може бути потрібен донор крові для собаки!!! на середу, Київ

56 сообщений в этой теме

Опубликовано:

може бути потрібен донор крові для собаки!!! на середу, Київ Потрібна допомога. У середу нашему песику може знадобитися донор крові. У вівторок вже було переливання, більше донорів ветклініка знайти не може, всі, з ким вона працює, нещодавно здавали кров. У нас чау-чау, 21 кг, потрібен клінічно здоровий песик вагою від 35-40 кг. Все залежатиме від реакції організму на черговий укол проти бабезіозу (зроблять о 5-тій ранку). Привеземо до клініки (Київ), відвеземо назад, запропонуємо винагороду. Якщо хтось підкаже, до кого можна звернутися (пітомники?), буду дуже вдячна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Напишите еще на юа-вете, может, кто-то предложить собаку+ http://forum.ua-vet.com/viewforum.php?f=8Я бы предложила свою, но по весу не подойдет - 21 кг:(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, зараз піду за посиланням ситуація із пошуками донора ускладнюється тим, що це вже друге переливання, і якщо вперше підійшов будь-який донор, то цього разу в клініці робитиметься тест на сумісність і лише після цього переливатимуть, якщо все співпаде(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если это ничем не грозит моей собаке, то могла предложить, но+ у нас собачке только год исполнился и весит она 26 кг. Что скажете?В общем, автор, если что- маякуйте 050З125один8девять, Таня.[+sign]У настоящей женщины две задачи: быть красивой и говорить мужчине, что он молодец![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дуже Вам вдячні, на жаль, щойно зв*язались із лікарем (песик перебуває в стаціонарі), для нашої ваги ваших 26 кг замало, без шкоди для здоров*я Вашого песика вдалось би взяти недостатній саме для нашої баришні об*єм крові( але ще раз дуже-дуже дякую Вам за небайдужість!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну что вы! Не за что! Не дай Бог быть в такой ситуации(( Выздоравливайте!! [+sign]У настоящей женщины две задачи: быть красивой и говорить мужчине, что он молодец![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У меня тоже голдяха,но весит 32кг и еще есть спаниель-16кг. Может с моих двух вам хватит крови?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

АА, так если главное общее количество, берите и нас в компанию. Мы тоже на Позняках, если что.[+sign]У настоящей женщины две задачи: быть красивой и говорить мужчине, что он молодец![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так там чуть-чуть-будет нормальный объем крови.Ну,а что делать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я нашла девушку, чьи собаки были донорами+ Если хотите, я спрошу у неё разрешения и дам вам номер тел. Только она с Борисполя, вы сможете привезти и отвезти её?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ухожу от компа-если надо звоните 066-902-22-сорок восемь Таня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо би було можна. привезем-відвезем, це без питань. дуже дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Написала, как ваша собачка?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчатка, дуже-дуже дякую. нарешті знову біля компа. поки що лікарі нас тримають щодо донора на низькому старті. тобто стан собаки все ще критичний, але стабільний, є надія, що цілодобові системи, вчорашнє переливання крові і потім плазмаферез допоможуть їй викарабкатися без ще одного переливання. але якщо їй стає хоч трохи гірше, нас набирають і просять домовлятися з донором про переливання (зараз вечір, поки не дзвонять, напевно, вже на завтра, якщо що). в обід були у клініці - просили привезти трохи гречки, вареного м*яса, печінку, спробують дати поїсти, бо песик вже потроху сам п*є, пробує вставати на ноги, почав пісяти, все це на постійному прокапуванні, тому лікарі кажуть, що розслаблятися зарано, ситуація може змінитися і саме тому може бути потрібен донор, бо ліки проти піроплазмозу ввели, паразити гинуть, питання, чи подолає організм навалу токсинів відносно самостійно, чи буде збій. після 10-тої ввечері чоловік під*їде ще раз після роботи, побачить песика на моніторі, щоб не травмувати потім розлукою зайвий раз (порада лікарів), якщо до цього часу собачка трохи поїсть і зможе засвоїти їжу, буде надія, що її організм впорається.але все це гіпотези, тому і сьогодні, і завтра маємо бути у бойовій готовності... фух, якби вчасно не переметнулися з однієї клініки, де нас три дні консультували, до іншої, все було би набагато гірше.... дуже вдячна всім за підтримку, як тільки ситуація проясниться - дам знати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бедная собака. пусть поправляется. держу за вас кулачки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

щойно саме писала про це полотнище нижче, стан стабільний, але лікарі попереджають, що розслаблятися зарано, тримають нас в тонусі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пусть поправляется малыш!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прозвоните еще с этой темы+ http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=12&t=30228
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую. це дві наші помилки: у жовтні упустили момент, коли треба було знову обробити проти кліщів, бо завжди здається, що ніби лиш минулого тижня обробляли + помітили, що песик став трохи апатичним в п*ятницю ввечері, і не нагуглили цілодобову адекватну клініку з експрес-аналізами, а подались до найближчих ветеринарів, які в п*ятницю ввечері нас відправили додому, а потім всі вихідні робили загальнозміцнюючі уколи, щоб лиш в понеділок зробити аналіз крові, отримати результати ввечері і сказати, що лікувати пізно, бо вже зупинились нирки і печінка, тому пробуємо підтримувати собаку системами, не чіпаючи паразитів, які продовжують руйнувати еритроцити, раптом попустить - тоді й лікуватимемо(((( ніби ж адекватні люди ми з чоловіком, а тут впали в якийсь ступор. у суботу і неділю органи ще більш-менш функціонували, потрібно було лише зробити аналіз на паразитів, вколоти ліки, вони дуже токсичні, але організм би впорався за допомогою крапельниць і інших уколів, і до такого би не дійшло. я - дура, але ж лікарі в ветклініках знають, що при перших же симптомах потрібно провести аналіз, в Києві є клініки, які вже в суботу зранку провели би всю діагностику, але ж ні, будемо тримати клієнта до останнього, якщо він такий дурень і сам цього не розуміє, півтори тисячі грн (це нас за три дні на стільки наконсультували, накололи, накапали, надіагностували) на дорозі не валяються, будем брать... а вже в понеділок вночі, коли песику стало зовсім зле, а ми дзвонили в цілодобову клініку на Оболоні, там одразу порадили їхати до їхніх фактично конкурентів у центрі, бо там швидше нададуть допомогу, так що є і порядні лікарі, які дбають про здоров*я пацієнта насамперед, а не рахують потенційні прибутки своєї контори, нам просто не пощастило(( але, звісно, винні, насамперед, ми самі, бо саме ми не зорієнтувались вчасно у ситуації і не забезпечили нашу собаку вчасною допомогою, а попливли за течією... тепер намагаємося зробити все можливе, щоб таки допомогти...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, зараз гляну
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, ми поки що в режимі очікування, якщо що я з Вами зв*яжусь я зараз буду вдячна за всі контакти, бо це вже друге переливання і може бути таке, що після тесту на сумісність якийсь із донорів може не підійти, якась така специфіка у собак.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, Ви - чарівник, я всю ніч шукала в інтернеті, на цей сайт навіть не заходила, знайшла лише два давні оголошення, одне з яких без жодних контактів, по іншому - записала координати. плюс банк крові у одній із клінік, але залишається відкритим питання, чи вийде возити цю кров туди-сюди, якщо вона не підійде.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви краще продзвонюйте відразу і домовляйтесь, щоб були варіанти, краще - декілька. Щоб і люди були в курсі і вже "на поготові", і собаки підходили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ох...здоровья вашей собачке.....блин, надо свою обработать срочно(((((( [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, кажуть з цими змінами клімату кліщі нині дуже активні, я тепер з цим піроплазмозом начиталася, що радять взагалі обробляти трьома різними засобами. наприклад, краплі на холку, порошок, нашийник, трьох різних фірм. це тепер така собі важка артилерія тих, хто відбувся легким переляком.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение