Завадський, виходить, реально педофіл?

36 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Завадський, виходить, реально педофіл? трапилася мені щойно наша жовта преса під назвою "Бульвар", хай їй грецьhttp://gordonua.com/news/criminal-news/Pedofil-Zavadskiy-shantazhiroval-svoih-zhertv-Ty-mozhesh-uyti-no-ya-rasskazhu-v-tvoey-shkole-chto-mezhdu-nami-bylo-Ne-znaesh-kak-odnoklassniki-otnosyatsya-k-takim-kak-ty-31361.htmlаж руки почали труситисяя якось не дуже слідкувала за цим процесом, але зараз пошуршала в неті, почитала, й думаю, це реально кошмар, бідні діти, яких він спокушав... й це ж було не один рік...хоча на фото і відео пересічним громадянам незрозуміло що це саме він, але я не думаю, що ось так можна сфабрикувати докази... чи можна?чи таки неправда, що він це робив?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нуууу... хтось навіть ту писав, що дитина покинула займатися з ним, як тільки він став до малого приставати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да??? кошмар... а це давно було? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоді як тільки його затримали хтось тут писав. Не пам*ятаю вже чи про свою дитину чи про знайомих, але як про факт, про який, звісно. в міліцію ніхто не повідомляв
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

он признал, что видео снято в его квартире [+sign]Все мы жонглируем тремя мячиками, которые называются: «работа», «семья» и «друзья» . Так вот, работа — резиновый мячик. Если нечаянно ты его уронишь, он снова прыгнет тебе в руки. А все остальные мячи — из стекла.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мене дивувало: як так - знали і знімали, як дітей гвалтують? мені відповіли, що у справі єдиний епізод з відео. все інше - зі слів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от жеж дрянь. відео визнал, але каже, що змонтували, й взагалі його "замовив" Табачник... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не уявляю, як таке можна дивитися, бррр(((( але мабуть не було іншого спосбу отримати докази?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю, що так плюс, мабуть. потрібно було мати хоч один беззаперечний факт. відео - саме він і є.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Темное дело...Статья в Фактах, ссылко не вставляется почему-то, http://fakty.ua/categories/crime
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вважаєте, що шито білими нитками й його таки замовили? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, я склоняюсь к этой версии.Мешал кому-то.+ Хотя мы судим об этом деле из инфомации СМИ.Правду знает только сам Завадский...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, я вже не рада, що почитала, голова почала боліти [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сейчас просто очень удобный момент его оправдать. Табачник ведь в ПР. А что касается обвинения - верю, т.к. не такая уж активная концертная деятельность была у Табачника, что бы кого-то заказывать из конкурентов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Табачник уже свое изживает,а тут молодой талантливый парень на пятки наступает++ Это как в свое время Пугачева запретила всем Аллам выступать.Так и появились:Валерия,Маша Распутина
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ну де ж там парубок, 49 років [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так он же и не гастролирует совсем. Передача на ТВ, политика, обласкан властью (прошлой) - ну не конкурент ему был Завадский. Абсолютно. Ни его бизнесу, ни концертной деятельности.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если в жизни мужчины 49 лет не наблюдается женщин рядом то это жжжжжж не спроста[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, ну може нетрадиційна орієнтація, то таке. дітей навіщо??? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так он голубой, и это не было секретом вот про детей не знали, думаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за это не садят, своими частями тела пусть распоряжается на свое усмотрение, а вот детей приобщать - не стоит. Поэтому и делали оперативную сьемку, чтобы были доказательства.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я уже писала тогда, да я верю, что он педофил - моей очень хорошей знакомой сын прекратил с ним занятия, т.к. во время уроков Завадский его гладил, лез постоянно, мальчик маме рассказал - финиш урокам![+sign]"Кто не знает чужих языков, не знает ничего и о своем" (И.В. Гете)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах