Теперь по новому Закону смогут законно расстреливать митинги!

123 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Я хожу через Майдан и Крещатик, говоря при этом по телефону по-русски. Всё норм! А в Москве не грабят россиян? И шохарактерно, все они говорят ПО-РУССКИ! Пора властям задуматься!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы читали другие темы?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 право применять оружие в случае нападение біло у них всегда. .[+sign]Я проснулся среди ночи, и понял, что все идет по плану (с) Егор ЛетовКак было бы похвально, если бы люди столько же упражняли свой мозг, сколько упражняют тело, и так же рьяно стремились к добродетели, как они стремятся к удовольствиям.(Сенека)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, конечно, у меня других дел достаточно) но Вам же именно в этой теме её забанить захотелось, в ней ничего крамольного не увидела, я бы скорей просила забанить истеричек и кликуш
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, именно в этой! но вы плохо прочитали мое сообщение перечитайте еще раз)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы сейчас сами с собой разговариваете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

главное, что админ уже отреагировал)) знаете, я уже сама еле сдерживаюсь, когда вижу в каждой второй теме - "майдан слили", "ничего не поменялось", "зря стояли", "всё те же у той же кормушки"... люди, считайте до 100 перед тем, как очередную глупость написать!...(это не к Вам))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Могут они стрелять !!!! Так что следующий майдан уже не пройдет :((( Стаття 13. Права військовослужбовців Національної гвардії України...7) зберігати, носити і застосовувати спеціальні засоби та зброю;...Стаття 15. Умови застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів, вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки військовослужбовцями Національної гвардії України 1. Військовослужбовці Національної гвардії України мають право застосовувати заходи фізичного впливу, а за виключної необхідності й спеціальні засоби, вогнепальну зброю, озброєння та бойову техніку в порядку та у випадках, передбачених цим Законом, а під час несення внутрішньої та вартової служб Статутом внутрішньої служби та Статутом гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України відповідно.Стаття 18. Застосування вогнепальної зброї 6) нейтралізації учасників масових заворушень, що використовують або застосовують зброю проти громадян або особового складу Національної гвардії України та правоохоронних органів;
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот тут согласна с вами абсолютно полностью!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы точно прочитали свое же последнее предложение? вытерла, устала разжевывать..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я из закона предложение взяла. А вообще Вы думаете, что если бы Нац Гвардия была бы создана до майдана, там бы не начали стрелять значительно раньше?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чтобы было что показать в российский новостях [+sign]"Friends are those rare people who ask how you are and then wait to hear the answer."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это намного конструктивней, чем с Вами))()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чтобы не трындеть впустую, ткните меня пальцем- где здесь про расстрел демонтсраций. Стаття 18. Застосування вогнепальної зброї1. Військовослужбовці Національної гвардії України за виключної необхідності мають право особисто або в складі підрозділу застосовувати вогнепальну зброю для:1) захисту громадян від збройного нападу, що загрожує їх життю і здоров’ю, а також звільнення заручників;2) відбиття збройного нападу на особовий склад Національної гвардії України або членів його сім’ї, якщо їх життю або здоров’ю загрожує небезпека; 3) відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються Національною гвардією України, жилі приміщення, приміщення державних і комунальних підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх у разі захоплення;4) затримання озброєної особи, яка чинить збройний опір законним вимогам або особи, яку застали при вчиненні тяжкого та особливо тяжкого злочину і яка намагається втекти;5) затримання особи, яка чинить збройний опір, особи, яка погрожує застосуванням зброї; 6) нейтралізації учасників масових заворушень, що використовують або застосовують зброю проти громадян або особового складу Національної гвардії України та правоохоронних органів; 7) припинення діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій у разі їх збройного опору;8) зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, якщо водій своїми діями створює загрозу життю чи здоров’ю громадян або особового складу Національної гвардії України;9) припинення збройних конфліктів та інших провокацій на державному кордоні України.2. Військовослужбовці Національної гвардії України мають право використовувати зброю для подання сигналу тривоги або виклику допомоги, для знешкодження тварини, яка загрожує життю і здоров’ю фізичних осіб або особового складу Національної гвардії України.3. Забороняється застосовувати вогнепальну зброю: до жінок з явними ознаками вагітності, осіб похилого віку або з вираженими ознаками інвалідності та малолітніх;у приміщеннях і на земельних ділянках, які належать або закріплені за дипломатичними представництвами та консульськими установами іноземних держав в Україні, за винятком випадків, коли від глави дипломатичного або іншого відповідного представництва (організації) надійде офіційними каналами письмове прохання (згода) застосувати вказані засоби проти правопорушників;у приміщеннях або виробництвах, пов’язаних з виготовленням вибухових чи легкозаймистих речовин, у навчальних і лікувальних закладах.4. Забороняється застосовувати і використовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей. [+sign]Времена не выбирают.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

еще раз, перечитайте то, что сами выложили если понадобится с толковым словаремя не буду объяснять очевидные вещи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нигде:) там даже слова "демонстрация" нет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

студия прошла, прочитала и считает Вашу истерику несколько преждевременной [+sign]Времена не выбирают.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, поржала [+sign]Времена не выбирают.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мало того, там есть четкий запрет 4. Забороняється застосовувати і використовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы забыли про поговороку:+ Закон, как дышло, куда повернешь - туда и вышло. :(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, не забыла, но я считаю, что у нас и так досточно хреновое положение, чтобы катить истерику по поводу и без. [+sign]Времена не выбирают.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да я поняла что Вы только свои мысли слышите Удачи Вам в диалоге с собой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вообще думала, что эту гвардию, ну как всегда у нас, создали под кого-то. А теперь вижу, что там собака глубже зарыта. Просто печально так + как подумаю, что туда еще и правый сектор пойдёт... А вообще ощущение такое (сейчас закидают тапками, но пока еще могу писать, сказать на работе такое уже не могу :(((, как будто живу в Германии, когда пришел Гитлер. И не могу сказать, что мне не нравиться нынешнее безрукое правительство, я ненавижу любые проявления национализма, я боюсь, что он проникает сейчас во все слои общества и народ ловит от этого какую-то эйфорию. Ощущаю себя Лени из "Группового портрета с дамой" Бёлля. Я против того, чтобы люди на фоне разных взглядов на политику убивали друг друга, я не понимаю, почему не видят люди, что правый сектор - это радикальные националисты. Я не понимаю, зачем стравливать людей. И мне жаль этих людей, мне жаль Украину. Я не знаю выхода, я гуманист по своему мироощущению.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах