10 українських кулінарних блогів для натхення

29 сообщений в этой теме

Опубликовано:

10 українських кулінарних блогів для натхення До їжі вже давно пред’являються набагато більші вимоги, ніж просто здатність втамувати голод: естетичний вигляд, смачний запах та натуральні інгредієнти, – саме такі фотографії страв заполонили Інстаграм, започаткували новий напрям food-фотографії, а професійні кухарі та любителі діляться своїми секретами та рецептами в мережі. Якщо ви також любите створювати кулінарні шедеври на своїй кухні, шукаєте нові рецепти чи натхнення для нових смачних сюрпризів своїм рідним, то ці 10 красивих та корисних food-блогів стануть вам в нагоді. тицьта одна дуже цікава бесіда з авторами книги "Львівська кухня" тиць ще раз
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо вам большое за ссылку! сохранила)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую )) на досуге рассмотрю подробнее [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спс)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дуже вдячна Вам)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Книгу тоже пропиарю, причем она интересна не так с кулинарной точки зрения, а скорее с исторической. Про многое читаю впервые. Но рецепты есть (правда, определенные очепятки наблюдаю). http://kryivka.net/books/lvivska_kukhnya/[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, можна я теж пропіарю? Тільки не українську, а італійську кухню. Книга: Називається: "Їжа. Італійське щастя" Олени Костюкович. Теж цікаво з точки зору історичних різних контекстів. По регіонах і окремо про всякі одіозні явища італійської кухні, такі як піца, паста, запозичення з Нового світу, ну таке. Рецептів НЕ містить. Прекрасна українська мова. Рекомендую.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, спасибо!) уже в закладках, а про "Галицьку кухню" Винничука ничего не знаешь? тоже хочу[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чула, здається, навіть тут. Але не читала [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ты про издание от ВСЛ? так она есть в продаже я ее смотрела в живую - душевно, но только цена как-то ... не радует (( [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я знаю, что она в продаже есть, просто не листала) цена - да.. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Справедливости ради - далеко не все блоги меня порадовали, и дизайном, и рецептамино добавлю еще из своих закладок, по украинской кухне 1. http://ribchansky.com/vse-stati-bloga/2. http://sergej-pozhar.livejournal.com/3. http://lubany-b.livejournal.com/225173.html[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я по-руське читала, очень мутным языком
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я так розумію, писалося ізначально для запоребрика. Але автор - киянка, українська в неї відмінна. ну і багато паралелей проводиться з нашою кухнею :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ммм, Костюкович киевлянка? Это что-то новое. Никогда ее так не воспринимала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, вона про це в книжці пише. Принаймні, я так зрозуміла :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не варто, чесно кажучи. Вона претензійна, але кулінарних відкриттів не містить.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене є російське видання вже багато років. Дуже подобається () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

як пішла така п"янка, порекомендую ще книгу http://www.zaklynska.com.ua/kuhnja.html[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ти маєш? [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маэш-маэш. мені братело зі львову привіз [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там рецепти - терапія од хандри. кіко треба напихати гуску аби була товщ, потім обскубти пір"є на подушки і як за тим готувати:)[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ухтишечка )) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я таку свекрусі подарувала ))() .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах