Оголошую подяку з занесенням 2 Myshka

30 сообщений в этой теме

Опубликовано:

баклажани в томаті з перцем і квасолею (автор Океан) баклажани в томаті з перцем і квасолею2 кг помідор крутимо на мнясорубку (я комбайном змолола в кашу)1 ст л солі300 г цукру (я б давала менше, пробуйте, хто яке любить)0,5 л оліїставимо на вогонь, хай гріється1 кг моркви натерти1 кг цибулі нарізати напівкільцямикинути в помідорний сік, хай кипить 15 хвтим часом:2 кг синіх ріжемо шматочками (ріжемо баклажан на четверо вздовж, а потім все це - поперек, я різала товщиною десть по 1,5 см)1 кг перцю - теж ріжемо шматочками (я різала квадратиками десь 2 на 2 см)кидаємо в ту саму каструлю, варимо ще 15 хв (після закипання з новими інгредієнтами)окремо паралельно (або заздалегідь) варимо 3 склянки квасолідодаємо в каструлю цю варену фасолю, головку часнику (я різала кожен зубчик на дольки), 50 г оцтуваримо ще 15 хвилинсмакота неймовірна (тільки, повторюся, не пересолодіть). Вийшло у мене 6 банок по 0,7 л і ще десь 0,5 л лишилося.Каструлю треба брати найбільшу, я навіть ділила на дві, бо це реально 7 кг овочів і ще 0,5 л рідини.15 хвилин засікати від кожного нового закипання.Мені - дуже смачно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А квасолю попередньо тре замочувати в цьому рецепті?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не маю сушарки.мені такого не скуштувати тепер? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна в духовці сушити при 50-60градусах. [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю. я просто отварилап часок полтора И
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах