Права ли я?

31 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Невже хтось насправді вважає чоловіків нелюдями і зробленими з іншого тіста? Я думаю, це просто образа, котра засліпила кілька поколінь жінок. Жінка у першу чергу людина - чи казкова принцеса, що затіяла помсту чоловічій статі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1(-).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це вас не били Тоды б по-начому б балакали.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та за мене спокійно можна давати двох небитих! Щоправда, не чоловік старався, це так...Просто от дивіться - це фактично історія мого дитинства, мої батьки розлучилися начебто через "рукоприкладство". Насправді, на повірку виявилося, що я отримувала від батька аж двічі "в справах". А от прабабка якось боляче гепнула по спині кулаком "щоб не горбилася" - то найраніша з хребцевих гриж якраз у цьому місці (можливо, співпадіння). При цьому всьому з прабабкою ніхто не розлучався, як ви розумієте (і я в принципі в більшості речей по життю дійсно вдячна тій мудрій жінці). Так що не будемо проводити недоречну статеву дискримінацію!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

офф напишите мне в почту, плиз[+sign]УЖАСНЫЙ СЧАСВЗОРВУСВы всё ещё мечтаете?Тогда я иду к вам![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы мне писали? Мне майл выдает что у Вас нерабочий ящик () .[+sign]УЖАСНЫЙ СЧАСВЗОРВУСВы всё ещё мечтаете?Тогда я иду к вам![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах