Кваліфікована підготовка до ЗНО.

82 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Кваліфікована підготовка до ЗНО. Комплексна підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання. Викладачі вузів та шкіл. Великий досвід роботи. Інформаційна та психологічна підтримка абітурієнтів і батьків. Постійний контроль знань. Ми відчуваємо відповідальність за кожного учня. Індивідуальні заняття та міні - групи.З 1 вересня розпочалася реєстрація курсантів у міні - групи для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, Всесвітньої історії, математики, англійської мови. Заняття проводять викладачі, які успішно готували абітурієнтів протягом 6 років. Максимальна кількість учнів у міні-групі – 5.Наші викладачі: математика - викладач Київського національного економічного університету, доцент; українська мова та література – науковий співробітник АН України, викладач КЦ "Ярославна" Зубаль Олександра (на форумі - Ярославна); історія України та Всесвітня історія – Левинська Ірина (на форумі - кошка); англійська мова - викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.Територіально - бульвар Лесі Українки, 36б (поруч із метро «Дружби народів»). Розклад занять:Понеділок 18.00 – математика.Вівторок о 16.00 – українська мова.Середа о 16. 00 – історія України.Середа о 18.00 – Всесвітня історія.Четвер о 18. 00 – англійська мова.П’ятниця о 16.00 - українська література.Час занять може бути змінений з урахуванням побажань всіх курсантів.Початок занять – 23 вересня. Вартість окремого курсу – 400 гривень на місяць.ДЛЯ ВСІХ НАШИХ УЧНІВ, ХТО ЗАРЕЄСТРУЄТЬСЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ В МІНІ - ГРУПАХ ДО 15 вересня 2013 РОКУ!Ми гарантуємо повернення 50% коштів, витрачених на навчання, при виконанні наступних умов:1. Відвідайте ВСІ заняття впродовж навчального року згідно з індивідуальним робочим планом.2. Складіть ЗНО на 198 і вище балів (потрібно надати ксерокопію або скан сертифікату).3. Напишіть відгук про нашу роботу. Акція діє для всіх курсантів, які зареєструвалися для навчання в міні - групах до 23 вересня 2013 року.Контактний телефон 050 156 77 65 Олександра Олександрівна.Публікується з дозволу адміністрації порталу[+sign]С уважением, администратор форума[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Якщо ви готували абітурієнтів "на протязі",то+ це-погано.Пишете неграмотно(((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Справді,складно буде набрати 198 балів,+ якщо викладачі неграмотно пишуть((((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Якщо текст писала викладач української - то дійсно це найкраща антиреклама.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за увагу. + ПРОТЯГОМ – НА ПРОТЯЗІ Протягом, присл. 1. Вживається при позначенні часу існування когось, чогось, тривання якої-небудь дії, якогось процесу тощо: протягом зими, протягом двох днів, протягом століть, протягом усієї війни, протягом усього життя. 2. розм. Розтягаючи звуки, плавно, протяжно. Оцю пісню у нас протягом співають (Словник Б.Грінченка); – Голова, – протягом хвалили [Проценка] старі батьки (Панас Мирний). НА ПРОТЯЗІ, ім. з прийм. 1. Те саме, що протягом 1. Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за увагу, проте наші торішні результати суперечать Вашим висновкам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

люди, ну чего вы нудные такие? Ну я понимаю, реально бы были грубые ошибки. Но нормальное же объявление. Не говоря уже о том, что составлять его мог кто угодно кроме преподавателя украинского. Упомянутые в объявлении форумчанки многим тут помогли, в высшей степени профессионально. Многократно консультировали он-лайн, добывали всякую инфу просто из любви к искусству. И все равно надо ткнуть. Если что - услугами их не пользовалась, просто непонятна реакция.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну почему нудные? Я абсолютно точно знаю, что не выберу специалиста, "плавающего" в своей профессиональной области. Ошибки в объявлении - это как минимум непрофессионально. ИМХО. И не такая уж это мелочь, а очень даже показатель :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не переконали. Тут докладніше: http://1tv.com.ua/uk/video/program/zapamjatay/2011/02/08/2060
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вкажіть на ці помилки, будь ласка, для того, щоб наша з Вами розмова була предметною :) И теперь перейду на русский язык, чтобы указать Вам на Вашу ошибку. Словосочетание "как минимум" в предложении.Исходя из конструкции Вашего предложения, это - вставное словосочетание. Оно должно быть выделено запятыми. Ошибки в объявлении - это, как минимум, непрофессионально.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ярославна,Ви хочете сказати,що в школі + учням кажуть писати "на протязі" тижня/дня/року/і т.д.?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви мене також :) Ваше знання російської викликає в мене не менші сумніви. Культура мовлення, безумовно, передбачає вірне вживання всіх форм слів. Але мова - це живий організм, вона постійно розвивається, трансформується, набуває певних форм, в ній народжуються неологізми, відроджуються історизми. Формальний підхід лише вбиває її остаточно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

просто интересно+ Если не по объявлению здесь - их, выходит, тестировать нужно?:) Там в объявлении речь не только об украинском - всех в сад все равно? Тот факт, что Кошка, к примеру, подготовила кучу детей-к поступлению, не важен, важнее принцип?Еще раз замечу, что речь не идет о вопиющей безграмотности в данном случае. Максимум - нюансы, о которых могут спорить специалисты.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це груба помилка.Швидше всього,Ви,Ю.К., не говорите українською.Хто б не складав це оголошення,-воно повинно бути грамотно написано,бо тут будуть вчити грамоті.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ці дві форми вживаються паралельно. Існує багато паралельних форм в українській мові.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы правы насчет "как минимум" :) Я часто не пользуюсь всеми знаками препинания, когда пишу на форумах - привычка. Наверно, плохая :) Но не в объявлении! Хотя, надо признать, я полезла во всякие обсуждалки филологические, и оказалось, что форма НА ПРОТЯЗІ - ПРОГЯГОМ является дискуссионной. Но именно ПРОТЯГОМ является литературной нормой, сравнительно недавно, с 90-х. Но если закреплена в качестве нормы именно ПРОТЯГОМ - то это то, за что может быть ( и, скорее всего, будет) снижена оценка. Если захотите ссылку на дискуссию, поделюсь :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сперечатися з Вами не буду. Вважайте грубою помилкою все, що хочете. Свою думку я довела аргументовано.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо. Сейчас, к сожалению, немного занята. Если возможно, позднее.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я не готую учнів до ЗНО з російської мови. З рештою - згодна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок. принципиальность - залог успеха:) ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О Кошке и ее профессионализме у меня - ни слова :) Я где-то выше уже писала, что именно "протягом" закреплена в качестве литературной нормы и это указано в свежем "Довіднику", которым руководствуются учителя украинского. И если ученик будет использовать вариативную форму " на протязі", то точно это будет расценено, как ошибка. Поэтому споры спорами, а баллы за ЗНО - баллами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не переконнали.+ І що Ви знаєте про моє знання/незнання російської мови?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы знаете лучше меня, безусловно, что именно будет расцениваться как ошибка, а что - нет. За пять лет я лично подготовила 36 учеников. Количество баллов очень зависит от сочинения, от умения работать над текстом, от понимания языковых конструкций, от знания теории языка и теории литературы. Любой преподаватель в комиссии знает о наличии параллельных форм в языке, и за это как раз баллы не снижают. В любом случае спасибо большое за такое пристальное изучение нашего объявления.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Про Ваше знання мови я особисто нічого не писала, це була відповідь не для Вас, якщо Ви не помітили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не хочется копья метать по пустякам+ Я просто о том, что из-за резко критических замечаний, на мой взгляд все же излишних, с которыми сразу отреагировали на объявление, и ни слова "за", кто-то воспримет негативно, и не воспользуется действительно качественной услугой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение