може бути потрібен донор крові для собаки!!! на середу, Київ

56 сообщений в этой теме

Опубликовано:

есть еще один донор у подруги лабрадор 36кг-готовы помочь.Выздоравливайте!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую! що б ми без вас всіх робили!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Девушка согласилась помочь, у неё две крупные собаки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вже записала, дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

наші відносно останні новини. лікарі ще не можуть сказати, чи буде потрібне повторне переливання крові. коли чоловік був у клініці вже фактично вночі, песику було полегше. оскільки баришня трохи отямилась, то перестала пісяти в клітці з якихось своїх естетичних міркувань, коли її виводили працівники клініки, теж соромилась, тому вночі її видали господарю, і вона випісялась від душі, це добре, нирки працюють, вчора потроху вже їла. але поки важко сказати, чи це ще використовується ресурс донорської крові і потім знову буде рецидив, коли він вичерпається, чи це вже собачка викарабкується потроху. тому рука досі на пульсі, її спостерігають, прокапують-колять, вирішують щодо аналізів, коли їх краще взяти, щоб були інформативними, глянуть на гемоглобін, кількість еритроцитів, рівень білірубіну (був у 60 разів вищий за норму), ситуацію з бабезіями (чи вдалось їх вбити).... після 11 у нас традиційний контрольний зідзвон із черговим лікарем... в обід повеземо песику передачу з розряду "апельсинки і Боржомі" (свіжу порцію гречки, відварного м*яса і печінки), може, видадуть її на попісяти. так що поки що якось так... найближчі кілька годин буду не біля компа, але на низькому старті, за потреби використаю всі ваші контакти.потім відпишуся ще. І ще раз дякую всім за підтримку!!! бо останніми днями вдома просто гнітюча атмосфера, а тепер з*явилась надія.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну слава Богу, хоть не хуже! Я все время думаю о вашем песике, и спать ложилась смотрела ваши новости и в 5.30 еще в постели с планшета узнавала, как вы там) Пишите, и надеюсь, только хорошие новости! Держитесь там![+sign]У настоящей женщины две задачи: быть красивой и говорить мужчине, что он молодец![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В 14.00 убегаю на работу.Если нужен донор после этого времени-даю телефон моей подруги с лабрадором.093-975-81-двадцать один.Зовут Оля.Она предупреждена.Живем на Харьковском.Выздоравливайте!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нарешті біля інтернету. сьогодні ввечері нам дали відбій щодо переливання!!!! песику не стало гірше, потроху їсть наші передачки, ще слабенька, але вже ніби чотирма лапами на цьому світі. ми, звісно, не розслабляємось, всі контакти, які ви допомогли знайти, записані на випадок рецидиву, але, хочеться вірити, собачка таки йде на поправку. на вихідних, можливо, дадуть ніч переночувати вдома без крапельниць, а зранку поїдемо на чергові аналізи. а потім вже реабілітація, бо організму ще довго відгукуватимуться кілька днів зупинки роботи печінки і нирок, зруйновані еритроцити і весь цей жах. в клініці кажуть, що ми маємо бути вдячними тим їхнім колегам з Оболоні, які вночі не взялися нас лікувати, а перенаправили одразу до їхнього госпіталю. а якби ми чекали до ранку задля чергового візиту до наших перших ветеринарів, то жоден би донор не допоміг(я дуже вдячна всім за допомогу і підтримку, наші знайомі песики були або залегкі, або, якщо мали достатню вагу, то були такого поважного віку, що їм ніхто не взявся би забирати кров. ви допомогли перестати панікувати, ми знали, що у нас є тил за спиною, величезне за це СПАСИБІ!!!п.с. песик вже трохи відійшов і, коли не забуває, демонструє, що на нас ображений, бо залишили на чужих людей після того, як відбули у клініці першу ніч))) тримаю схрещеними пальці, щоб у нас все було не гірше і надалі, т-т-т.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рада за вас ) желаю скорейшего выздоровления!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Как хорошо что уже лучше!Выздоравливайте!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую))) нарешті хоч цю ніч спатимемо спокійно :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Назовите клинику-спасительницу, пожалуйста. Выздоравливайте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

фауна-сервіс на Саксаганського. вони нам кажуть, щоб ми їх не ідеалізували, бо і про них є різні відгуки в неті, але ми на них молитися готові.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как ваша собака? () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

надеюсь вам повезло попасть к хорошему врачу. тк действительно в большинстве работники клиники делают странные вещи и дерут за это сумасшедшие деньги. выздоравливайте [+sign] Фото ваших деток :) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нам її буквально витягли з того світу. зараз ще в стаціонарі, бо потрібні регулярні крапельниці, щоб підтримувати роботу нирок і печінки, але паразити подолані, песик почав проявляти інтерес до життя, вже рухається по клітці, реагує на своїх сусідів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

охххх....радуюсь вместе с вами..... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

знаєте, на диво, тут виявився приблизно такий порядок цін, як і в першій клініці у нашому спальному районі + а відрізняються ці дві клініки кардинально. тут - сучасний медичний центр, там - обшарпане приміщення, відсутність нормального обладнання і, як ми зрозуміли, нормальних спеціалістів (вони або справді не розуміють, як потрібно лікувати, або діють неетично по відношенню до пацієнтів, викачуючи гроші купою вторинних процедур, замість того, щоб одразу призначити лікування або перенаправити в інше місце на аналізи, якщо знають, що на аналізи в їхній клініці доведеться чекати щонайменше три доби, а піроплазмоз - штука підступна, тут цінна кожна година), принцип такий - виживе тваринка, то прекрасно, не пощастить, ну, ми своїх кілька тисяч вже все одно маємо. а в нашій нинішній клініці не шкода жодної гривні, ми привезли собаку за межею добра і зла, вночі я бачила, як вона фактично помирала у мене на руках, та, попри всі негативні прогнози, нам її витягнули. ми коли приїхали вночі до "фауни", побачили інший рівень клініки, подумали, що зараз нам тут доведеться залишити весь сімейний бюджет, бо якщо і у попередніх лікарів лікування було відносно недешевим, то тут ціни мають бути космічними, а виявилось, що обидві клініки беруть за свої послуги приблизно однаково. лиш зараз із нашим песиком носяться, а я слабо уявляю процедуру переливання крові і плазмаферез у попередніх лікарів, а це плюс цілодобові системи фактично врятувало нам життя.а щодо грошей, це з розряду "хочеш насмішити Бога, розкажи йому про свої плани". я зараз пішла з роботи і фінально мені виплатили невикористані відпускні за всі попередні роки, робота бюджетна, але недогуляних днів було багато - і вийшов такий собі підшкірний запас на чорний день. чорний день настав буквально за тиждень. але коли пес прожив з тобою 6,5 років - це фактично друга дитина, рятуєш його, не замислюючись, скільки це коштуватиме, зараз ми вже вийшли з бюджету, сьогодні плануємо зичити гроші у друзів, але то таке...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми страшенно раді :) я песику пообіцяла, що тепер ми всі до його послуг, запустити з вулиці, випустити на вулицю, знову запустити і так кожні 5 хвилин - не питання (раніше після третього такого перезапуску баришня отримувала трендюлей). я зараз навіть згодна на Боба Марлі на нашому подвір*ї (собачка не любить вичесуватись), але цього я поки що їй не озвучувала, бо бачила нечесане місяцями чау-чау, вигляд ще той )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Очень рада за вас!А нам всем-не забывать обрабатывать собак вовремя.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы тоже попали в Фауну в 6 лет + и тоже девочка-чау. Ей там отлично сделали операцию - гистерэктомию - она очень быстро восстановилась и прожила после еще почти 11 лет, причем, беспроблемно - практически не болела никогда. И ушла она тоже в Фауне - так случилось, от старости... Не забывайте обрабатывать - у моей девочки никогда не было пироплазмоза - я ее обрабатывала Барсом с марта по декабрь....[+sign] Говорит маленькая парижанка: - Чтобы встретить жениха, девушка должна выходить на улицу веселая и накрашенная, потому что, если она идет ненакрашенная и грустная, все сразу понимают, что она уже замужем.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

саме так, причому краплі проти кліщів лежать на видному місці на кухні, останнього разу купили подвійну дозу, а розуму скористатися ними нам не вистачило + все, як завжди, поки грім не вдарить... але, якщо раптом хтось із форумчан був теж такий затурканий, як і ми, сподіваюсь, ця тема його привела в тонус, засіб куплений і песик оброблений.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчинка-чау :) кажуть, хлопчики бувають з поганим характером, а дівчатка м*якіші, у нашої взагалі характер золотий. і язик фіолетовий, за ці роки це сприймається як маст-хев.+ а потім приходиш до друзів із песиками - і ой, а у собак же насправді язики рожеві :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уррра! сьогодні привезли песика додому. зранку були остання система і укол + завтра зробимо ще один укол, потім - таблетки, у наступну суботу - на аналізи. намагались нагодувати собачку гематогеном - не пішло. ще слабенька, але вже вдома)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение