як лікувати рожу?

82 сообщения в этой теме

Опубликовано:

да? я до нього не попала, попала до лікаря-жінки () [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там раньше женщина была зав, не госпитализируют Вас? хорошая ревматология в октябрьской, но и госпиталь хвалят.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зараз чоловік. не пам"ятаю прізвища. про жінку зараз читаю в неті - непогані відгуки. й в хірургії мені рекомендували саме її.в хірургії, до речі, дуже уважний та душевний начальник відділення, як по телефону, так й очно.дякую Вам за наводку)та шпиталізують, але я маю дещо за ці два дні закінчити, мабуть що з понеділка... начиталася про причини, моторошно, тим більше, що в мене жутчайший кашель((([+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вероятно инфекция, у меня была однажды крапивница, а потом добавилась хромота, ужас, по крови острая бак.инфекция,.сое 45, пролечили и всё прошло. А потом я вспомнила что за месяц до чп у меня сильно болело горло и я его плоскала, хлорофиллиптик,получилось осложнение.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Даже в рамках негатива, туберкулёз лечится. ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

серед основних причин - саркоїдоз( [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в мене теж була болячка, сподіваюсь, що саме це буде причиною. скажіть, а як довго лікували?без рецидивів?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без рецедивов, 2 недели в стационаре, АБ, гормоны, горстка таблеток. У меня до этого были большие проблемы на работе, я была нервно истощена совсем, имхо, оттуда горло, инфекция, иммунитет сошёл с ума, только гормоны и помогли.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

добре, що все скінчилося, будьте здорові) якщо не складно, нагадайте будь-ласка у пошту номер Вашої картки в аптеку гормональних, Ви колись присилали, але я не можу знайти(([email protected][+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую) я там нижче запитала Вас;)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отправила, пишите как и что ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет, он хирург но такими заболеваниями также занимается.Алексей Александрович
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, я вже нагуглила) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не знаю, почему его хвалят....... Мне он так и не установил причину моих суставных болей И женщина там такая светленькая была ооочень внимательной. Мне она больше понравилась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

женщина раньше была зав отделения ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

есть. если актуально. завтра у мамы спрошу. я прочла ниже о ревматологе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, вже неактуально, дякую) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О! Тільки сьогодні згадувала, років 10 тому у чоловіка була ця напасть+ пройшов консультації у декількох хірургів, дерматологів, прийняв декілька видів антибіотиків у різних формах, був у декількох бабок-чародійок - до лампочки... Рецедиви були майже щомісяця.Поки я не розговорилася в черзі до стоматолога з фельдшеркою, яка порадила простий копійчаний біцилін. Чоловік ним проколовся (от тільки схему не памятаю) і забув про рожу як про страшний сон (ттт).Одужуйте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую) виявилося, що не рожа, лікуюся повним ходом() [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сделали снимок лёгких, всё нормально там? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ще ні, я мала підгтягнути всі хвости по роботі з понеділка почнуале на преднізолоні однозначно стало легше, бо в четвер взагалі ноги ледве переставляла.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зробила. маю "чудовий" діагноз саркоїдоз-сіндром Лефгрена () [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, Аделін :(( [+sign]Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ого. Почитала, пишут прогноз при СЛ благоприятный, неожиданно конечно..лечитесь, что тут скажешь, пусть всё будет хорошо!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой(( Тримайтесь і одужуйте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение