Лікарі - торговці БАДами?

91 сообщение в этой теме

Опубликовано:

ну, может, печень поддержать на фоне др. препаратов. Я когда на сохранении лежала нам всем хофитол назначали))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можете назвать их? мы как раз собираемся к эндокринологу идти с дочкой. у дочки узел в щитовидке. пили фитопрепараты Эко-меда, назначенные их врачом, улучшений не было. я бы задала вопрос врачу по поводу БАДов, которые вы пили при узле именно. спасибо[+sign]Мама Дракоша и Лера (1.10.2001)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин а мне эссенциале назначали. он дорогой капец. при том чисто для профилактики... [+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коричка, напишите про БАДы, плиз У меня пищевая аллергия, а выявить возбудитель не можем. Может хоть БАДы помогут
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тазалок очень неплох про маспопатиях разных. А то что регистрируется у нас иногда как БАД - так это просто цена регистрации, для БАДа она меньше у нас и витамины, и препараты кальция, и хондропротекторы так регистрируются... Страна такая. По крайней мере была.Хотя фолиевая кислота имеет 100% доказательную базу - регистрируется препараты с ней по-разному.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ миллион. Иногда диву даешься - противовирусные препарат продается как попало. А нормальные препараты - как БАДы порядка нетути.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам не про эффективность, а про то, что Тазалок как раз не БАД, а лекарство )) [+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дивні висновки у Вас Вам просто дали інформацію до роздумів. Пояснили, що БАДи бувають різні, наприклад, Омега-3-кислоти, які навіть кардіологи призначають, і їх користь доведена дослідженнями, але це БАД. А замість цього, Ви зробили висновки, що всі кругом дурні, а Ви в білому. Ну, кому що.[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

интересные выводы. то есть по поводу судов, милиции, педагогов, депутатов верховной рады - у вас более оптимистичные предчувствия? ) что вы на медиков взъелись? я лично знаю врача, зав отделения всем известной больницы, который деньги пациентов тратит на матрацы, кровати для его же отделения. это считать взяткой?я знаю фармкомпании, которые устанавливают окна и двери в больницах - это взятка или нет?я знаю гинекологов, которым покупают кресло для пациентов, потому что государство не выделяет средства. это считать взяткой?[+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не про бади. Я про откати. Чи вони теж різні бувають?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не купуйте бади і нікому в аптеці не кажіть прізвище лікаря - цим убезпечите себе від відкатів;) ще вирішила додати для роздумів + але то буде ілюзія; бо фарм фірми вже такі відкати заплатили при реестрації препаратів; що простим людям і не снилосьі часто бад то чи препарат залежить від вкладених в нього грошей; а не від ефективності діючої речовините що зникають дешеві та ефективні препарати - говорить про корупцію; і знаете де? в фарм бізнесі - він; до речі; один з найприбутковіших в світі[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо ми тут тему про депутатів чи викладачів заведемо, відповіді будуть такими ж....Замкнуте коло....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не знаю, що Ви маєте на увазі під "откатами" з різних боків це може буди откат, а може бути вдячність та заохочення.Якщо лікар призначає препарат, вірно, згідно з протоколом, з ефектом для хворого, а фармфірма йому потім "заднім числом" книжку дарує за "роботу з препаратом" - це "откат" по Вашому? як на мене - ні, це заохочення і вдячність. Якщо лікар призначає якусь лабуду не по темі, або препарат, взагалі тут не потрібний, або помилковий, або компромісний, і робить це для того, щоб отримати ті ж "призи", що й в вище описаному прикладі - це откат і такого бути не повинно.Весь світ працює на откатах фармфірм. Вони, якщо хочете, просувають науку, зі свого боку. Вони спонсують дуже багато випробувань, досліджень, і так, лікарі користуються препаратами, здають "отчеты", доповідають про зареєстровані побічні ефекти, і таке інше. Це здорові співвідношення. Лікарів заохочують, але це повинно буди в рамках здорової конкуренції. А коли лікар жебрак, система спонукає його побудити в собі далеко не гарні боки свого характеруСистему треба міняти, це однозначно, бо очікувати чистих думок у жебраків - це дивно. І ніхто не казав, що откати в медицині - це святе. Просто співвідношення між двома організмами на взаємну користь - це норма. Ви ж не рахуєте за откат 3% знижку у супермаркеті, де Вам картку видали? Вас заохотили і все. Ви маєте вибір. І знижка на гівняну (пробачте) ковбасу також не откат, Вас заохочують. Але Ви маєте вибір. І якщо Ви купуєте гівно, тому шо дешево - ну то це Ваша провина. А якщо 80% населенная можуть собі дозволити лише гівно - то це провина країни і уряда. Бо навколо жебрацтво. Так і в медицині. [+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для яразмышлений - статус БАД выгоднее нашему государству, ибо БАДы облагаются 20% НДС, если что [+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так само вигідно рееструвати та переестровувати ліки - ціни нереально/захмарні [+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З цим згодна на 100%. Можливо, я незрозуміло написала.+ Вчора в Пущі бачила картину: висить табличка: "Сміття не залишати, штраф - ваша совість". А сміття навколо в мішечках, як завжди. Не працює закон такий, як совість. І я не називала лікарів дурнями. Я знаю, що є багато справжніх лікарів, міліціонерів, вчителів....Але систему міняти потрібно. Бо Богатирьова, мабуть, також починала з таких "дозволених" схем і з думок про " маленькі призи".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не против, просто автор написала бад и тазалок, Не имеет в данном случае значения, тазалок - хороший препарат ( пусть не бад). Ну и тем более, врач назначил препарат, а не бад
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, згода, совість як закон - це рідко спрацьовує а от про Богатирьову - думаю, такі злочинні вчинки - вони в крові.... На мою думку.... Одне діло БАДи призначати, інше - красти в планетарних масштабах..... З цим бляцтвом народжуються.Як її міняти, ту систему - отут проблема. Бо ніхто (і пацієнти в тому числі) до цього поки що не готовий. Але сподіваюся, що може онуки наші побачать кращу медицину[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо. у нее небольшой, врач сказала, что может "отпасть" а что можно принимать их так называемых БАДов, что для профилактики полипов. гормональных она не принимает совсем, не может. И ременс или что то подобное поможет? Понимаю, что консультировать заочно сложно, просто если можно, в целом))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Біда у тому, що пересічний хворий який не обізнаний у медицині (або не висить на "лікарі" )) не зможе відрізнити лікаря, що призначив БАД за протоколом від того, хто виписав "якусь лабуду" лише заради откату. Розумієте про що я? Він буде приймати будь який препарат, бо ДОВІРЯЄ. А така система заохочень провокує несумлінність людини.І свідома помилка залишиться безкарною, на жаль.[+sign]Когда внутри погибает нытик,И не волнует, что скажет стая.Когда сама себе - первый критик,Корона держится, как влитая![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если что-то смущает или настораживает в списке назначений, человек обычно обращается к еще одному врачу и слушает альтернативное мнение. по итогу принимает решение сам. никакой самый разволшебный врач не несет ответственности больше чем ты несешь за [+sign]Я не люблю нещасних. Я щаслива.Моя свобода завжди при мені.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в том то и дело, нас так приучили: пойди к одному врачу, потом к другому, третьему, сравни диагнозы, сравни назначения, почитай про препараты в интернете или компендиуме, уточни противопоказания, почитай отзывы.....Да, именно так я и делаю и все мои знакомые тоже. Разве это правильно? Ладно, мы ещё соображаем и знакомы с интернетом. А какова ответственость недобросовестного врача, который назначит бабульке с онко заведомо бесполезный БАД за откат? Да она даже название лекарства не читает, какие сомнения...просто пойдёт и на последние деньги его купит. Конечно, если бы доктор не получал деньги за лобирование интересов определённых производителей, грамотней он не стал бы, но был бы шанс получить назначение других препаратов, а так даже шанса нет, потому, что семью кормить надо. Особенно в гос клиниках, где врачи работают за копейки.[+sign]Когда внутри погибает нытик,И не волнует, что скажет стая.Когда сама себе - первый критик,Корона держится, как влитая![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ronda, а Ви знаєте, як взагалі реєструються препарати у нашій країні+ що Ви так впевнено говорите про відкати, які платять фармкомпанії наліво і направо? [+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тобто вони нічого не платять?)) [+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за державну реєстрацію препарату+ компанія офіційно сплачує держмито (близько 100 дол) та вартість послуг з проведення експертизи матеріалів реєстраційного досьє. З вартістю послуг проведення експертизи можна ознайомитися на сайті dec.gov.ua. Якщо на лікарський засіб є досьє, яке відповідає вимогам законодавства, особливих проблем з реєстрацією не виникає. У солідних оригінальних/генеричних компаній, як правило, гарні досьє, тому немає абсолютно ніякої потреби платити комусь відкати за реєстрацію.Усілякі Індії до уваги я не беру, і нікому не раджу взагалі купувати лікарські засоби їхнього виробництва. [+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах