Кто вник в новую Податковую реформу ?

77 сообщений в этой теме

Опубликовано:

В вашем случае: + - сейчас вы платите ЕН 4% 1200грн.., а также ЕСВ (не менее минимального взноса).- будете платить ЕН 1200грн. (6000*20%) и ЕСВ 1200грн.Разница не столь велика.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

написано так: ПДФО – 20% доходу, ЄСВ – 20% бази нарахування як і для зарплати: визначеного за: - прямим методом (доходи – витрати), витрати повинні бути документально підтверджені. - непрямим методом із застосуванням коефіцієнту 0,4 для обрахування витратВиходить якщо я не підтверджую витрати, то все зараховується в прибуток?[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ЄСВ був (422,65*3)- 1267грн за квартал і податок -1200грн, Тепер виходить треба 1200+1200*3= 7200, наскільки я зрозуміла, то 40% не оподатковують, а автоматично списують на витрати. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так а що стає з 2ою групою ФОПів? платимо 20% від 20% обороту? Тобто 4% податку і ще що? ЄСВ?[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можете мне объяснить... если на ФОПе программер, т.е. расходов НИКАКИХ. ему юрлицо платит 10 000 в месяц. Сколько он должен заплатить налогов?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це те саме, що мої 30 за квартал, гляньте трохи вище [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаю 7 підприємців (ха, вже 18), що перестануть працювати і перейдуть на загальну систему. І на (18*2 000 000/25)=1 440 000євро менше зайде в країну. А в кого яка статистика з приводу нововведень?Мій прибуток менше 4% (інколи, правда, буває більшим), тому я була на 2 групі, а не на 3, бо третю не могла потягнути фінансово.А тепер мені треба заплатити 8% податків? 20%від доходу+20%ЄСВ = 40% від 20%, що становлять прибуток? Так? Ну, тобто авторам в голову не приходить, що прибутки не всюди захмарні і що є підприємці, що заробляють не на націнці, а на об*ємі? І заробіток 3 копійки при значних обсязах обігу?[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ЕСВ теперь от чего будут считать? Раньше от минимальной зарплаты, а теперь?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ЕСВ теперь для третьей группы единщиков будет тоже от минимальной зарплаты? А ПДФО 20% от дохода? А если расходов нет (услуги), то получается, что нужно будет все 20% от дохода платить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там вище посилання на порівняльну таблицю http://www.epravda.com.ua/rus/publications/2015/12/2/570360/я так зрозуміла. що ЄСВ - ті ж 20% від доходу, тобто від 20% обороту.База:· Заробітна плата та деякі доходи відмінні від заробітної плати та інвестиційного доходу· Не перевищують 25 мінімальних місячних заробітних плат (34.450 грн.; 25*1378 грн.)[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так зрозуміла з коментарів ВікиоріїК що на 2016 встановлено, що прибуток - це 20% від обороту. А, мабуть, на майбутнє буде - реальні витрати, реальні прибутки.Мені сподобалося інше: Група В – ФОП, які мають до 10 найманих працівників та обсяг доходу – до 2 млн гривень. Обов’язкове застосування РРО з 01.01.2016 для тих платників, які відповідно до чинної системи відносяться до ІІ групи; для інших платників – з 01.07.2016. Обмеження по видах діяльності: підакцизна продукція, фінансові послуги, гральний бізнес. Право на застосування спрощеноъ системи для юридичних осіб скасовується. РРО - з 1 січня:)[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мне совсем другое "понравилось" - ВЭД уже нельзя будет заниматься на упрощенной системе, если примут этот проект Это только общая система и 20% с дохода + 1,5 военный сбор - круто будет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То есть НЕ от минимальной зарплаты, а от дохода? Значит налоги будут просто огромными:(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чому не можна? це де? от блін! У мене саме ЗЕД.[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шось я зовсім патєрялася так що змінюють? Буде все по 20% чи "Про лібералізацію"?[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так у мене теж і ЗЕД і не ЗЕД - на якомусь сайті прочитала - треба вникати:( але є надія, що може і не приймуть в такій редакції
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://www.minfin.gov.ua/news/view/proekt?category=bjudzhet але там саме про торгівлю за кордон, а ось про послуги нічого не написано (або я неуважно читала)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну може ще щось і зміниться...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пока это только законопроект, он еще не принят. Но, скорее всего, именно его примут депутаты. Как и что будет для единщиков, написала выше. Если есть еще вопросы, спрашивайте)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скажу сразу, что не сильно пока вникала, но мне видится, что наше нищие гос-во хочет сделать нас еще беднее ((( Когда же до них дойдет, что надо дать возможность людям разбогатеть и тогда 3% налога с богатого принесет в бюджет больше, чем 40% с бедного ((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А про увеличение штрафов читали?????? Теперь бухгалтерам. шаг влево шаг вправо расстрел.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ViktoriiaK, Вы выше пишете, что расходами считается 80%+ доходов, а в сравнительной таблице (выше ссылку давали) указано, что расходами считается 40% доходов. Я совсем запуталась. Что правильно? Где можно увидеть информацию про 80%?Второй вопрос у меня возник. Теперешяя 2-я группа ФОП обязательно РРО с 1 января. Я правильно поняла?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И еще у меня вопрос, а льгота пенсионерам фоп 2-я группа схраняется?+ т.е. только ЕСВ платить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По РРО - да, те, кто сейчас на 2-й гр., должны с 1.01 применять РРО. Про 80% - здесь: + Базою оподаткування для платників єдиного податку групи «B» єоподатковуваний дохід, який розраховується як різниця між отриманимдоходом, визначеним відповідно до вимог цього розділу та зменшеним насуму податкової соціальної пільги відповідно до підпункту 163.1.1 пункту163.1 статті 163 розділу V цього Кодексу, та витратами, визначеними шляхомзастосування до суми отриманого доходу коефіцієнта.Розмір коефіцієнта складає:0,8 – у 2016 році;0,8 – у 2017 році;0,6 – у 2018 році;0,4 – у 2019 та подальші роки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В основном в 2 раза, в случае отсутствия перв.док-тов - в 10раз. Инфляция, что ж вы хотите)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах