"Міняю жінку 3"

36 сообщений в этой теме

Опубликовано:

"Міняю жінку 3" Почему никто не обсуждает сегодняшнюю передачу? Как вам мама Юля?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я как раз ищу тему:)) мне показалось,что на тесте была одна полоска?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кстати мне тоже :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почти каждый раз когда учавствуют семьи из Киева, стыдно становится. Смотрела фрагментами, онлайн посмотрю полную версию, впечатления от передачи последнее время все хуже и хуже
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На Фрунзе ,103 - дезинфекция, пациентов на 2 месяца и отпустили ...:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне как бы тоже) но может там вторая нечеткая))))+ но передачка однако "с ужасом повеселила"))) такого кошмара от Киева я не ожидала...правильно сказал тот Роман: сидите, и больше ни в одну передачу не суйтесь! )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это точно. Понимаю, что все люди разные. Но таких еще не встречала...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это в общюю :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мені трускавецька сім`я не сподобалась. Ну кияни - ну молоді люди, добре заробляють, бісяться собі, живуть як хочуть, а не як треба. І від того кайфують.Трускавецькі - рагулі-рагульньою. Ото - "зараз дитина, а ти - потім", чоловік дотикав типу "як ти могла не хотіти дивитися, як дитина (чужа, уточню) стає на лижі!" Ну кожен же відпочиває як хоче, хай жінка собі катається! На те і ВІДПОЧИНОК. Чо дотинати?Шо не стоїть на морозі і не помагає на малу дивитися?Ще з самого початку, як того хлопчика з мамою послали в Київ, невже не можна було поговорити з дитиною? підготувати? то ж передача - справа багатьох людей! А тут - "я не можу, бо малий не відпускає". Але може так режисером було сплановано?І те "закрий очі" (в кіно) - вийди із залу та й все! "не малюй нігті!" (шо вмре? що страшного?). Так мені на манікюрі раз дівчинка розказала, як робила манікюр чоловіку і поруч проходили два рагулі-хлопці, і давай пальцями на клієнта тикати і казати "диви!!! ПЄДІК!!!" Ото і ті такі. І той таточко в косметолога - то ж спробуй! Роками з перхоттю живе і йому не заважало. Впирається рогами. Та й інші моменти.Мені кияни якось більше імпонують, моє ІМХО, не дивлячись на їх дивацтва.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гг))) я мужу то же самое сказала про Фрунзе, 103, что киевская "семья" явно оттуда
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мой бы тоже на маникюр не пошел и тем более ногти не красил... то что они веселые да, но очень странные (Киевские).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ААааа... Почему никто вчера не напомнил?(((( () [+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и это был даже и не цирк(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так це елементарний догляд за нігтями,а не фарбування. Мені дуже подобаються доглянуті нігті у чоловіка, а не обкузані-обгризані. Особливо якщо має солідну роботу, там наради, зустрічі з партнерами-клієнтами. Гарно, коли руки доглянуті. А в нас переважно так і думають - пєдік. Рагулізм.Але що я кажу... Свого не можу виперти ніяк. Чоловіків так важко переконати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мужа ногти "не обкузані-обгризані" а просто аккуратно подстрижены ножничками:) но блестящих ногтей на мужчинах я терпеть не могу.И не люблю, когда часами перед зеркалом крутится, есть такие наши знакомые.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так это все наигранно. И В какой-то передаче я уже её видела.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теперь этим проектом мужа пугаю :)))) дескать, не будешь меня слушаться, заполню анкету на участие в проекте "Міняю жінку"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ще невідомо, хто тут рагулі...Моя думка протилежна вашій. Почувши анонс- теж подумала, що столиця покаже провінції. А побачивши анонс- подумала, що киянка- представниця древньої професії, а киянин- представник сексменшин. Це мяко кажучи. Подивившись передачу, я В ШОЦІ!!!! Страшне страхопудло, якому танцювати в дешевому стрипбарі- проводить заняття танцю з нашими дітьми!!! А чоловік- який себе безпідставно мнить босом- всього лиш працівник автозаправкИ!! Куди Їм до порядної карпатської сім"ї, де і вдома краще і з мозгами все ок!! Це перша передача, де з одного боку нормальні люди, а з другого- неадекват(кияни). Соромно за них...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне в трускавецкой семье папа не понра. Деревянный трохи. [+sign]Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.Маркес.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 Такие конченые! Весь смысл жизни у людей - поржать! Папа ржал все врем, как обкуренный. Зато с маникюром. [+sign]Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.Маркес.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю здесь http://1plus1.pl.ua/news/simejni_drami_07_12_2010_znushhannja_v_shkoli/2010-12-07-295:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так киевская мадамка сама заявила, что и дальше будет в шоу сниматься ...[+sign]Неудачники верят в удачу, люди удачливые верят в себя. (Альфред Даниэль-Брюне)Лето - это когда отпуск и есть деньги! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, бачите, різні люди - різні думки :).+ Мене особисто така "порядність" вбиває. Мені неприємно було дивитися, як той Роман кричав на жінку. Це всього 6 днів обміну! Вона інша як твоя жінка. Хто сказав, що гірша? Просто зовсім інша. Спробуй пожити з нею по-іншому! Хочеш їсти?-Йди зроби. Тим більше, що сам казав, що холодильник повний. Просить купити Мартіні чи шампанське?-Та купи раз! Спробуєш її коктейлю ввечері, раптом сподобається? Просила прибирати чи готувати разом - то цілий скандал роздув. В нього дуже чітке поняття, якою має бути жінка і ВСЕ, не перепреш-не доведеш. Ну вони знайшли один одного з жінкою, то й славно. Хоч я таких жінок недолюблюю і тримаюсь подалі.А та Юля... Ну так, артистка, всю увагу на себе і тд. Але в неї гарна фігура, довгі ноги (з такими не пропадеш), вона має підхід до дітей (діти її слухались, танцювали по-сучасному і класно). ЇЇ зовнішність - це тільки її діло і, в принципі, пасує до роду її занять. Дівчина живе як хоче і знайшла підходящого мужчину. Якщо відкинути її дурнуваті кривляння, а дивитися на факти, то вона нормальна успішна жінка, вільна внутрішньо і нікому нічого не винна, особливо чоловікам. А чого Вам соромно? :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот здесь: http://1plus1.pl.ua/news/minjaju_zhinku_3_vipusk_5_15_03_2011_smotret_onlajn/2011-03-15-677я первый раз смотрю этот бред[+sign]с уважением, канапелька форума![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах