Грустная тема, похороны, (+)

62 сообщения в этой теме

Опубликовано:

выше про скорую написали. Если есть истоия болезни и диагноз, скорая и милиция не обязательны [+sign]Мне - столик с видом на мечту, эспрессо и фламбе с заката! Нет, больше ничего не надо! А впрочем... На ладонь - звезду и блюз с горчинкой шоколада...:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Крематорий один в Киеве на Байковом, колумбарий (захоронение урны) есть на Байковом, Берковцах и Лесном.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А що, як людина хворіє, то не може бути вбивства? Самі лікарі викликають міліцію.Інша справа, що при наявності діагнозу та історії хвороби, можна написати заяву з відмовою від розтину тіла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

При наявності діагнозу, історії хвороби та якщо було встановлено, що смерть буда не насильницька, можна написати заяву про відмові від розтину, та віддати її наряду який приїде на виклик.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

урна может хранится год. И я ни у кого не спрашивала разрешения на подхорон урны. Сами с мужем привезли, вырыли яму поглубже и подхоронили[+sign]Мне - столик с видом на мечту, эспрессо и фламбе с заката! Нет, больше ничего не надо! А впрочем... На ладонь - звезду и блюз с горчинкой шоколада...:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а у нас не было. Дважды. У всех - свой опыт [+sign]Мне - столик с видом на мечту, эспрессо и фламбе с заката! Нет, больше ничего не надо! А впрочем... На ладонь - звезду и блюз с горчинкой шоколада...:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спробую відповісти.. 1.Медичну довідку видає бригада, яка констатує смерть. Швидше за все, виклик прийде до вашої районної лікарні, то ж і картка повинна бути там. (це дуже важливий документ, тому бажано зробити потім декілька ксерокопій)2.Взяти всі аналізи, діагнози та йти в лікарню... спочатку до терапевта, він може направити до онколога.3.Ми викликали швидку. Тільки пояснити їм ситуацію.4.Є багато фірм, які займаються організацією. Більш того часто лікарі мають вже контакти таких фірм.5.Про кремацію нічого не знаю.6. 2, 9, 40 днів – це не так важливо як самі похорони, коли приїжджають люди з усюди, щоб проститися. Запрошувати нікого не треба, як вже писали вище.Все проходить приблизно так:Дзвоните швидка, чи невідкладна допомога. Вони приїжджають встановлюють смерть, викликають міліцію, приїжджає міліція, складає протокол. Ви відмовляєтесь, або не відмовляєтесь від послуг Оранжерейної та розтину. Медики виписують медичну справку про смерть. Ви дзвоните в фірму, якщо це не Оранжерейна. Приїжджають або з Оранжерейної, або з фірми і Вам розказують Ваші подальші дії, вартість, їх послуги і т.і. Вини забирають тіло, та одяг. Швидше за все їм знадобиться 2 міцних простирадла, або ковдри та клейонка.Потім на Воровського необхідно отримати свідоцтво про смерть. Там же, як що є потреба можна замовити авто/автобус, труну, батюшку і т.і. Там же Вам слід повідомити про те, що захоронення буде не в Києві на Лісному, а у Харкові, а в Києві тільки кремація.В день похорон треба бути біля моргу, забрати труну, в залежності від Вашого бажання або везти прощатися, або вся процедура буде в крематорії.Ще додам:Зробіть копії паспорта та всіх довідок.У міліції є “свій” морг на Оранжерейній – дуже багато скарг, туди звозять всіх кого не перевели в інші морги (алкоголіки, одинокі, бомжі і т.і.). Ми відмовлялися двічі від їх послуг.Проконсультуватися з медиками щодо відмови від розтину. Якщо діагноз та причина смерті, яку впишуть медики, дозволяє це зробити – написати заяву в міліцію щодо відмови від розтину.Одяг треба приготувати заздалегідь.Не дуже приємне: при охолодженні тіло дерев’яніє. Тому треба закрити очі і покласти на них монети, підв’язати нижню щелепу, та покласти тіло в такий стан в якому воно буде в труні.З забобонів/народних звичаїв:Труну не можуть нести кровні родичі.Повинні бути пов’язки на рукавах.КоливоЯкщо тіло ночує в хаті, то завішують всі дзеркала.Кажуть, що в приміщенні не повинно бути немовлят.Тримайтесь...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо [+sign]Ирина[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

осторожно з ценами НАС врачи ОЧЕНЬ надули с деньгами.мы полтора года назад хоронили дедушку 82 года - позвонила соседка где-то в 23.30, сказала, что умер. Пока мы приехали, она уже вызвала скорую наверно, я не знаю. Соседка не сильно интеллегентная, сказала: "я уже вызвала труповозку". Мы все сидели в тихом шоке - 1. первые похороны, мы не знали что и как делать. 2. дедушка был здоров как бык. умер - пошел чай наливать, умер и упал (тромб, наследственность - его мама также за полсекунды умерла). к врачам никогда не обращался в последние года - у него даже все свои зубы были!! Так вот когда приехали врачи - ночь на дворе, где-то уже час или два ночи. Я думаю они сразу увидели, что мы люди несведущие в похоронах и сказали, что мы должны сейчас заплатить 3000 грн - за вывоз тела и морг. Это среди ночи то! - позже мы узнали, что все это стоит не дороже 600-700 грн. Но тогда мы были, повторюсь, в таком шоке от всего (+ на руках осталась больная бабушка), что лихорадочно наскребли по сусекам и отдали недумая. Потом еще маму на деньги кидали в других службах, но уже "по мелочи". Похороны (морг, кремация, документы), поминки и памятник (в селе) - где-то 11 000 грн. обошлось.Совести у этих служб нет, огрубели у них серца, плевать и на живых и на мертвых.Так что уточните заранее все цены.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение