Завадський, виходить, реально педофіл?

36 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Завадський, виходить, реально педофіл? трапилася мені щойно наша жовта преса під назвою "Бульвар", хай їй грецьhttp://gordonua.com/news/criminal-news/Pedofil-Zavadskiy-shantazhiroval-svoih-zhertv-Ty-mozhesh-uyti-no-ya-rasskazhu-v-tvoey-shkole-chto-mezhdu-nami-bylo-Ne-znaesh-kak-odnoklassniki-otnosyatsya-k-takim-kak-ty-31361.htmlаж руки почали труситисяя якось не дуже слідкувала за цим процесом, але зараз пошуршала в неті, почитала, й думаю, це реально кошмар, бідні діти, яких він спокушав... й це ж було не один рік...хоча на фото і відео пересічним громадянам незрозуміло що це саме він, але я не думаю, що ось так можна сфабрикувати докази... чи можна?чи таки неправда, що він це робив?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

нуууу... хтось навіть ту писав, що дитина покинула займатися з ним, як тільки він став до малого приставати.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

да??? кошмар... а це давно було? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

. .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

тоді як тільки його затримали хтось тут писав. Не пам*ятаю вже чи про свою дитину чи про знайомих, але як про факт, про який, звісно. в міліцію ніхто не повідомляв
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

он признал, что видео снято в его квартире [+sign]Все мы жонглируем тремя мячиками, которые называются: «работа», «семья» и «друзья» . Так вот, работа — резиновый мячик. Если нечаянно ты его уронишь, он снова прыгнет тебе в руки. А все остальные мячи — из стекла.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мене дивувало: як так - знали і знімали, як дітей гвалтують? мені відповіли, що у справі єдиний епізод з відео. все інше - зі слів.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

от жеж дрянь. відео визнал, але каже, що змонтували, й взагалі його "замовив" Табачник... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я не уявляю, як таке можна дивитися, бррр(((( але мабуть не було іншого спосбу отримати докази?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

думаю, що так плюс, мабуть. потрібно було мати хоч один беззаперечний факт. відео - саме він і є.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Темное дело...Статья в Фактах, ссылко не вставляется почему-то, http://fakty.ua/categories/crime
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вважаєте, що шито білими нитками й його таки замовили? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Да, я склоняюсь к этой версии.Мешал кому-то.+ Хотя мы судим об этом деле из инфомации СМИ.Правду знает только сам Завадский...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ой, я вже не рада, що почитала, голова почала боліти [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

сейчас просто очень удобный момент его оправдать. Табачник ведь в ПР. А что касается обвинения - верю, т.к. не такая уж активная концертная деятельность была у Табачника, что бы кого-то заказывать из конкурентов.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Табачник уже свое изживает,а тут молодой талантливый парень на пятки наступает++ Это как в свое время Пугачева запретила всем Аллам выступать.Так и появились:Валерия,Маша Распутина
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та ну де ж там парубок, 49 років [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

так он же и не гастролирует совсем. Передача на ТВ, политика, обласкан властью (прошлой) - ну не конкурент ему был Завадский. Абсолютно. Ни его бизнесу, ни концертной деятельности.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

если в жизни мужчины 49 лет не наблюдается женщин рядом то это жжжжжж не спроста[+sign]olnovikova@gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

нє, ну може нетрадиційна орієнтація, то таке. дітей навіщо??? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

так он голубой, и это не было секретом вот про детей не знали, думаю.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

за это не садят, своими частями тела пусть распоряжается на свое усмотрение, а вот детей приобщать - не стоит. Поэтому и делали оперативную сьемку, чтобы были доказательства.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я уже писала тогда, да я верю, что он педофил - моей очень хорошей знакомой сын прекратил с ним занятия, т.к. во время уроков Завадский его гладил, лез постоянно, мальчик маме рассказал - финиш урокам![+sign]"Кто не знает чужих языков, не знает ничего и о своем" (И.В. Гете)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас