Консультант з ОСББ - затребувана послуга ?

45 сообщений в этой теме

Опубликовано:

думаю, так. Нещодавно знайомі шукали, наразі знайшли. але таких випадків все більше
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Впевнена, що Ви матимете роботу в цій галузі)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Надо пробовать. Мне кажется, что будет интерес. Как на счет реального спроса - не знаю. Не привыкли люди платить за подобные услуги. Дело даже не в сумме, а в природе возникновения денег для оплаты .Попробуйте, очень интересно, что из этого получится. Возможно, Вам предложат что-то другое, чего Вы не ожидали. [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Для того, щоб створити ОСББ, люди скидаються грішми. + До створення юрид. особи. Бо навіть не наймаючи людей (того ж юриста), а обходячись власними силами, витрати все рівно є.1. Вручити кожному власнику повідомлення про збори. 100% власників Ви не застанете вдома. Завжди є люди, які не проживають в будинку, які за кордоном і тд. Їм надсилається рекомендований лист. А це гроші! Де брати?2. Друк. Під час створення треба друкувати багато - від оголошень, роз`яснень до статуту і тд. І т. д.Саме для цього приймається рішення про збір певних коштів на організацію ОСББ. З цих грошей можна наймати юриста, напр.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Для мене сумніви виникають в наймі автора - чи є юридична освіта? який досвід у створенні ОСББ? Які гарантії того, що автор працюватиме із повною віддачею? Адже автор не зацікавлений в створенні. + Тобто автору загалом байдуже - буде таки створено ОСББ чи ні. Гроші свої автор отримає незалежно від кінцевого результату.Люди насторожено сприймають чужих людей в своїх будинках, які збираються щось організувати в їхніх будинках.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаю, яку ціну просять юристи із досвідом в створенні ОСББ + під ключ 15 тис. Тут ініц. група не втручається. Юрист закінчує роботу, зробивши реєстрації ОСББ в усіх держінстанціях.4-7 тис грн, якщо роботу ділить із ініц. групою.1,5 тис грн за розробку статуту і підготовку документації для установчих зборів - проект протоколу, листка опитування.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а юридическое образование у Вас есть? Мне кажется, это сыграет не последнюю роль в спросе на такую услуги непосредственно у Вас. А вообще, думаю, что такая услуга нужное дело.[+sign]не все то солнышко,что встает![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас председатель ио уже лет 10, нет кворума, не ходят люди на собрание()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зараз такого поняття як кворум не існує + Після дати проведення зборів є 15 днів для письмового опитування. Тобто можна за 2 неділі обійти мешканців, щоб вони проголосували.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, услуга актуальная сейчас осбб-бум:)))в прошлом году юристу мы платили 4000 грн сопровождение и вроде по 200 грн почасовка на собрании. Сейчас не скажу:)кстати, пусть сразу и председателя ищут. Иногда жек таки лучше. Знаю таких председателей (двоих), в тихом шоке от их работы... Даже интересно, когда люди увидят, вернее, вникнут в их работу, шо будет?:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! цінна інформація :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сьогодні продзвонила кілька юр. фірм. Мін. 15 тис. грн. Ніхто по людях не ходить, гарантій реєстрації немає. Юристи тільки оформляють документи.. в середньому 1 тис. баксів по Києву за роботу. ггг
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потрібен ваш контакт напишіть тут, будь ласка[+sign]Я постою у края бездны И вдруг пойму, сломясь в тоске, Что все на свете - только песня На украинском языке...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Похвалюсь) У мене вже більше 50%)) Створюю ОСББ у своєму будинку. Ще не кінець голосування. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по поводу цены - нам 2 разных человека нахывали суммы 10 (по-моему сильно дофига) и 6 тысяч. Это включает весь процесс регистрации. Но у нас маленький дом на 1 подъезд.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, у нас заминка - дом новый, еще не все с правами собственности, это задерживает. не хватает буквально 2 квартир для старта процесса.несколько человек конечно стали в позу "а докажите мне, что это нужно", но без этого ж не бывает)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, то Ви вже на низькому старті) Найважча робота - робота з людьми. Досвідчені голови ОСББ кажуть, що дуже сильно переконувати тих, хто впирається і усім незадоволений, не варто. + Я своїх незадоволених вислуховую, відповідаю на усі питання. Але все серце у них не вкладаю. Головне, щоб вони не були надто активними і не згруповували навколо себе інших. І використовую в розмові з такими лише факти, цифри - так простіше)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ох, я эмоциональная, мне тяжело))) но я таких сразу переадресовываю соседу, он как танк спокойный)) я и не хочу никого уговаривать. вот недавно были на семинаре посвященном работе ОСББ, принесли справочные материалы - предложили недоверчивым соседям почитать. Ни один не пришел))) Удобно оказалось сделать сначала электронный опросник, разослать ссылки и собрать мнения. Вот наберем сейчас нужное кол-во и стартуем. В нашем случае все таки будем платить юристу за регистрацию, ни у кого нет времени бумажками заниматься.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так само емоційна, але така робота навчить тримати нерви при собі)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, вы случайно не с Ново_беличей? [+sign]________________________________________Стали батьками доньки й сини,Все кольорові бачили сниІ цілували руки брехні,За тихі ночі віддали дні...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах