Норми витрат миючих засобів в ДНЗ. Жліслива тема))

76 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Норми витрат миючих засобів в ДНЗ. Жліслива тема)) Пролог: Вирішили ми, що 250 грн з дитини на півроку на миючі це якось занадто (це окрім інших "благодійних" внесків) і пішли до зави за списком, щоб закупити все самим. Зава думала 3-и дні і викотила нам списочок з посиланням на постанову №1230 від 11.05.1989р. Оскільки в списку фігурує порошок пральний "Ушастий нянь" 2,5 кг на 1 дитину, а також 1 літр Доместоса та 1 літр Туалетного утенка (у 1989 був "ушастий нянь"? я щось не згадаю...), а Гугл загадково мовчить з приводу такої постанови, то ясно і їжаку, що нас дурять. От сижу я і думаю, може, плюнуть і здаться, чи шукать десь ці бісові норми і закупати? А, ще сказала, що на весь асортимент гігієнічні сертифікати потрібні, їх в магазинах видають?Дівчатка, може, хтось знає де ці норми знайти? Киньте лінк, бо в гуглі мене посилають хто куди)Ще питання, тим хто в темі: садки що, не фінансуються взагалі? Чому ВСІ витратні (мітли, віники, ганчірки, швабри, гумові рукавички, кастрюлі, відра) батьки купують своїм коштом? Це нормальна практика? Столи, посуд, пилосос, штори, кухню, крани, килим ми вже купили, і щось мені підказує, що цим все не закінчиться. Чи, може, це пов"язано з тим, що у нас випускна група і нас на прощання хочуть "розкрутити" по повній? Ну, у мене таке враження склалося ( вже була лялькова вистави, аніматори з правилами дорожнього руху і фотосесія, а ще ж 2х місяців не пройшло).Вибачте, що багато букв - коротше не вийшло. Влізла в цю "тройну бухгалтерію" тепер треба якось вигрібатись:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ужас... мой старший ребенок много лет назад посещал сад и уже тогда это было разводилово по полнойА сейчас я смотрю еще хуже и хуже((((еще блин и сертификаты им подавай
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не нормально. Але всі мовчки купують. [+sign]Когда ваши мечты будут сильнее ваших страхов – они начнут сбываться.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про норми не підкажу, а гігієнічні сертифікати у ДЦ точно є. У крайньому випадку, зв"яжіться з компанією-імпортером, поясніть для чого вам і вона вам надішлють копію факсом або електронкою. У нас на роботі цих сертифікатів були величезні папки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой не ДЦ, а Ватсонс
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, я зрозуміла)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сертификаты получить не проблема вообще, вопрос ведь не в этом, правда? Когда родителям дают список необходимого, ведь потом никто не спрашивает сертификатов)))). У нас в саду было официально оформленным взносы в родительский комитет(это можно сделать официально) ежемесячно мы платили 50 грн в месяц и все, туда входило все, от пластилина, до подарков на праздники.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

С
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, звичайно справа не в сертифікатах. Думаю, в тому ж Ватсонс, чи Ашані вони є і, за потреби, будуть надані. Справа в нормах витрат і посилання на неіснуючий документ (як на нашу думку+ вони надмірно завищені: я ще можу уявити, що моя дитина використає 9 рулонів туалетного паперу:)), але 50 літрів миючого для сантехніки на групу - це знущання.Також 100% фінансування батьками життєдіяльності садків та всіляких "панських забаганок" на кшалт нової кухні в групу за інд. замовленням в Меркс викликає сумніви і справедливе обурення в деяких батьків.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Все зависит от родителей. пока сами будем финансировать ,,забаганки,, с нас будут их тянуть. Очень жаль, наша система прогнила. Если есть силы и желание бороться, можно написать в район за разъяснениями, думаю они будут не в пользу заведующей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А спросить о постанове в районо или кому там подчиняется садик? () [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вот здесь что-то похожее (вторая таблица) http://карденс.рф/poleznoe?limitstart=0
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оно российское, но хоть как аргумент расхода. садики ж типовые...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а почему сертификаты должны быть проблемой родителей? им надо - пусть крутяться: не нравятся что покупают родители, нивапрос я только с облегчением вздохну что заведующая этим сама озаботится
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тут есть, наверное, устаревший http://podsnezhniksad.ucoz.com/index/perelik_mijuchikh_zasobiv_dozvolenikh_moz_ukrajini/0-644А вообще это парафия Министерства здравоохранения Украины. [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Значит так: позвонила я знакомой заведующей киевского детского садика Санстанция требует, чтобы были дезактин, сода и горчица.Но также разрешены моющие средства, на которых написано: рекомендовано для дитячих садочківПо памяти она вспомнила, что среди ТМ есть Ушастый нянь и Бджилка. И таки да, должны им выдавать, но по факту покупают родители. По количеству не сказала, т.к. не помнит, а времени потрындеть не было.Так что, можете смело покупать дезактин, соду и горчицу)))[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по теме: 1.садики не финансируются вообще2.у нас вместо УНЯня - Гала3. СЕртификаты нужны. я не знаю, кто их выдает.4. Доместос - да.5.мы сдаем 350 ( с учетом дня учителя и Нового Года), но в связи с доп.затратами - обогреватель, замена смесителей, ремонта труб под мойкой и прочей хренью, досдаем еще пл 200. И я молюсь, чтобы этого хватило ( я глава комитета) на НГ)6. закупает все комитет[+sign]и нет ни печали, ни зла, ни гордости, ни обидыесть только северный ветер, и он разбудит....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

именно так все и есть, а потом спрашивают почему нет законных частных садов) потому что работать надо по нормам 89го (на самом деле 91го) года, содой и горчицей)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в новом варианте приказа, пункт о нормах моющих средств и их количестве вообще исключён. http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1097.588.2&nobreak=1[+sign]Комп с интернетом на работе, отвечаю в рабочее время.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в 2004 году вышел на рынок ушастый нянь.. [+sign]Невозможно нравиться всем подряд. Все подряд не могут обладать безупречным вкусом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне понравилось ещё про уборку классов и територии 3.2. Вимоги до організації суспільно - корисної праці та робіт з самообслуговування учнівПід час проведення занять у групі продовженого дня учні беруть участь у різних видах трудової діяльності навчального закладу. При цьому вони повинні дотримуватися правил безпеки і дбайливо ставитися до шкільного майна.До трудової діяльності в навчальному закладі відноситься суспільно-корисна праця, самообслуговування та інші види діяльності: утримання в чистоті і порядку класної кімнати (кабінету), спортивних майданчиків, робота на пришкільних ділянках (озеленення, посадка, полив, догляд за рослинами тощо), робота в куточку живої природи, садках, оранжереях, теплицях тощо.Усі види робіт повинні проводитися з дотриманням правил охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. У процесі самообслуговування учні можуть виконувати прибирання класних кімнат (кабінетів) лише вологим методом з наступним провітрюванням приміщення. Миття підлоги дозволяється учням лише з 10 років з використанням швабри і гумових рукавичок.Учні 2 – 4 класів можуть брати участь у прибиранні території навчального закладу, доглядати за квітами, а учні 5 – 9 класів – у генеральному та щоденному прибиранні пришкільної ділянки (підмітати, очищувати від снігу, саджати, поливати дерева тощо). Одноразова тривалість роботи із самообслуговування учнів 2 – 4 класів не повинна перевищувати 30 хв (1 год на тиждень), для учнів 5 – 9 класів – 45 хв (2 год на тиждень). Учні повинні працювати у спеціальному одязі (відповідне взуття, халат чи фартух, головний убір, гумові рукавички). Перед кожним видом праці вихователь повинен провести інструктаж з безпеки роботи з відповідними інвентарем та пристосуванням.Учні не допускаються до виконання роботи, що є небезпечною для їхнього життя і здоров’я (робота із значним фізичним навантаженням, миття вікон, використання хімічних речовин для прибирання, очищення даху від снігу, льоду, перенесення скла та виробів з нього, прибирання санітарних кімнат, сходів, спортивних приміщень, догляд за хворими тваринами тощо). 3.3. Вимоги до забезпечення учнів групи продовженого дня питною водою і харчуваннямДля забезпечення учнів питною водою обладнуються питні фонтанчики, автоматичні крани з температурою води не більше + 25 С. Допускається забезпечення класної кімнати (групи) спеціальними ємкостями (пляшками) з питною водою та одноразовими склянками.Організація харчування учнів у навчальному закладі здійснюється відповідно до нормативних документів Міністерства охорони здоров’я України.При харчоблоці навчального закладу повинні бути списки учнів, які знаходяться на диспансерному обліку і потребують дієтичного харчування.Вихователь зобов’язаний чітко організовувати харчування учнів згідно з порядком, визначеним відповідним наказом керівника навчального закладу. Контроль за організацією харчування та правилами поведінки учнів у їдальні здійснює вихователь.[+sign]Комп с интернетом на работе, отвечаю в рабочее время.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас моющие комитет никогда не закупал - сдавали вспитателю по 70 грн на полгода, но в этом 250 закомандовала зава, поэтому родители возмутились и послали родком выяснять по списку. Вот и выяснили(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отож... ((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чого ж нема? є, абсолютно законний - 2800грн на місяць. Які там норми не знаю, вони мене не втаємничували))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це школа, а в дошкільних, мабуть, існують якісь норми. Щось же в бюджет, який не виконується, вони повинні закладати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение