А поговоримо про трудоголізм? Ви його відрізняєте від просто любові до роботи?

69 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Вот, нашла. Читать всем, кто не может отвлечься от работы во внеурочное время: http://ain.ua/2012/03/27/78247[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я люблю свою роботу.Бо знайшла в ній те, що шукала. Але,я кби не вона, то можна знайти інші заняття Одним господарством і вихованням дітьми жити не можу, пробувала вже.Не моє це.Але хворіти у відпустці... ні.... Я люблю чергувати і активний відпочинок(хоча в мене його полегшені варіанти), і пасивний.А якщо я дуже стомилася на роботі, то йду на лікарняний. Зараз вже без докорів сумління.Для мене здоров"я важливіше від роботи (стало, по молодості було інакше).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от я для себе в цій же темі відкрила Закарпаття. прийняти масаж-соляну кімнату - шезлонг... і день минув
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж люблжю чергувати відпочинок активний з пасивним. а хворіємо ж не з власного бажання - акурат в поїзді у відпустку...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну от в мене така робота, що під час мого обіду мені можуть дзвонити з-за кордону, і я маю відповідати англійською і вирішувати, хто що робитиме+ або в цей самий час робити щось таке, що просто вже має бути зроблено
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого... про дитину з садка - це жОстко. в мене про це не йдеться
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я люблю свою работу, но во всех других аспектах я редкая лентяйка. ТО, что приносит мне удовольствие, я могу делать много и подолгу, но просто труд во имя труда, чтобы руки не дремали...Нет, не понимаю..Ихмо, это тоже разновидность комплекса .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в моем понимании болезни в отпуске не от тоски по работе , а потому что в рабочее время организм пашет в режиме нонстоп, соответственно , усталость накапливается , и тогда во время отдыха организм подает сигнал , что ему плохо и его нужно поберечь. У меня было именно так - все болячки вылазили именно во время отдыха. Переосмыслила все , и поняла , что работа - это просто способ зарабатывания дензнаков для комфорта себя любимой , с тех пор отношусь к работе без фанатизма - война войною , а обед по распорядку :)[+sign]Самый классный день - это ЗАВТРА. Ведь завтра я брошу курить , сяду на диету , начну заниматься спортом... Но , как ни проснусь ,постоянно СЕГОДНЯ ![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

трудоголізм - хвороба, трудоголіки не вміють відпочивати і розслабитися (знаю багатьох таких людей), все інше - любов ) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хворієте Ви чи діти? ХОча вс еодно причину шукати треба. А причина -в голові:))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какого комплекса?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я хворію, я
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, я про таке не кажу, "труд во имя труда" - не моє. я працюю за покликанням. просто оці хвороби у відпустці навели мене на думки про трудоголізм
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене таке саме, як було у вас: не "от тоски по работе", але саме накопичена втома вилазить у відпустках
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я люблю свою роботу, і відпочивати також люблю. Але на відпочинку хворію, як трудоголік. От і задумалася. А ще мені було б цівкаво послухати птаху і Розмаїту - вони для мене - люди, які люблять свою роботу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так же, как и для любой другой наркотической зависимости Мозг устроен так, что у него развивается толерантность к тому или иному удовольствию, буть то работа, наркотики, общение с детьми, ... Так вот, когда работа не приносит уже удовольствия, но все остальное еще меньше приносит удовольствия по сравнению с работой, это уже трудоголизм.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цікаво, дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не страдаю ни трудоголизмом, ни любовью к работе, + а человека, который работает гл.бухом и любит свою работу считаю извращенцем)))))))[+sign]Женская логика умеет прощать, но всегда будет помнить и подъё..ватьЧтобы мечты сбывались, нужно просто чтобы рядом был Волшебник… а не Сказочник…[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я от без любові до роботи не могла б працювати:) бухгалтерію теж не розумію як предмет пристрасті, але є люди, є...:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах