А что там с Форумом и БББ? Ликвидируют?

87 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Если на Форум не найдут инвесторов, то с р/счетами юр.лица и СПД могут прощаться((( .[+sign]Научите давать ссылку на Ликарь. А то у меня в адресной строке только: http://www.likar.info/forum/. Где взять цифры?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

после того как удовлетворят физиков, но это не факт(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в смысле продажи?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А если продажа активов (недвижимости, имущества банка), чтобі расчитаться с юр.лицами?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а сколько можно выручить за старую мебель, бу технику и маленький домик на БВС? Думаю, 10% юр.лиц, может и хватит. И то, это будет через 100 лет((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кто-то из вкладчиков Форума идет 28 на институтскую?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что там будет? и когда?[+sign]Дело не в оптимизме или пессимизме, а в том, что у девяноста девяти из ста нет ума.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что значит "готовят списки на фонд" -сорри,я чайник... [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уже было. Бла-бла-бла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

новости: http://news.finance.ua/ru/~/1/2014/03/28/322441 общалась с инсайдерами Дельты - все там ок, насколько это сейчас возможно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мой закончившийся депозит уже месяц не спешат отдавать в дельте() [+sign]-- Сама по себе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у них, вроде, автоматом перечисляется на обычный текущий счет. По крайней мере, у меня 1,5 месяца назад так и произошло. Да, чтобы с него снять сумму , заказывала за несколько дней
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот, опять сказки+ Глава Нацбанку позначив кілька кроків, які, на його думку, допоможуть вирішити проблему з банком "Форум".Перше, що потрібно зробити, за його словами, - це провести переговори з Європейським банком про те, щоб він не забирав 80 млн дол. з "Форуму" і, таким чином, став пасивним акціонером.Це, на думку Кубіва, додасть ліквідності банку. "Після підтримки ліквідності мова йде про те, щоб власники банку мають вкласти кошти 1,1 млрд грн...НБУ або Фонду гарантування вкладів...надасть відповідно 1,2 млрд", - сказав глава НБУ.http://finance.rbc.ua/ukr/novinskiy-obeshchaet-vozobnovit-rabotu-banka-forum--28032014142100Как интересно ЕБ собирается забрать свои 80 млн баксов из Форума? Пусть поделится рецептом, может, мы и свои грошИ заберем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

итоги: Всеукраїнськi збори вкладникiв та клiєнтiв банку "Форум" 28 березня 2014 року показали вiдсутнiсть (бажання чи можливостi) домовленностi мiж головним акцiонером банку "Форум" в особi В.Новинського та Нацiональним банком Укр
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

України С.Кубiвим щодо вiдновлення платiжоздатностi та роботи банку у штатному режимi. Також збори показали реальний вплив (точнiше його вiдсутнiсть) на вищевказанi переговори з боку Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб. Разом з цим, ситуацiя
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

яка склалася за станом на 28.03.2014 року показала вiдсутнiсть бажання з боку УСIХ сторiн переговорного процесу допустити реальну участь представникiв вкладникiв та клiєнтiв банку "Форум" у цих кулуарних переговорах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

еще новость: http://www.newsru.ua/finance/07apr2014/z_bankamu.html[+sign]Дело не в оптимизме или пессимизме, а в том, что у девяноста девяти из ста нет ума.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мне пришла платежка с долгом по квартплате, оплачивала в старокиевском :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 такая же история со старокиевским((( .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вчера в отделении сказали, что деньги прошли 4 апреля, мол, оплачивайте без долга, на следующий месяц закроется
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне сказли, что это еще позапрошлый месяц. Платите без долга, типо провели переговоры, все зачислено. Жду следующего месяца. Маме запретила там платить. э
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да уж. я туда тоже больше не ходок. хотя было удобно. отделение рядом с работой :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с 22.04 вкладчикам БББ (200-) ФГВ начинает выплаты. По Форуму глухо пока((((+ http://www.fg.gov.ua/news/do-uvagi-vkladnikiv-publichnogo-aktsionernogo-tovaristva-brokbiznesbank-676.htmlАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» з 22 квітня 2014 року розпочинає виплати коштів вкладникам. Виплати вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Інформація щодо порядку здійснення виплат не пізніше 15 квітня 2014 року буде розміщена на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) в мережі Інтернет — www.fg.gov.ua та на сайті АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» – www.bankbb.com.ua. Відповідно до частини шостої статті 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» для повернення коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників, Фондом буде надана цільова позика. Така цільова позика надаватиметься траншами, сума яких залежатиме від суми зобов’язань АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» перед вкладниками за відповідний період. За нагоди зазначаємо, що Фондом та уповноваженою особою Фонду на тимчасову адміністрацію АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» вживаються всі можливі заходи для прискорення здійснення виплат. Так, було здійснено консолідацію (зведення) баз даних про вкладників на рівні головного банку; звірку між базою даних та балансовими рахунками сум залишків за вкладами і відсотками; архівування бази даних про вкладників та направлення її до Фонду; проведено аналіз стану бази даних та порівняння інформації, що зазначена у базі даних, на повну відповідність даним з копій документів вкладників із справ з оформлення рахунків та усунуті всі виявлені помилки. В цілому, протягом тимчасової адміністрації виплата коштів вкладникам АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» має відбутися за 260 000 рахунками. Разом з тим, Фондом проводяться переговори з потенційними інвесторами АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК», які виявили намір взяти участь у виведенні зазначеного банку з ринку. Про їх результати буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду в мережі Інтернет після завершення всіх процедур, визначених Законом та нормативно-правовими актами Фонду. Довідкова інформація за телефоном у АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»: 0 800-502-100, (044) 206-2-206 та у Фонді: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в БББ раніше ввели тимчасову адміністрацію, ніж в Форум з дня введення тим.адміністрації місяць упоноважена особа проводить аудит та складає списки.У БББ це було на пару днів більше ніж місяць.В Форум ввели 14.03 тим.адміністрацію, тому слід чекати якоїсь інформації про списки не раніше 20-го квітня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с 28.04 начали выплачивать вкладчикам Форум через отделения Укргазбанк. Предварительно нужно зарегистрироваться по телефону горячей линии Укргазбанка, а потом отстоять в отделении живую очередь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах