вы все еще покупаете "там"?нате. пока - проект, но уже проголосованный.

59 сообщений в этой теме

Опубликовано:

вы все еще покупаете "там"?нате. пока - проект, но уже проголосованный. http://www.epravda.com.ua/news/2014/12/25/518136/Рада прийняла за основу додатковий імпортний збір 5% і 10%Четвер, 25 грудня 2014, 15:06Версія для друкуКоментарі9Рада з другої спроби в першому читанні проголосувала за законопроект, яким пропонується з 1 січня 2015 року ввести додатковий імпортний збір 5% і 10%.За законопроект №1562 проголосувало 237 народних депутатів, при необхідних 226.Проектом Закону передбачається запровадження, тимчасово, строком на 12 місяців, починаючи з 1 січня 2015 року, додаткового імпортного збору як особливого виду мита у розумінні Митного кодексу."Додатковий імпортний збір справлятиметься з товарів, які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту, незалежно від країни їх походження за ставками: 10% для товарів, що класифікуються у 1-24 товарних групах згідно із УКТЗЕД; 5% для товарів, що класифікуються у 25-97 товарних групах згідно із УКТЗЕД; 10% для товарів, що підлягають оподаткуванню ввізним митом відповідно до статті 374 Митного кодексу", - йдеться у пояснювальній записці.Додатковий імпортний збір не справлятиметься при ввезенні життєво необхідних товарів, а саме: природний газ, вугілля енергетичне, паливо для АЕС, нафта, нафтопродукти, банкноти та банківські метали, гуманітарна допомога, товари, що звільняються від сплати ввізного мита відповідно до міждержавних домовленостей, крім вільної торгівлі."Нарахування додаткового імпортного збору здійснюватиметься незалежно від нарахування інших податків і зборів, які справляються під час ввезення на митну територію України товарів", - йдеться у документі.За словами міністра фінансів Наталії Яресько, ця стаття є тимчасовою."Ця стаття є тимчасова, вона і в СОТ і в ЄС зрозуміла, як тимчасова, тому що в нас проблема з платіжним балансом. Цю тимчасову норму, яка дає нам 17,6 млрд до бюджету у цьому році порадив нам і МВФ. Тобто, з усіх міжнародних сторін проблем немає", - заявила Яресько, коментуючи відмову депутатів голосувати за даний законопроект.Міністр підтвердила, що ця норма дійсно піднімає ціну імпортних товарів."Тому воно і робиться, щоб менше імпортували. Абсолютно правильно, тому воно і допомагає так платіжному балансу. Якби вона не піднімала ціни, то не було б покращення балансу", - заначила фінансист. За словами Яресько, ситуація з платіжним балансом дуже складана."Скільки разів можна говорити одне й теж саме. Якщо ви хочете цей закон не приймати, ви маєте на це право. Але тоді запропонуйте мені конкретно, звідки взяти 17,6 мільярдів в дохідній частині бюджету?", - зазначила міністр.Як відомо, дефіцит зведеного платіжного балансу України в II кварталі нинішнього року скоротився до 5 мільйонів проти 4,277 млрд в І кварталі.Нагадаємо, платіжний баланс України в січні-серпні 2014 року зведено з дефіцитом 4,587 мільярда доларів проти профіциту в 1,651 мільярда доларів за аналогічний період минулого року.Як повідомлялося, платіжний баланс України в січні-липні 2014 року зведено з дефіцитом 4,494 млрд доларів проти профіциту в 1,883 млрд доларів за аналогічний період минулого року.Платіжний баланс України в 2013 році зведено з профіцитом у 2,021 млрд доларів, тоді як у 2012 році платіжний баланс був зведений із дефіцитом 4,175 млрд доларів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и это будет называться защита внут производителя ((( ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю это еще не всё)))) -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если это временная мера, то на сегодняшний день имеет место быть. А где реально брать доходную часть? [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет ничего более постоянного,... я согласна, что в шататх тех же есть ввозная пошлина. но у них есть выбор. а у нас? если с женской одеждой еще кое-как, то с детской и мужской - полный атас(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

помогать внут рынку? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

просто даже банальное сырье и оборудование у нас импортное, а значит...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я надеюсь, они оставят для простых смерных "минимум"?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Уже не покупаю. У меня банк ввел какой-то внутренний курс конвертации, после которого я ровно сижу на попе и поднимаю продажи внутри страны ))) Эти 10% на фоне припадка моего банка просто тьфу и растереть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шо, есть кто-то круче привата по особыстому курсу конвертации по картам? сколько у вас 1 у.е.?[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я плюнула на все это говнище и плачу за покупки своей ТК по факту покупки. заимали уже)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А обычно ввозят в режиме импорта? Я обычно переправляю, как личные вещи почтовой службой ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от объемов же зависит. я все еще продолжаю деяться на 150 евров необлагаемых
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уже не покупаю. не особо выгодно+кризис+запасов много
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я со своими трусами от виктории сикрет еще переживу, а вот внутреннее производство умрет на время, пока весь цикл отстроят заново. ну и цены подтянуться
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

девочки, беда в том, что все импортные лекарства попадают :( [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

19! А было 16! Это вообще норм?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это вы про меня?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та все попадает, бо куча всего, учавтвующего в процессе нашего производства, "оттуда". даже селекционка(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) У Привата было уже и 20, 50...19, 54 тоже щас вот смотрю 19, 02. Шото подупал) И они еще, сцуки, не писали этот свой тайный курс для конвертации по картам. Заходишь в инет-банкинг и видишь курс по отделениям - 16 итд, а потом раз и списало больше.Щас уже пишуд свое 19 и на странице банкинга.И вот это же так, наверное, списывает где-нибудь в Эуропе при расплачивании картой...То есть евро даже не по 20.[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

без шмоток лет 5 протяну точно, но без лекарств? а для других производств импортное сырье везется же... ожидаем новый ожидаемый виток цен...:(( где брать бабло??? [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чего это оно умрет? Оно уже плечи расправляет так, что я не успеваю ноги подбирать. В одном маленьком сегментике с 5% доли выросло уже до 40%.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наталка говорит согласовали с ними.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

удорожает сырье, повысится с/с, покуп.способность падает-цены поднимать нет смысла. рентабельность сократиться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

купите за баксы в кредит квартиру, за вас ее погаят другие. вы ее продадите, и живите счастливо)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах