"Міняю жінку 3"

36 сообщений в этой теме

Опубликовано:

"Міняю жінку 3" Почему никто не обсуждает сегодняшнюю передачу? Как вам мама Юля?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я как раз ищу тему:)) мне показалось,что на тесте была одна полоска?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

кстати мне тоже :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

почти каждый раз когда учавствуют семьи из Киева, стыдно становится. Смотрела фрагментами, онлайн посмотрю полную версию, впечатления от передачи последнее время все хуже и хуже
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

На Фрунзе ,103 - дезинфекция, пациентов на 2 месяца и отпустили ...:)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мне как бы тоже) но может там вторая нечеткая))))+ но передачка однако "с ужасом повеселила"))) такого кошмара от Киева я не ожидала...правильно сказал тот Роман: сидите, и больше ни в одну передачу не суйтесь! )
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

это точно. Понимаю, что все люди разные. Но таких еще не встречала...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

это в общюю :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А мені трускавецька сім`я не сподобалась. Ну кияни - ну молоді люди, добре заробляють, бісяться собі, живуть як хочуть, а не як треба. І від того кайфують.Трускавецькі - рагулі-рагульньою. Ото - "зараз дитина, а ти - потім", чоловік дотикав типу "як ти могла не хотіти дивитися, як дитина (чужа, уточню) стає на лижі!" Ну кожен же відпочиває як хоче, хай жінка собі катається! На те і ВІДПОЧИНОК. Чо дотинати?Шо не стоїть на морозі і не помагає на малу дивитися?Ще з самого початку, як того хлопчика з мамою послали в Київ, невже не можна було поговорити з дитиною? підготувати? то ж передача - справа багатьох людей! А тут - "я не можу, бо малий не відпускає". Але може так режисером було сплановано?І те "закрий очі" (в кіно) - вийди із залу та й все! "не малюй нігті!" (шо вмре? що страшного?). Так мені на манікюрі раз дівчинка розказала, як робила манікюр чоловіку і поруч проходили два рагулі-хлопці, і давай пальцями на клієнта тикати і казати "диви!!! ПЄДІК!!!" Ото і ті такі. І той таточко в косметолога - то ж спробуй! Роками з перхоттю живе і йому не заважало. Впирається рогами. Та й інші моменти.Мені кияни якось більше імпонують, моє ІМХО, не дивлячись на їх дивацтва.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

гг))) я мужу то же самое сказала про Фрунзе, 103, что киевская "семья" явно оттуда
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мой бы тоже на маникюр не пошел и тем более ногти не красил... то что они веселые да, но очень странные (Киевские).
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ААааа... Почему никто вчера не напомнил?(((( () [+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

и это был даже и не цирк(((
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так це елементарний догляд за нігтями,а не фарбування. Мені дуже подобаються доглянуті нігті у чоловіка, а не обкузані-обгризані. Особливо якщо має солідну роботу, там наради, зустрічі з партнерами-клієнтами. Гарно, коли руки доглянуті. А в нас переважно так і думають - пєдік. Рагулізм.Але що я кажу... Свого не можу виперти ніяк. Чоловіків так важко переконати.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у мужа ногти "не обкузані-обгризані" а просто аккуратно подстрижены ножничками:) но блестящих ногтей на мужчинах я терпеть не могу.И не люблю, когда часами перед зеркалом крутится, есть такие наши знакомые.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

так это все наигранно. И В какой-то передаче я уже её видела.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я теперь этим проектом мужа пугаю :)))) дескать, не будешь меня слушаться, заполню анкету на участие в проекте "Міняю жінку"
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:)))))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ще невідомо, хто тут рагулі...Моя думка протилежна вашій. Почувши анонс- теж подумала, що столиця покаже провінції. А побачивши анонс- подумала, що киянка- представниця древньої професії, а киянин- представник сексменшин. Це мяко кажучи. Подивившись передачу, я В ШОЦІ!!!! Страшне страхопудло, якому танцювати в дешевому стрипбарі- проводить заняття танцю з нашими дітьми!!! А чоловік- який себе безпідставно мнить босом- всього лиш працівник автозаправкИ!! Куди Їм до порядної карпатської сім"ї, де і вдома краще і з мозгами все ок!! Це перша передача, де з одного боку нормальні люди, а з другого- неадекват(кияни). Соромно за них...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мне в трускавецкой семье папа не понра. Деревянный трохи. [+sign]Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.Маркес.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+1 Такие конченые! Весь смысл жизни у людей - поржать! Папа ржал все врем, как обкуренный. Зато с маникюром. [+sign]Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.Маркес.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

думаю здесь http://1plus1.pl.ua/news/simejni_drami_07_12_2010_znushhannja_v_shkoli/2010-12-07-295:)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

так киевская мадамка сама заявила, что и дальше будет в шоу сниматься ...[+sign]Неудачники верят в удачу, люди удачливые верят в себя. (Альфред Даниэль-Брюне)Лето - это когда отпуск и есть деньги! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну, бачите, різні люди - різні думки :).+ Мене особисто така "порядність" вбиває. Мені неприємно було дивитися, як той Роман кричав на жінку. Це всього 6 днів обміну! Вона інша як твоя жінка. Хто сказав, що гірша? Просто зовсім інша. Спробуй пожити з нею по-іншому! Хочеш їсти?-Йди зроби. Тим більше, що сам казав, що холодильник повний. Просить купити Мартіні чи шампанське?-Та купи раз! Спробуєш її коктейлю ввечері, раптом сподобається? Просила прибирати чи готувати разом - то цілий скандал роздув. В нього дуже чітке поняття, якою має бути жінка і ВСЕ, не перепреш-не доведеш. Ну вони знайшли один одного з жінкою, то й славно. Хоч я таких жінок недолюблюю і тримаюсь подалі.А та Юля... Ну так, артистка, всю увагу на себе і тд. Але в неї гарна фігура, довгі ноги (з такими не пропадеш), вона має підхід до дітей (діти її слухались, танцювали по-сучасному і класно). ЇЇ зовнішність - це тільки її діло і, в принципі, пасує до роду її занять. Дівчина живе як хоче і знайшла підходящого мужчину. Якщо відкинути її дурнуваті кривляння, а дивитися на факти, то вона нормальна успішна жінка, вільна внутрішньо і нікому нічого не винна, особливо чоловікам. А чого Вам соромно? :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вот здесь: http://1plus1.pl.ua/news/minjaju_zhinku_3_vipusk_5_15_03_2011_smotret_onlajn/2011-03-15-677я первый раз смотрю этот бред[+sign]с уважением, канапелька форума![-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас