширна + і прохання серця займають там відсотків 30. В любому випадку я вибираю діяти, бо не хочу в старості сидіти і жаліти... я себе приймаю такою як є, і повірте усвідомлюю усю відповідальність своїх дій.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це відбулось не за один день, це процес... Можливо усвідомлення того, що живу я один раз і все залежить лише від мене... Я не знаю, що конкретно Вам допоможе, це теж своєрідна ціль...Але в страху є і свої плюси - оцінка ризиків, превентивні заходи...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы чуть выше писали про чудодейственные фразы - это какие?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже почему-то сразу подумала про усыновление)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чудодійні - ті, які заставляють діяти, переступити страх. Для мене це+ 1. - як змотивувати себе щось робити? - ніяк, залишайся в жопі...2. Боятись треба було раніше, а тепер вже пізно.3. якщо я здамся, то хто мені допоможе?і т.д. в такому ж дусі. А ще в розмовах підключаю ввічливість - допомагає)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах