Ищу хорошего логопеда на Виноградаре

35 сообщений в этой теме

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Може це банально, але кожною дитиною треба займатись :) Якщо є щось, що заважає, мамі таки потрібно приділити цьому трохи часу. Я ж не сказала, що коротка вуздечка не заважає, я про інше - вуздечку можна розтягнути - це раз. А по друге, важливіше, скільки відстані має вільний край язика і наскільки він рухливий. Чи піднімається він (попросити дитину привідкрити рот та облизати верхню губу). Може бути досить коротка та товста вуздечка, але достатнью рухливий край - дитина вільно навчиться піднімати його догори. А відсутність мови в такому віці - це привід бігти до спеціалістів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ок, спасибо. А подрезали клином? Вырезали лоскуток под языком? Если да, то (может вам и говорили), нужно буквально сразу поднимать язык, чтобы не было сращения. Слизистая очень быстро зарастает, и часто это усугубляет проблему. Удачи Вам и детке!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я це розумію, але у мами це третя дитина, вона вважає, якщо у перших двох все було гуд, то третьому нашкодили лікарі у пологовому мама нічого робити не буде, вона разок звозила у Боярку до логопеда, він сказав, що проблем немає (????), місцева сільська лікарка дала направлення на підсікання вуздечки.от я думаю, чи лізти мені туди з своїми порадами, чи нехай підрізає та чекає, заговорить дитина чи ні.[+sign]Для того чтобы похудеть, вовсе не обязательно сидеть на диетах! Просто надо есть все овощи и фрукты… и неважно какие! Главное, немытые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Підсікання саме по собі абсолютно нічто не дасть. Це не пігулка, після якої чарівно сама собою з"явиться мова. В її випадку розвитком мовлення треба активно займатись. Донесіть до мами цю думку, якщо це можливо. Це найкраща допомога.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно. Подойдите, например, на прогулкке к воспитателям и спросите. А логопед может к вам ходить в свое нерабочее время. Если заниматься в саду, то зава, конечно, не разрешит. [+sign]Если тебе лизнули зад, не расслабляйся. Возможно, это смазка! - М. Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это я и имела в виду. Удачи! [+sign]Если тебе лизнули зад, не расслабляйся. Возможно, это смазка! - М. Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение