Чем напугать алкоголика???

57 сообщений в этой теме

Опубликовано:

письма возвращаются напишите мне пожалуйста на [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вам треба на курси співзалежних однозначно, алкоголіки дуже евликі маніпулятори вона вам розкаже 100причин, чому з дівчинкою все буде добре і вже є і всі задоволені і щасливі. А Ви будете відчувати вину, то за те, що не взяли дитину до себе, то за те що вщяли. А на курсах зрозумієте, що це не лише з Вами так відбувається. Коли до Вас прийде рішучість, тоді зможете вже щось зробити. Вам потрібно звернутись до органів опіки, щоб саме вони забрали дівчинку, інакше істерик Вам не уникнути. Тоід чекати щоб саме сетра Вам подзвонила і все розказала, а вже після цьго сказати, що вони погодились віддати дівчинку Вам, а вона повинна пройти лікування і реаділітацію і дівчинку повернуть. І це правда, що повернуть. Тому тут нема обману, є тільки захист перед істериками і маніпуляціями, бо вам вона поплачеться і Ви повезете малу назад, а для них їй потрібні конкретні довідки, всідки, реальне життя без алкголю. Це те, що Вас стосується. А головне це дівчинка, якщо которко, то у дитини порушується звязок - дорослий-дитина. Вона буде вважати, що це вона старша, дорослим довіряти не можна, це вона повинна відповідати за маму, захищати її від собутильників, ліквати, виводити з запоїв, думати що їм поїсти. У дитини буде постійний страх втратити маму, побачити знову п"яною, відчуття беззахисності, тривога яка паралізує і відповідно скалічене власне життя. А якщо забрати її, то можна дати їй нормальне дитинство, час для розвитку, маму вона зможе навідувати тоді коли та твереза, і в першу чергу це буде великим мотивом для лікування самої мами. Але почніть з себе, Ви ще не докінця повірили що це все серйозно, якщо говорите про те, що буває вона не п"є і тоді займається дитиною. Так, буває, так займається і це добре, що дівчинка пам"ятає про маму багато хорошого, значить травма менша. Але це не значить, що треба чекати какаліцтва чи повного психічного відхилення.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже вам дякую за відповідь! Щось таке я і відчуваю боюсь що буду винуватити себе в любому варіанті.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Девочки а для соцслужби необходимо как то подтвердить мои родственные связи? Сестра то двоюродная, по документам она мать одиночка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю, що треба [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зверніться до юристів, що займаються такими справами() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах