Як назвати собача?..

111 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Техас [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, ще для чорно-білого - Таурус (як старий чб телевізор) :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас в соседнем парадном большой золотистый ретривер - Умма, такая умная и красивейшая собака ) Мой ребенок 2-х лет ею прямо бредит -Умма, пойдем к Умме ))) Очень нравится имя, простое и красивое, даже ребенку 2-х лет легко выговорить ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Смотря, что вы хотите+ прикольное? чтоб нравилось детям? банальное, или необычное? русское, или на зарубежный манер? для пенсионеров? Отсюда и отталкивайтесь.Предложу варианты. Дисней, Винни или Пух, Паразит(Парадиз), Кабачок.Я бы для пятнистой небольшой дворняжки подобрала имя Тобик, или Рэкс, так как странно для такой собаки имя Парламент например. Хотя Петр 1, или Наполеон было бы прикольно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а де ви живете, якщо не секрет? :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не секрет, на Позняках
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, тоді то не та Ума. теж знаємо одну. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А порося назвіть Прапорщик Петренко. Приїду - заріжу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Понго (как в мультике)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Или Вольт :) тож мульт. [+sign]Мур :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Они что по 5 лет живут? Уже в теме о 3-х писали :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, треба запропонувати таку версію), а то сказали називайте самі, а сьогодні, коли були варіанти "іноземні", мій батько сказав: краще українське щось) и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Козак, Козачок, о, як варіант) и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нііііііі))) и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Джек (злий собака був) жив довго, Барон (добряк, величезний) теж довго, як для віку собаки,коли я була вагітна, він грався зі мною та якось необережно наскочив на мене і звалив), ніби про двох написала вище, а ще був у нас Юкон (кудлатий і дуже краси вий ),Тузік (веселун такий, маленький, чудово настрій відчував - міг піддобритися, коли треба) , теж довго прожив, найдовше, він у нас був вченим собакою: бігав за хвостом, коли давали команду "Хвіст", ще давав лапи, нявкав, як кіт, коли хотів їсти (брав приклад з котів), крав яйця і приносив їх Барону, а той підкидав угору яйце, воно розбивалося і він його їв, а Тузік тільки спостерігав.Це було щось з чимось. Всі вони дуже дорогі серцю ()[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я це розумію, за вдачею собаки, як правило, приходить кличка ))) и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) як похідне варум нішт), але короткувате () и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это они, наверное, в селе жили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, не в квартирі, один Тузік був хатнім, через те і найрозумнішим, бо з ним найбільше спілкувалися () м[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, примажусь. Тоже вчера принесли собачку, овчарочка, дама, как назвать? [+sign]Сколько психологов надо, чтобы поменять лампочку? Ни одного. Лампочка поменяется сама, когда будет к этому готова. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Интересное имя, простое и приятное [+sign]Сколько психологов надо, чтобы поменять лампочку? Ни одного. Лампочка поменяется сама, когда будет к этому готова. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Будь ласка!) т[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

важко вимовляти) () и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Или по характеру, или вопреки ему :) http://dognames.ru/nem-ovcharke/Мне нра, типа Джесси. :)[+sign]Мур :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, тоді можемо поділитись нашим котячим - Остап. Лагідно кличемо його Ося, Оська. [+sign]Читайте междy строк - там никогда не бывает опечаток.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах