Экскурсия по Львову и вокруг. Подскажите?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Sarah, а ви давно бронювали номері в Нтоні? А то в мене таке відчуття було, що на травневі свята треба ще з зими бронювати...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я на ці вихідні бронювала, сьогодні. Ми майські свята на дачі пересидимо)))), бо не люблю велике скупчення людей. До речі, найкращі вихідні вважаю - у будні, коли основна маса населення працює й всюди і місць вільних багато, і черг нема. А на свята всі популярні місця забиті, це такі правда, що треба за місяць мінімум бронювати. Спробуйте може "Волтер", це та ж фірма, що й "Нтон", тільки він більший й ближче до центру.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мої варіанти :) коц - ковдра квасок - може, квас ?слоїк - банка писок - лице пляцок - пиріг ?рагуль - "нехороша" людина ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Молодеці 4 з 6!!! І ви отримуєте безкоштовно червону наклейку на кептарика!!!:-))) Коц - ковдра, тобто одіяло без підодіяльника, типу плєд!!! (Файно!)Слоїк - банка (Дуже файно!)Писок - обличчя (Файно, але не лице!)Пляцок - пиріг прямокутної форми (Файно!)Квасок - щавель (Ая-я-яй... Ніхт гуд.)Рагуль - типу селюк. Людина, що у справах і діях робить по-дурному, не так як заведено, а зі своїми суб`єктивними застарілими цінностями: Дорогу переходить не там - рагуль! забороняє говорити на інтимні теми - рагуль! компанія без премій і заохочень - рагулізм!Ну а цьвоки - шпильки на жіночому взутті.Приїзджайте до Львова! Тут цікаво!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та я просто родом з Чернівців а Львів недалеко, от і наслухалась про рагулів :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы тоже едем во львов с 1 по 4 мая))) мы будем во Львовес 1 по 4 мая.. тоже готовим себе программу... можем обменяться ....пока в поисках квартиры и гостиницы...но билеты давно взяли... моя аська 490734659
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давайте кооперироваться:) вместе, имхо, интересней:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

со 2-4 обещают дожди ? :-( как же ехать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и правда:( а еще недавно прогноз был такой радостный:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение