Душечка, я Ваша "на вєкі", або як я стала автомобілісткою

45 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Душечка, я Ваша "на вєкі", або як я стала автомобілісткою Десь у липні просила контакти найкращого в Києві автоінструктора. А отримала телефон найкращого в світі. То не просто вчитель, то Вчитель - жорсткий, але тільки там, де треба, людяний, не оре (лише трохи знущається). В нього дуже кльовий підхід до правил - їх треба не визубрити, а зрозуміти. Та він готов їх пояснювати хоч 20 раз, доки до всіх бажаючих не дійде. Ми навіть зрозуміли регулювальника одразу ж після його виступу ))) Так саме пояснює про авто, наприклад, навіщо треба та "зайва" педаль та що відбувається, коли її натискаєш. Коли вперше я сіла за кермо, я не могла навіть схопити руками ключі - так вони тремтіли. І взагалі були класичні панічні атаки при думці про кермо (був дуже поганий досвід). З ним все минулось на першому ж уроці. Як наслідок - екзамен в ДАЇ з першого разу і теорія, і практика, жодної помилки та зауваження. Хоча в нас автомат, зараз я впевнено можу їздити на механіці (2 місяця тому я навіть думати боялась про механіку). В місто виїжджаю без жодного страху, політ нормальний ))Тож якщо хтось вагається, є дуже класний вчитель. Територіально - М. Либідська (практика) та М. Васильківська (теорія)[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а дайте плиз контакты почта [email protected] а то права получила а сама все никак не решусь выехать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

відправила () [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і мені будь ласка [email protected]Інструктор при автошколі, наскільки я розумію? мене більше цікавить приватний...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и мне плиз+ он может подтянуть паркование? И стоимость плиз. [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

очень нужен, можете прислать мне контакты на kritsyna собака mail.ru
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вітаю, велкам ту клаб! [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Аня, можно мне контакты на почту? [email protected]Мерси!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, отримала .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчата, всім відправила. Він працює в автошколі, але машина в нього своя, тож не проблема домовитись лише на водіння [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пожалуйста, поделитесь контактом [email protected]я уже семь лет бббоюсь (((И поздравляю, конечно!Это, наверное, такая свобода.Особенно если есть дети.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, дайте пожалуйста) lless@mail/ua
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мерсі)) Мене так пре, що я навіть спати готова в машині ))))) [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

невже я наважусь?) пишіть телефон чудо інструктора - може станеться диво
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бедный учитель, теперь к нему будет запись на год вперед)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давайте почту, а то стукануть адміну за відверту рекламу)) [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вітаю! )) Такі розповіді надихають ) Давайте вже й мені контакт цього "чарівника", раптом колись спроможусь ) [email protected]А ще краще, викладайте тут, щоб не морочитись, а через півгодинки приберете.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна і мені координати інструктора [email protected][+sign]Кто за то, чтобы слово "проспала" стало уважительной причиной?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, я зрозуміла, я не одна така)))) Пишу КОНТАКТ тут++ 067 445 13 88 Руслан якщо буде питати, можете казати, що від Ані з Голосіївської, можете не казати - мені нічого від того не крапає)Якщо хтось побачить неприкриту та наглу рекламу (десь воно так і є гг), приберу телефон)))[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) він того вартий [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я вас поздравляю!!!!!! Сама уже 10 лет не могу решиться водить - боюсь и все тут... + Контакт записала. Вдруг решусь? :)А сколько стоит урок вождения?[+sign]Буду воспитывать в себе силу Оли! :)Every time I look at the keyboard, I see that U and I are always together.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. Вартість на його авто 200 грн. Це якщо без курсів. Курс (теорія+10 уроків водіння) коштує 3200 грн. Рішайтесь, я зараз таке задоволення отримую від водіння - не передати. Чоловік вже ридає, хоче за кермо, але я його вожу повсюди )))))[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Поздравляю, Аня! Ни гвоздя тебе, и ни жезла!Теперь я жду тебя на следующее лето в Стрыю уже за рулем)) Багажник вместительный предполагается?))))))[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой :) Поздравляю!!! хорошие люди должны знать друг друга :)))Вы прямо мои ощущения написали, так что я вас прекрасно понимаю. нужна будет хорошая страховка, обращайтесь, пожалуйста. я тоже не кусаюсь :)[+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І мені будь ласка [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение