ну, що, друзі... зварило я брюност...

47 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ну, що, друзі... зварило я брюност... сцуко, переварило до стану іриски, що липне до зубів (орієнтувалася на колір промислового продукту). різатися точно не буде - кришиться, але смак неперевершений. ліпше за все, мабуть, варити на відкритому вогні на дачі, бо вся хата в процесі тхнула сироваткою і вікна на кухні пітніли.2 літри сироватки уварити в 2-3 рази (година -півтори)додати 500мл вершків 15% (більш жирни не знайшла)1 ст.л. вершкового маслауварювати ще десь з годинупотім підсмажити на пательні до коричневого кольору, за бажанням додати мед (1 ст.л.)перекласти в форму, дати застигнутивопчєм, поки що мені більше сподобався він на етапі пасти (до пательні) а ля крім-чіз: кислуватий, солоний з трохи карамельним присмаком. на етапі іриски смак більш концентрований, але, сцуко, не ріжеться.сироватка має таки бути свіжа, бо навіть із свіжої некислої кислинка в сирі відчувається сильна.на хлібопічкару форумі хтось писав, що робив з сироватки с рикоти (там де молоко сквашується лимонним соком) - то не зміг їсти через лимонний післясмак.наступного разу (якщо він буде) намагатимусь не переварити і не буду давати масла - воно мені там зажирне.знайшла навіть рецепт цього брюносту де одна сироватка виварюється, без вершків.то що - є ще хтось смєлий з купою сироватки?:))[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ти неперевершена )) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

капеееець.... ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я, що я? тут люде он регулярно його варять:) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я правильно зрозуміла? Сироватка це прозора рідина з кисляку або коли сир відтоплюють? [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А де брати сироватку? обожнюю брюност. І вершкі домашні чи магазинні брала? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, я з цієї робила + ось, знайшла тему, де Ярославна давала рецепт:http://likar.info/forum/10_696038_10632881.htmlвона пише, що лише свіжа-свіжісінька підходить і я їй вірю:)[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ти панімаїшшшь... у мене через постійне "виробництво" йогурта-творога для малої питання якраз протилежне: а куди її подіть?:))купи молока, заквась, відтопи сиру - буде тобі сироватка.сьогодні вже думала, може її у своєї молочниці брати? але хто ж гарантує свіжість у цьому разі?[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і вершки магазинні брала. хоча рецепт 100% заточений під мої рештки од молока: завше лишається сироватка і домашні, "стоячі" вершки:)[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в очередной теме прошу - готова купить. сварите и на меня. спасибоесли че - пишите в почту[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і я готова! [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))) дівки, "сварітє" - то до Ярославни:)) вона у нас спєц:)[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оэтода.... Я в захопленні ) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так писала їй в якійсь темі - не дочекалась відповіді. + я собі як уявлю як пахне сироватка на всю хату,коли упарюється, то мені аж погано))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так а в кого тієї сироватки не знаю, де подіти?? )) В Ярославни?? )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"так отож"(с) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну і толку? 2 літри "не знаю де подіти" - то вийшло 270гр сиру. що там продавать?і вапщє... я луччє налісників насмажу, виявляється, вапщє не трудозатратна страва:) або ноги попарю:))[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отето людям робить нема чого, да?:) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, ти шо! Вражає не стільки сам процес, як взагалі бажання і натхнення щось таке замутити ). Це я заздрю, бо вже дійшла до того, що млинці в кулінарії купую, треба вже якось себе брати до рук[+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нема чому заздрити. то всьо наслідки голодної кредитної молодості і намагання "щоб нічо не пропадало" з продуктів.[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О_О [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Круть) [+sign]Порекомендую хороших музыкантов [email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот где я приплюсуюсь. О_О !!!! [+sign]Никто не возвращается из путешествия таким, каким он был раньше.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Цікавий варіант утилізації сироватки) - мені треба було літом варити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

офигеть..... ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах