По секрету всему свету

76 сообщений в этой теме

Опубликовано:

По секрету всему свету Чи було б вам приємно та як би ви віднеслися до того, що ваша кохана людина не вміє тримати язика за зубами і розповіла про проблеми інтимного характеру вашої пари своїм друзям? Друзі лише його, я лише знайома з ними. Друзі - інша сімейна пара. Мені неприємно, що ці люди знають тепер про наші проблеми такого характеру. Він переконаний, що ця новина далі від них не піде до ще інших друзів і не бачить в цьому нічого поганого, що він з ними поділився і він їм дуже довіряє
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нормально. Поделился с близкими людьми. ,,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б убила....и закопала..... навсегда() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ППКС я вообще не понимаю мужчин, которые трепят языко, а про такое и подавно, а друзья тоже хороши, еще и другим растрепали.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу не спрося мнени я самого близкого, поделится с типа близким, а то в свою очередь с близким нет, я этого не понимаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

но сначала надо пытать, я считаю, причем с особым наслаждением [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чи вони розтріпали - я не знаю. Але вважаю, що знає один = знають всі. Рано чи пізно вони можуть розповісти багатьом спільним знайомим
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А Вы с подружками ни-ни? [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

з моєї сторони про ці проблеми ніхто не знає наразі у мене немає жодного бажання зустрічатися з цією парою, питання ну дуже інтимне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я б сказала, що мені це не подобається, і попросила б більше так не робити. На перший раз прощається. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не спрашиваю мнения мужа когда советуюсь с подругой по личным вопросам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

діло вже зроблене інформація вже вийшла за межі нашої пари
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вроде нет такого. Я поняла что МЧ автора сам ей рассказал. ,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Расстрел и девичья фамилия)) я вообще не люблю когда Не умеют держать язык за зубами. [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

він мені розповів, бо я запитала якось, чи знає хтось про це Він сказав так, я розповів ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И нормально. ,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спочатку у мене було бажання навпаки розповісти і іншим моїм та його знайомим Тим більше, що проблема через нього. Але я розумію, що випущене слово назад не повернеш.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну це так. Залишається сприйняти проблему як таку, якої не треба стидатися. Що ж ще ви можете з цим зробити? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Разницу чувствуете? Он поделился проблемой со своими близкими друзьями, я так думаю просил совета, тем более что причина в нём. А Вы хотите мелкой мести, рассказать всем вокруг что у него проблема интимного характера.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тому я нічого нікому не розповідаю. Навіть близьким Я вважаю, якщо про це знають двоє інших, то інформація піде далі в будь - якому випадку. Як він сказав: я розповів, що є проблеми, що був у лікаря, але я їм не сказав, що я тепер мушу ходити до лікаря регулярно. Але знаючи його, не здивуюся, якщо він їм буде рапортувати про наші успіхи, та як їдуть справи в цьому напрямку....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені колись розказала хрещена мого БМ про мене:)) в аналогічній площині. Було дуже неприємно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так дело не в том что он плохой, а у Вас разные взгляды на ситуацию. А что что пойдёт дальше, к друзьям? Вы обокрали старушку в переходе? У него сложности, он ходил к врачу, ему нелегко наверное, ищет поддержки, может с Вами неловко на эту тему разговаривать? Для мужчины какой стресс, не всё ок в постели, по его вине. Мало ли что думает его девушка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

довгий час була проблема і ми дійсно її уникали обговорювати. Не виключаю, що вже на тому етапі він ділився нею з цими друзями. Далі проблема була обговорена нами повністю і тепер відкрита для обговорення і підтримки. Мені неприємно, що люди, знають про нашу проблему. Мені з ними ще спілкуватися
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот видите. Никакой он не монстр. Трудно человеку. У меня есть свой пример такой темы, ооооочень личное, но знаю что мужа сильно расстраивает, говорю об этом с подругой, тоже, ходила к врачу, делала то, буду делать то то. Не со всем можно справиться самому, а выливать свои эмоции на мужа тоже не всегда стоит. Тем более проблема тоже во мне и с посторонним человеком намного проще говорить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах