Якщо чоловік сказився:(

71 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Якщо чоловік сказився:( Любий форум, підкажіть мені як жити далі. Маю чоловіка, досить молодого - 26 років, мені 30. У нас мала дитина, ще маю сина від попереднього шлюбу. Я зі шкіри лізу щоб догодити чоловіку, а за це отримую такі слова: "отвянь" ,"я тебя ненавижу", "чего ты лезешь". Приходить з роботи- біжить до компа, забігаючи звичайно до харчоблоку. Допомогає з дітьми, трохи по дому але лінивий по природі. До шлюбу була любов неземна, був зовсім іншим, милим, добрим, лагідним. Зараз його поведінка виглядає як поведінка підлітка. Він їсть як не в себе, розтовстів дуже, а на мої намагання зкорегувати харчування відповідає що йому все байдуже. Розказую йому про хрещення дитини він відповідає мені виключно матюками. Поведінка його м"яко кажучи епатажна. Не знаю, де він так втомився і чим я його так задовбала, але я не можу ніяк цього змінити:( Може вся справа в іншій жінці? Чи ще щось викликає такі неадекватні стани? Як з цим боротися?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пательньою - по чолі? і на вихід з валізкою () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то це в нього "необратимые нарушения"? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

обратимые, обратимые)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Паском по дупі або в куток на гречку! З дітьми тільки так ! )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а як давно? () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та десь пів року І раніше ніхто на нього не впливав, а тепер мама його жаліє -він слухає те все і з мене знущається. Каже- не проси мене нічого робити в домі, не нагружай дітьми,- я на роботу хожу. Я вже й з цим змирилася, але йому мало він ще й гидоту всяку язиком несе на мене.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

шукав сьобі матусю - знайшов. Життя вдалося. Тепер тільки гається і жере. Вимкніть комп та не годуйте кілька днів. Може схаменеться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поставьте его в угол и лишите доступа к конфетам.+ Ваш муж - подросток-переросток, ответственность его задавливает, он "уходи в отказ". Перестаньте быть ему мамой (в т.ч. корегувати харчування... це для мене зовсім шок), заботьтесь о себе. В лучшем случае он подрастет до Вашего уровня, или - свалит, а Вы найдете себе достойного мужчину.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну про харчування то я так висловилася:) Він їсть що хоче:) Просто мені було б легше якби він їв те що їмо ми з дітьми, а він як назло жере тільки смажене, жирне, мучне і солодке. А як себе вести? Як дбати лише про себе? Як це правильно робити? І як щоб його "ответвенность не давила"? Чесно кажучи я б не хотіла його втрачати. Діти дуже його люблять:((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Как-как? развод () [+sign]Чтобы долго падать, надо подняться высоко (С)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дети полюбят и приходящих пап, особо ничего не теряете () [+sign]Чтобы долго падать, надо подняться высоко (С)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а за що Ви себе так не любите?) () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Може і в іншій жінці. Ніхто не знає окрім нього. Але дозволяти подібну поведінку у Ваш бік неприпустимо. Відпустіть його на волю розібратися з його власним життям. Захоче залишитись з Вами - зміниться і залишиться. Не захоче - навіщо Вам таке щастя? [+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Оце вперше в житті підтрумую таку пораду. Клініка. Вибачаюсь, автор, але, на мою думку, нічого вже не зробите. Інша, через багато років (коли подорослішає), можливо і зробить. Ви вже, схоже, втратили можливість впливу. ((Раджу не пусувати собі життя. Ви достойні кращого, хоча б тільки тому, що ВИ в себе ОДНА, іншої у вас вже не буде. І життя у вас одне. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ківі, +100 () [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мабуть не люблю:( боюсь лишатися одна.. не хочу щоб мене жаліли(чи зловтішалися), не хочу жити з батьками (а сама з малими дітьми я не впораюся)хотіла просто бути щасливою, а потрапила в лайно якесь:(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А хто йому це жирне та смажене готує ? Якби не готували йому, то і не жер би
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

може я так сформулюю: Як мені стати сильнішою і не давати сідати собі на голову і туди ж гидити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так , а зачем Вам сила? Вам полюбить Себя нужно все остальное ерунда. Не хотите слушать оскорбления, не слушаете. Не хотите готовить отдельно мужу, не готовьте. Не хотите, чтобы он играл- выбросите монитор из окна( про монитор это я жестоко, но главное, чтобы зрелищно было)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не хочу вас накручивать, но у подруги все так же было оказалось, что он изменял ей с самой свадьбы... он до свадьбы ни с кем не встречался. мальчик-колокольчик был, а потом как развязался..... сейчас во всех тяжких, мама в шоке... то он просто не догулял.а вел себя по-скотски, чтобы спровоцировать ее на разрыв(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение