"Причинить добро"

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Вони розумниці на випасі; а в вольері навіть з нудьги можуть щось не те з;їсти так загинув на фермі батько нашої меншої кози - чомусь вирішив з"їсти мотузку((Таке "погане" робить не лише Зірка - кози обожнюють тютюн та цигаркиУ молодшої кози вийшло цікаве ім"я - вона була така мімімі як народилась і я назвала її Амурою; а потім вона виросла в дуже стрибучу козу що робить різну шкоду і поступово трансформувалась в Мурку; от реальна бандитка:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кошмар; при великій кількості алергій та ацетонемічних синдромів краще взагалі нічого не давати дітям; без дозволу батьків
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой нет, СБ этого у нас нет. Это я образно. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добре; а то знаю добрих бабусь які внукам нишком від батьків дають цукерки; коли ті на діеті після "ацетону"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нічого собі - мотузку з їсти( Мурці привіт)[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 Просто сказати: Давай я тобі допоможу. [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

іноді не просять, (бо в нас взвгалі просити вміють тільки нахабні злодії і шахраї частіше ніж нормальні люди), але дуже потребують допомоги. І іі треба "причинить" бо з нею буде краще. Але треба і думати, які в того будуть наслідки і бути готовим, що допомога буде неоціненною. Комунікабельні кози- чудово!))[+sign]Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах